Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -49%
 • Akce měsíce
 • Katalogové číslo: 47010

FA XTREME Glutamin 500 g

FA XTREME Glutamin 500 g - jeden z nejkvalitnějších a nejúčinějších čistých glutaminů dostupných na trhu. Je určen sportovcům, kteří usilují o růst svalové hmoty a je špičkou v oblasti doplňků sportovní výživy.

sekce
Aminokyseliny jednotlivé
Výrobce:
FA (Fitness Authority)
balení
500 g

790 Kč (sleva 49%)

399 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

více o produktu

FA XTREME Glutamin 500 g výrobce Fitness Authority

XTREME Glutamin je jeden z nejkvalitnějších a nejúčinějších čistých glutaminů dostupných na trhu. Je určen sportovcům, kteří usilují o růst svalové hmoty a je špičkou v oblasti doplňků sportovní výživy.

 • Napomáhá syntéze bílkovin
 • Podporuje imunitní systém
 • Chrání svalovou tkáň před katabolickým účinkem
 • Zvětšuje svalové buňky

Xtreme Glutamine je čistý mikronizovaný glutamin. Tato aminokyselina je jedním z nejčastěji užívaných přípravků pro silové a vytrvalostní sporty. Dodává tělu stavební hmotu pro regeneraci buněk a napomáhá syntéze bílkovin a glykogenu. Podporuje proces dodavání svalům glukózy (hlavního zdroje energie). Je to jedna z nejběžnějších aminokyselin v lidském těle. Během fyzické námahy svalové buňky vyčerpávají zásoby glutaminu. Zvětšení hladiny glutaminu před tréninkem tento proces brzdí, díky čemu je zachováno více svalové hmoty.

Hlavní účinky L-glutaminu:

L-glutamin je neesenciální aminokyselina bohatě zastoupená ve svalové tkáni. Při intenzivním tréninku spotřeba glutaminu rapidně stoupá, a to až pětkrát oproti klidové potřebě, což je důvodem jeho suplementace.

Doporučené dávkování:

 • Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte jednu dávku denně po fyzické námaze (tréninku), případně i 1 dávku před spaním.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Rozmíchejte jednu vrchovatou čajovou lžičku ve sklenicí vody. Ihned vypijte

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"
 

fa-core-fitness007

Dotaz na prodavače

 • Aleš Bořil dne 26. 7. 2017 v 15:49 napsal: Reagovat

  Dobrý den,chci se zeptat na dávkování tohoto produktu,u jiných glutaminů jsem dávkoval 5g před tréninkem, 10g po tréninku a 5g před spaním. Na obalu je uvedeno pouze 5g denně.Děkuji za odpoveď. Aleš

 • Fitness007.cz dne 5. 2. 2014 v 11:53 napsal: Reagovat

  [quote name="Jaroslav Hojač"]Prosím vás,zakládají se informace,co se týče dávkování,vždy na pravdě?Nebo jinak,vím že ne,ale nepřehání se to dávkování až moc kůli odbytu?Nedávno se ještě doporučovalo 5g glutaminu na den a tady u FA čtu gram na kg tělesné hmotnosti.Není to už tak trochu moc přehnaný? Děkuji za odpověd[/quote]

  Dobrý den,

  dávkování je vždy třeba upravit, jedná se o obecné doporučené dávkování, jiné dávkování má 60kg atletka a jiné dávkování 100kg silový trojbojař..jinak platí doporučené dávkování, tedy 1 - 2 dávky po 5g, nejlépe po tréninku a před spaním. Je třeba také zohlednit, že např. některé proteiny obsahují v dávce mimo jiné i kolem 5g glutaminu. V textu výrobce bylo uvedeno, že je možno konzumovat až 1g na 1kg TH, ale aby to zbytečně nemátlo, text byl upraven.

  Přeji pěkný den

Vložit dotaz k produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám

Chcete přibrat svalovou hmotu, zhubnout nebo potřebujete mít energii na vytrvalostní sporty?