Můj účet
Přihlášení
Menu

Kolagen ostatní

Prozkoumejte naši širokou nabídku kolagenových produktů. V kategorii mořský kolagen a hovězí kolagen naleznete pouze produkty obsahující vybraný kolagen. Zde na vás čekají produkty, které kombinují více kolagenů dohromady nabo obsahují další speciální látky, které fungují v synergii a mohou tak ještě více popdpořit účinek kolagenu.

✅ Vepřový kolagen je prospěšný, protože pomáhá udržovat klouby v dobrém stavu tím, že dodává potřebné aminokyseliny pro tvorbu chrupavky. Díky své schopnosti podporovat tvorbu kolagenových vláken v kůži může vepřový kolagen také zlepšit její elasticitu a pevnost, což vede k hladší a mladistvější pleti. Kromě toho může pravidelná konzumace vepřového kolagenu posílit vlasy a nehty, což přispívá k jejich celkovému zdraví a odolnosti.

✅ Veganský kolagen neboli booster pro podporu tvorby vlastního kolagenu. Bohužel neexistuje způsob, jak dodat tělu z rostlinných zdrojů kolagen, ale existuje mnoho produktů, které stimulují tělo a nutí ho produkovat více vlastního kolagenu. Sunwarrior Collagen Building je nejpřirozenější cesta k podpoře vlastní tvorby kolagenu. V kombinaci se zdravým životním stylem a pohybem napomáhá ke zpomalování známek stárnutí. Collagen Booster Orangefit obsahuje unikátní kombinaci účinných látek - hyaluronanu, speciálně vybraných aminokyselin, vitamínů skupiny B, vitamínu C a zinku. Všechny tyto látky mají vlastnosti související s přirozenou produkcí kolagenu v těle.

Věděli jste, že nezdravý životní styl, stres a toxiny z jídla nebo okolního prostředí vyčerpávají zásoby kolagenu, jehož přirozená produkce klesá spolu s věkem. Vzhledem k tomu, že kolagen tvoří až 30 % všech proteinů v našem těle, může jeho nedostatek negativně ovlivňovat kondici pohybového aparátu i celkový vzhled.

✅  Kolagenní směsi obsahují samotní kolagen i látky s bioaktivitou zaměřenou na produkci kolagenu. Doplňky obsahují také Zinek, Vitamíny skupiny B, Biotin a další látky, které společně tvoří jedinečnou kombinaci pro komplexní podporu pokožky, nehtů a vlasů, ale i kloubů.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
Zobrazeno 19 produktů
  • Značky
  • Příznaky
  • velikost balení
  • příchuť
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: