Můj účet
Přihlášení
Menu

Viridian Scandinavian Rainbow Trout Oil 90 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -10%

Viridian Scandinavian Rainbow Trout Oil 90 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
549 Kč 609 Kč ušetříte 60 Kč
Momentálně nedostupné
Doprava od 39 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Viridian Scandinavian Rainbow Trout Oil 90 kapslí

Prémiový rybí tuk původem ze skandinávského duhového pstruha. Jde o rybí olej, který nastavuje laťku v oblasti výživových kvalit, chuti, čerstvosti, čistoty a ekologické udržitelnosti. (Olej v kapslích je stejné kvality jako klasický tekutý olej, certifikaci BIO státní autority neudělují pouze kvůli rostlinnému glycerolu).

Obsahuje esenciální mastné kyseliny, pro organismus velice důležité látky, které si ale tělo nedokáže samo vyrobit. Díky šetrné výrobě je zajištěno, že v oleji je zachyceno celé jejich spektrum - omega 3, 6, 7 a 9 tak, jak se přirozeně vyskytují v přírodě. Tyto látky jsou bohaté na kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA), jejichž účinky a vliv byly mnohokrát vědecky popsány a ověřeny. Souvisejí s funkcí mozku, srdce, oběhového systému a mnoha neurologickými procesy.

Hlavní benefity:
✅ Absolutní čistota, výživová kvalita a čerstvost, která ve své kategorii nemá konkurenci
✅ Obsah celého spektra esenciálních mastných kyselin tak, jak se přirozeně vyskytují v přírodě
✅ Dohled nad ekologickým využíváním sladkovodních zdrojů, ze kterých olej pochází, vylučuje kontaminaci chemikáliemi a těžkými kovy, olej tak nemusí procházet rafinací
✅ Ekologické a šetrné zpracování zaručující jak kvalitu produktu, tak udržitelnost místních rybolovů a také nízkou uhlíkovou stopu
 
Charakteristika obsažených látek*:
 • Kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívá k udržení normální hladiny tryglyceridů v krvi
 • Kyselina dokosahexaenová a kyselina eikosapentaenová (EPA) přispívají k udržení normálního krevního tlaku
*povolená zdravotní tvrzení podle nařízení Komise EU č. 1924/2006, příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2 g DHA denně, přičemž nesmí být překročen doplňkový přívod 5 g denně kombinace EPA a DHA
 
Šetrné zpracování a jeho přínosy
Konvenční produkce rybích olejů znamená velice dlouhý, průmyslově náročný proces, který probíhá v rámci mnoha zemí. Ryby jsou nejdříve loveny v oceánu (který je sám o sobě znečištěný mnoha látkami). Poté následuje čištění (rafinace), dlouhá cesta surového oleje lodí, odkyselování, bělení, odstranění pachu, trans-esterifikace, koncentrace (molekulární destilací), přidávání antioxidantů, plnění, a až poté vzniká finální výrobek. Tyto procesy způsobují ztrátu některých mastných kyselin nebo změny jejich profilů.

Olej pocházející z kontrolovaného prostředí vnitrozemské řeky nic takového nepotřebuje. Neprochází rafinací odstarňující kontaminaci a rychlá výroba a zpracování zabraňují oxidaci, která znehodnocuje obsah. Výživové kvality, chuť a ekologický dopad se tak s běžnými oleji vůbec nedají srovnat.
 
Čistota produktu:
 • Všechny složky jsou 100% aktivní
 • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ozařované složky
 • Produkt je oficiálně certifikován autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.
 • Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
 • Složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt.

Dávkování: berte 2 kapsle denně s jídlem, nebo dle doporučení lékaře.

Balení: 90 kapslí 

Dávka: 2 kapsle 

Počet dávek v balení: 45 

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněný.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Výživové hodnoty
2 kapsle
Celkový obsah Omega-3
432 mg
   Dokosahexaenová kyselina (DHA)
200 mg
   Eikosapentaenová kyselina (EPA)
70 mg
   Dokosapentaenová kyselina (DPA)
24 mg
   Alfa linolenová kyselina (ALA)
68 mg
   Ostatní omega-3 mastné kyseliny
70 mg
Celkový obsah omega-6
336 mg
   Linolová kyselina
290 mg
   Gama linolenová kyselina (GLA)
5 mg
   Ostatní omega-6 mastné kyseliny
41 mg
Omega-7 (palmitoolejová kyselina)
155 mg
Omega-9 (olejová kyselina)
768 mg

Složení: olej ze skandinávského pstruha duhového (Oncorhynchus mykiss) z udržitelných zdrojů (99 %), antioxidant extrakt z rozmarýnu (Rosmarinus officinalis L.) z udržitelných zdrojů (1 %), gelová kapsle (rybí želatina, rostlinný glycerol).

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 11. 1. 2023 v 12:32
  Pavla Šebková
  Reagovat
  Dobrý den, mohly by tento produkt užívat i děti (4 a 7 let), pokud bych snížila dávkování?
 • 11. 1. 2023 v 14:33
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, doporučená denní dávka u dětí je kolem 1 g denně. Můžete sáhnout prakticky po kterékoliv omega 3, tudíž i této. Možná bych doporučila i tuto BrainMax Omega 3 Olej z tresčích jater citrón 240 ml která má vcelku dobrou chuť. Přeji pěkný den, Tereza
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz