Zlaté Ověřeno zákazníky
Zlaté Ověřeno zákazníky 99 %
Menu

Produktové kategorie
  • -30%
  • Výprodej
  • Katalogové číslo: 220010

Scitec Thermo-FX 20 sáčků VÝPRODEJ

Scitec Stim-FX 20 sáčků VÝPRODEJ (EXP.10/16) - nově vyvinutá šumivá forma pro maximální vstřebatelnost. Kombinace vysokého obsahu L-karnitinu a tyrosinu maximalizuje uvolňování mastných kyselin. Výrobek je sportovci zařazován v redukčních dietách, aby jim pomohl zí

sekce
Spalovače thermogenní
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
20 ks

370 Kč (sleva 30%)

259 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

THERMO-FX 20 sáčků po 10g PROŠLÉ DMT výrobce Scitec Nutrition


VÝPRODEJ Z DŮVODU KRÁTKÉ EXPIRACE (10/16)


Stimulující šumivý karnitinový matrix

Nově vyvinutá šumivá forma pro maximální vstřebatelnost. Kombinace vysokého obsahu L-karnitinu a tyrosinu maximalizuje uvolňování mastných kyselin. Výrobek je sportovci zařazován v redukčních dietách, aby jim pomohl získat vysněnou postavu.

Transportní systémy šumivých účinných látek s oblibou využívají i ve farmaceutickém průmyslu. Naším šumivým transportním systémem k účinnému matrixu je Stim-FX, s obsahem stimulujícího kofeinu, l-karnitin l-Tarte, acetyl-l-karnitinu (ALC), a aminokyselin taurinu a tyrosinu, které jsou oblíbenými složkami energetických nápojů. Kofein je dobře známý tím, že přispívá k mentální bdělosti, koncentraci, a ke zvyšování výkonu během tréninku.

Acetyl l-karnitin je acetylovou formou karnitinu, s trošku jinými vlastnostmi, a je jedním z nejpopulárnějších analogů karnitinu. Během vyčerpávajících tréninků se většina l-karnitinu pomocí karnitin-acetyltransferázy konvertuje v mitochondriích na ALC. STIM-FX je formule, zabezpečující pohodlné, precizní dávkování v jednodávkových kapesních baleních.

STIM-FX je obohacen o vitamín C, který přispívá * k normální tvorbě energie látkovou přeměnou, ke snižování pocitu únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervového systému, k normální činnosti imunitního systému, k ochraně buněk před oxidačním stresem, normální tvorbě kolagenu a k normálnímu stavu chrupavek, dásní, pokožky a cév.

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

Thermo-FX je tedy vynikající pomocník při redukčních programech a navíc dobře chutná. Sáčky snadno rozpustíte a můžete si nápoj vzít s sebou do posilovny, na projížďku na kole nebo k jiné sportovní aktivitě.

Doporučené dávkování :

  • Základní dávka je 1 sáček k přípravě nápoje.
  • Použijte podle potřeby 1-2 sáčky denně pro podporu redukce tuku. Nejlépe před cvičením a během cvičení. Neužívejte ve večerních hodinách, protože Thermo-FX stimuluje organismus a špatně by se Vám usínalo.

Balení Stim-FX: 20 sáčků po 10g

Příchuť: krvavý pomeranč

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

Scitec-whey-protein-professional-fitness00

Dotaz na prodavače

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám