Můj účet
Přihlášení
Menu

BioTechUSA CarboX 500 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -10%

BioTechUSA CarboX 500 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
89 Kč 99 Kč ušetříte 10 Kč
Momentálně nedostupné
Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč zdarma)

CarboX 500g výrobce BioTechUSA

CarboX ™ je velmi pokrokový, vědecky vyvinutý komplex sacharidů, který dodá energii pro optimální trénink a zvyšuje energetickou úroveň po tréninku.

  • CarboX obsahuje jak rychlé, tak pomalé sacharidy včetně Palatinozy. Obsahuje pět druhů pomalu, normálně a rychle vstřebatelných sacharidů, které zajišťují plynulé zásobování organismu energií. CarboX ™ má rychlý účinek, obsahuje snadno stravitelnou Palatonozu s vysokou molekulovou hmotností, která prochází žaludkem o 80% rychleji a doplňuje zásoby glykogenu ve svalech o 70% rychleji než jiné formy sacharidů.
  • CarboX ™ doplní rezervy glykogenu a zvyšuje produkci inzulinu pro antikatabolické procesy. To vytváří optimální prostředí pro extrémní nárůst svalové hmoty.
  • CarboX ™ násobí účinnost kreatinových přípravků. Pomáhá dopravit kreatin přímo do svalových buněk, slouží jako transportní systém a  násobí tak účinnost jakéhokoli dalšího kreatinového doplňku.

Dextróza neboli hroznový cukr, je rychlý energetický zdroj pro sportovce i osoby při zvýšené tělesné zátěži. Výhodná je kombinace s jinými doplňky výživy, jako je třeba kreatin.

Maltodextrin je polysacharid získaný z obilí. Je vyroben z pšeničného škrobu částečnou enzymatickou hydrolýzou. Vzniká spojením pěti molekul glukózy – jednoduchého cukru sloužícího jako hlavní zdroj energie pro naše tělo. Výhodou tohoto spojení je možnost pozvolnějšího uvolňování glukózy jako zdroje energie. Maltodextrin se postupně štěpí v našem střevě na jednotlivé molekuly glukózy. Ty se pak plynule vstřebávají a zajišťují stabilní zvýšení hladiny krevního cukru (glykémie). Rychlé výkyvy hladiny krevního cukru způsobené jednorázovým příjmem většího množství jednoduchého cukru vedou ke střídání pocitu sytosti a hladu. Pro sportovce není takový způsob hrazení energie optimální. Dobrého efektu se docílí právě spojením několika molekul glukózy do krátkého řetězce – maltodextrinu. Jeho použití je vhodné před výkonem, v jeho průběhu i po jeho skončení.

Palatinóza je výborným zdrojem energie pro sportovce a osoby při zvýšené tělesné zátěži. Konzumace potravin a nápojů obsahujících palatinózu vede k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jejich konzumaci v porovnání s potravinami a nápoji obsahujícími cukr (má nižší hodnotu glykemického indexu). Je možné ji přijímat před tréninkem, v jeho průběhu i po něm.

Doporučené dávkovaní :

  • Rozmíchejte 50 g přípravku s 300 ml nápoje a užívejte před nebo v průběhu tréninku či závodu, případně i po tréninku
  • množství CarboX závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy
  • běžně se potréninku doporučuje přijmout cca 0,8 g sacharidů a 0,4 bílkovin na kg TH.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

biotech-usa-fitness007

 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Nutriční hodnoty:

50 g (1 dávka)
Energetická hodnota 850 kJ / 200 kcal
Bílkoviny 0 g
Multi-Interval CarboX™
(Dextróza, Maltodextrin, Fruktóza, Ribóza, Palatinóza)
50 g
Tuky 0 g


Složení: Dextróza, maltodextrin, fruktóza, ribóza, palatinóza.

Vyrobeno v EU

Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz

Náš blog Radíme jak přibrat, zhubnout, mít energii nebo zdravě vařit