Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 107110
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

BioTechUSA CarboX 500 g

BioTechUSA CarboX 500 g - velmi pokrokový, vědecky vyvinutý komplex sacharidů, který dodá energii pro optimální trénink a zvyšuje energetickou úroveň po tréninku.

sekce
SPORTOVNÍ VÝŽIVA
Výrobce:
Biotech USA
balení
500 g

99 Kč (sleva 10%)

89 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

CarboX 500g výrobce BioTechUSA

CarboX ™ je velmi pokrokový, vědecky vyvinutý komplex sacharidů, který dodá energii pro optimální trénink a zvyšuje energetickou úroveň po tréninku.

  • CarboX obsahuje jak rychlé, tak pomalé sacharidy včetně Palatinozy. Obsahuje pět druhů pomalu, normálně a rychle vstřebatelných sacharidů, které zajišťují plynulé zásobování organismu energií. CarboX ™ má rychlý účinek, obsahuje snadno stravitelnou Palatonozu s vysokou molekulovou hmotností, která prochází žaludkem o 80% rychleji a doplňuje zásoby glykogenu ve svalech o 70% rychleji než jiné formy sacharidů.
  • CarboX ™ doplní rezervy glykogenu a zvyšuje produkci inzulinu pro antikatabolické procesy. To vytváří optimální prostředí pro extrémní nárůst svalové hmoty.
  • CarboX ™ násobí účinnost kreatinových přípravků. Pomáhá dopravit kreatin přímo do svalových buněk, slouží jako transportní systém a  násobí tak účinnost jakéhokoli dalšího kreatinového doplňku.

Dextróza neboli hroznový cukr, je rychlý energetický zdroj pro sportovce i osoby při zvýšené tělesné zátěži. Výhodná je kombinace s jinými doplňky výživy, jako je třeba kreatin.

Maltodextrin je polysacharid získaný z obilí. Je vyroben z pšeničného škrobu částečnou enzymatickou hydrolýzou. Vzniká spojením pěti molekul glukózy – jednoduchého cukru sloužícího jako hlavní zdroj energie pro naše tělo. Výhodou tohoto spojení je možnost pozvolnějšího uvolňování glukózy jako zdroje energie. Maltodextrin se postupně štěpí v našem střevě na jednotlivé molekuly glukózy. Ty se pak plynule vstřebávají a zajišťují stabilní zvýšení hladiny krevního cukru (glykémie). Rychlé výkyvy hladiny krevního cukru způsobené jednorázovým příjmem většího množství jednoduchého cukru vedou ke střídání pocitu sytosti a hladu. Pro sportovce není takový způsob hrazení energie optimální. Dobrého efektu se docílí právě spojením několika molekul glukózy do krátkého řetězce – maltodextrinu. Jeho použití je vhodné před výkonem, v jeho průběhu i po jeho skončení.

Palatinóza je výborným zdrojem energie pro sportovce a osoby při zvýšené tělesné zátěži. Konzumace potravin a nápojů obsahujících palatinózu vede k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jejich konzumaci v porovnání s potravinami a nápoji obsahujícími cukr (má nižší hodnotu glykemického indexu). Je možné ji přijímat před tréninkem, v jeho průběhu i po něm.

Doporučené dávkovaní :

  • Rozmíchejte 50 g přípravku s 300 ml nápoje a užívejte před nebo v průběhu tréninku či závodu, případně i po tréninku
  • množství CarboX závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy
  • běžně se potréninku doporučuje přijmout cca 0,8 g sacharidů a 0,4 bílkovin na kg TH.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

biotech-usa-fitness007

 

Dotaz

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám