Můj účet
Přihlášení
Menu

Nebbia

Nová kolekce Nebbia INTENSE již skladem - fitness oblečení vhodné nejen do posilovny. Slovenská firma vznikla roku 1997, od svého vzniku si získala díky kvalitnímu materiálu mnoho stoupenců, mezi nejoblíbenější položky patří klasické tepláky do posilovny, fitness nátělníky bez rukávu, dámské fitness šortky a elastické Nebbia fitness legíny.

NEBBIA SEAQUAL™️ COLLECTION - Každý rok skončí 12 milionů tun plastů v našich oceánech a mořích. Z toho až 90% plastových úlomků padá na dno oceánu, ničí jejich ekosystém a ubližuje mořským živočichům. V NEBBII nám záleží na naší planetě, na čistotě oceánů a na životě v nich.

Kolekce NEBBIA SEAQUAL je vyráběna právě z těchto plastů. Proces, kterým se odpad zpracovává, promění PET lahve na vločky a ty následně změní na 100% polyesterové vlákno. To se dá využít různými způsoby, v našem případě na aktivní oblečení. Na Tvé Nebbia Seaqual legíny, šortky, tílko. Na výrobu jedněch legín se použije 8 plastových lahví, což představuje 200 gramů plastového odpadu z oceánu.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit další kategorie
Zobrazit méně kategorii
Filtry
Zobrazeno 152 produktů
  • Příznaky
  • barva
  • velikost
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: