Můj účet
Přihlášení
Menu

BioTechUSA CarboX 500 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -10%

BioTechUSA CarboX 500 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava již od 39 kč, od 1 500 Kč ZDARMA!

BioTechUSA CarboX 500 g


CarboX™ je velmi pokrokový, vědecky vyvinutý komplex sacharidů, který dodá energii pro optimální trénink a zvyšuje energetickou úroveň po tréninku. CarboX obsahuje jak rychlé, tak pomalé sacharidy včetně palatinózy. Obsahuje pět druhů pomalu, normálně a rychle vstřebatelných sacharidů, které zajišťují plynulé zásobování organismu energií. CarboX™ má rychlý účinek, obsahuje snadno stravitelnou Palatinózu s vysokou molekulovou hmotností, která prochází žaludkem o 80 % rychleji a doplňuje zásoby glykogenu ve svalech o 70 % rychleji než jiné formy sacharidů.

CarboX™ doplní rezervy glykogenu a zvyšuje produkci inzulinu pro antikatabolické procesy. To vytváří optimální prostředí pro extrémní nárůst svalové hmoty. CarboX™ násobí účinnost kreatinových přípravků. Pomáhá dopravit kreatin přímo do svalových buněk, slouží jako transportní systém a  násobí tak účinnost jakéhokoli dalšího kreatinového doplňku.

  • Dextróza neboli hroznový cukr je rychlý energetický zdroj pro sportovce i osoby při zvýšené tělesné zátěži. Výhodná je kombinace s jinými doplňky výživy, jako je třeba kreatin.
  • Maltodextrin je polysacharid získaný z obilí. Je vyroben z pšeničného škrobu částečnou enzymatickou hydrolýzou. Vzniká spojením pěti molekul glukózy – jednoduchého cukru sloužícího jako hlavní zdroj energie pro naše tělo. Výhodou tohoto spojení je možnost pozvolnějšího uvolňování glukózy jako zdroje energie. Maltodextrin se postupně štěpí v našem střevě na jednotlivé molekuly glukózy. Ty se pak plynule vstřebávají a zajišťují stabilní zvýšení hladiny krevního cukru (glykémie). Rychlé výkyvy hladiny krevního cukru způsobené jednorázovým příjmem většího množství jednoduchého cukru vedou ke střídání pocitu sytosti a hladu. Pro sportovce není takový způsob hrazení energie optimální. Dobrého efektu se docílí právě spojením několika molekul glukózy do krátkého řetězce – maltodextrinu. Jeho použití je vhodné před výkonem, v jeho průběhu i po jeho skončení.
  • Palatinóza je výborným zdrojem energie pro sportovce a osoby při zvýšené tělesné zátěži. Konzumace potravin a nápojů obsahujících palatinózu vede k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jejich konzumaci v porovnání s potravinami a nápoji obsahujícími cukr (má nižší hodnotu glykemického indexu). Je možné ji přijímat před tréninkem, v jeho průběhu i po něm.

Doporučené dávkování: Smíchejte v šejkru 1 dávku (50 g = 3 vrchovaté lžíce) produktu s 300 ml tekutiny. Užívejte 1 dávku před nebo počas tréninku.

Balení: 500 g

Minimální trvanlivost: Viz obal

Upozornění: Prášek s jednoduchými a složenými sacharidy. Vhodné zejména pro sportovce. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím. Tartrazin (E102), Červeň Allura (E129): může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny. Výrobek je vyroben v závodu se zpracováním mléčných produktů, lepku, oxidu siřičitého, sóji, vajec, oříšků, pšenice, ryb a korýšů.

 

 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Nutriční hodnoty

50 g (1 dávka)

Energetická hodnota

850 kJ / 200 kcal

Bílkoviny

0 g

Multi-Interval CarboX™
(Dextróza, Maltodextrin, Fruktóza, Ribóza, Palatinóza)

50 g

Tuky

0 g


Složení: Dextróza, maltodextrin, fruktóza, ribóza, palatinóza.

Vyrobeno v EU.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz