Můj účet
Přihlášení
Menu

Reflex Muscle Bomb Caffeine Free 600 g - black cherry PROŠLÉ DMT

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -38%
 • Výprodej

Reflex Muscle Bomb Caffeine Free 600 g - black cherry PROŠLÉ DMT

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

Muscle Bomb® Caffeine Free 600g výrobce Reflex Nutrition


VÝPRODEJ Z DŮVODU PROŠLÉHO DATA MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI DMT 11.2022)


Muscle Bomb® Caffeine Free - jedna z nejúčinnějších a nejsilnějších před-tréninkových formulí na současném trhu nabízí účinné dávky jednotlivých složek založených na nejnovějších studiích, verze bez kofeinu.

Muscle Bomb® nabízí logickou před-tréninkovou formulaci, v účinných dávkách založených na nejnovějších studiích (odkazy viz. níže)
Muscle Bomb® obsahuje 24.500mg aktivních ingrediencí (v dávce 30g - 2 odměrky) 7 klíčových složek v účinných dávkách:

    - 1, 2 & 3 - iBCAA 7,000mg
    - 4 - Citrulin malát 8,000mg
    - 5 - Beta-alanin 3,200mg
    - 6 - L-Karnitin tartrát 2,000mg
    - 7 - Betain 2,500mg
    7 aditivních složek které optimalizují synergní působení produktu: taurin, bikarbonát sodný, VpNOS™ (extrakt ze semen hroznů a extrakt z kůry borovice), vitamín B6, B12 a kyselina listová.
    Bez jednoduchých cukrů
    Neobsahuje umělá barviva
    Neobsahuje umělá sladidla

Co očekáváte od Vašeho tréninku z hlediska výkonu a konečného výsledku?

Pokud chcete více, pokud chcete zaznamenat výrazný posun, je nutné optimalizovat každou oblast na cestě za stanoveným cílem. Muscle Bomb® jako jedna z nejúčinnějších a nejsilnějších před-tréninkových formulí na současném trhu nabízí účinné dávky jednotlivých složek, které jsou nekompromisně naladěny dle posledních „dvojitě zaslepených“ vědeckých studií (těmto parametrům odpovídá dvojitá dávka = 30g).

Problém většiny před-tréninkových produktů

Trh je v současné době přeplněn nabídkou před-tréninkových produktů od stovek různých producentů, takže je pro zákazníka orientace v dané kategorii velmi těžká. Hodně produktů navíc obsahuje pouze komplexní směsi složek, bez přesnější specifikace množství jednotlivých podsložek, jiné produkty jsou zase založeny pouze na stimulaci vysokou dávkou kofeinu, která maskuje ostatní složky, které jsou zastoupeny pouze ve „formálních“ , tedy minimálně účinných dávkách, takže tyto produkty kromě „nakopnutí“ před tréninkem, vlastně nenabízí „nic navíc“, což je samozřejmě velmi málo.

Muscle Bomb® nabízí jednoduché a logické složení, vycházející z nejnovějších studií a poznatků

Muscle Bomb® obsahuje patnáct složek, v rámci kterých je sedm specificky vybráno pro jejich důležitou roli v před-tréninkové suplementaci: L-Leucin (iBCAA), L-Isoleucin (iBCAA), L-Valin (iBCAA), Citrulin malát, Beta-Alanin, L-Karnitin, Betain. Produkt je k dispozici ve dvou verzích – s kofeinem i bez kofeinu. Všechny dávky uvedených složek jsou nastaveny na minimální úroveň prověřenou v dvojitě zaslepených vědeckých studiích. Dané studie naleznete v níže uvedených odkazech. Každá z těchto studií odkazuje na jednu z těchto sedmi klíčových složek, takže můžete zjistit „přímo z první ruky“, že dávky v našem produktu jsou shodné s dávkami v uvedených studiích. Muscle Bomb® tak nabízí maximální možnou seriózní formulaci, která na současném trhu jen těžko hledá konkurenci.

Balení: 600g

Doporučené dávkování:

 • V tréninkové dny smíchejte 15-30 g (cca 1-2 vrchovaté odměrky) s 300-400 ml vody v šejkru nebo mixéru a konzumujte na prázdný žaludek 30-40 min před Vaším tréninkem.
 • Připravený nápoj spotřebujte ihned po smíchání.
 • Před prvním použitím výrobku Vám doporučujeme zhodnotit svou toleranci jako součást svého tréninkového režimu.
 • Pro posouzení tolerance smíchejte 15 g (cca 1 vrchovatá odměrka) s 300 ml vody v šejkru nebo mixéru a konzumujte na lačný žaludek. Počkejte 30 minut a zhodnoťte svou toleranci. V případě potřeby konzumujte dalších 15g a zhodnoťte svou toleranci znovu. Třetí porci již nekonzumujte.
  • Odměrka není zcela přesná, doporučujeme dávku odvážit.
  • Výrobek užívejte maximálně 12 týdnů, a před dalším použitím je nutná 4 týdny pauza.

   Odkazy na vědecké studie:

   BCAA (Leucin, Valin, Isoleucin) / prověřená dávka ve studii = 6.800mg, studie odkaz: Intake of branched-chain amino acids influences the levels of MAFbx mRNA and MuRF-1 total protein in resting and exercising human muscle (The Åstrand Laboratory, Swedish School of Sport and Health Sciences, Stockholm, Sweden).
   Citrulin malát / prověřená dávka ve studii = 8.000mg, studie odkaz: J Strength Cond Res. 2010. Citrulline malate enhances athletic anaerobic performance and relieves muscle soreness.
   Beta-Alanin / prověřená dávka ve studii = 2.000mg, studie odkaz: Role of beta-alanine supplementation on muscle carnosine and exercise performance (Laboratory of Applied Nutrition and Metabolism, School of Physical Education and Sports, University of São Paulo, São Paulo, Brazil).
   L-Karnitin-tartrát / prověřená dávka ve studii = 2.000mg, studie odkaz: Metabolism. 2010. L-carnitine l-tartrate supplementation favourably affects biochemical markers of recovery from physical exertion in middle-aged men and women.
   Betain / prověřená dávka ve studii = 2.500mg, studie odkaz: J Int Soc Sports Nutr. 2013 Aug. Effects of betaine on body composition, performance, and homocysteine thiolactone.

  • Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

   Reflex-nutrition-fitness007-001

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

 

Nutriční informace: ve 100g v 15g (1 dávka)
Energetická hodnota 1533 kJ / 362 kcal 230 kJ / 54 kcal
Tuky 0g 0g
  Z toho nasycené mastné kyseliny 0g 0g
Sacharidy 30,2g 4,5g
  Z toho cukry 0,5g 0,08g
Bílkoviny 60g 9g
Sůl 2,39g 0,36g
Vitamín B6 4mg 0,6 (43% DDD)
Kyselina listová 2000µg 300µg (150% DDD)
Vitamín B12 63µg 9,4µg (375% DDD)
Citrulin malát 27g 4g
Beta-alanin 10,7g 1,6g
Betain anhydrid 8,3g 1,3g
L-leucin 11,7g 1,7g
L-karnitin L-tartrát 6,7g 1g
L-isoleucin 5,8g 0,9g
L-valin 5,8g 0,9g
L-taurin 3,3g 0,5g
VP NOSTM 380mg 57mg
  Z toho extrakt z révy vinné 190mg 28,5mg
  Extrakt z kůry borovice 190mg 28,5mg


%DDD - % doporučené denní dávky

Složení: citrulin malát, L-Leucin, Beta-alanin, maltodextrin, betain anhydrid, L-karnitin L-tartrát, L-Isoleucin, L-Valin, aroma, L-Taurin, regulátor kyselosti uhličitan sodný, sladidlo steviol-glykosid, barvivo anthokyany (pouze u příchutě black cherry), barvivo betanin (pouze u příchutě fruit punch a grapefriut), protispékavá látka oxid křemičitý, barvivo beta karoten (pouze u příchutě fruit punch), VP NOS™ [ethanolový extrakt ze semen hroznů révy vinné (95% proanthokyanidinů), ethanolový extrakt z kůry borovice (95% oligomerních proanthokyanidinů)], pyridoxin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová, methylkobalamin.


Doplněk stravy.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz