Můj účet
Přihlášení
Menu

Vzorky suplementů - PROM-IN / Promin

V této kategorii produktů, naleznete vzorky suplementů a doplňků stravy v jednoporcovém balení a máte tak jedinečnou příležitost ochutnat různé proteiny, pre-workouty, vitamíny a aminokyseliny a najít ty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, preferencím, a které mohou zvýšit vaši sportovní výkonnost a podpořit zdraví. 

✅ Proteiny: Vzorky bílkovinných suplementů vám umožní ochutnat různé druhy bílkovin, včetně proteinů získaných z různých zdrojů, jako je syrovátkový protein, kasein, nebo rostlinné bílkoviny. Bílkoviny jsou klíčové pro regeneraci svalů a růst svalové hmoty.

✅ Předtréninkové přípravky a anabolizéry: Tyto vzorky vám umožní vyzkoušet různé pre-tréninkové stimulanty, které mohou zlepšit vaši energii, vytrvalost a koncentraci během tréninku. Obsahují často kofein, beta-alanin a další aktivní složky.

✅ BCAA a další aminokyseliny: Vzorky BCAA (větvené řetězce aminokyselin) a dalších aminokyselin vám poskytnou možnost zkoumat výhody těchto suplementů pro regeneraci svalů a ochranu před katabolismem.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
PROM-IN / Promin
Zobrazeno 8 produktů
  • Značky
  • velikost balení
  • příchuť
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: