Můj účet
Přihlášení
Menu

VemoHerb Guggulsterone 60 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -20%

VemoHerb Guggulsterone 60 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Prohlédněte si nabízené alternativy.

Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

Guggulsterone 60kps výrobce VemoHerb

Nejsilnější dostupný extrakt VemoHerb Guggulsterone s obsahem guggulsteronů na současném trhu, a to v celosvětovém měřítku! Originální „hnědý“ extrakt z Commiphora mukul s obsahem 35 % guggulsteronů. Každá kapsle VemoHerb Guggulsterone obsahuje 105 mg čistých E a Z guggulsteronů výhradně přírodního původu, bez aditiva syntetických složek!

Originální „hnědý" extrakt z Commiphora mukul s obsahem 35% Guggulsteronů. Každá kapsle obsahuje 105 mg čistých Guggulsteronů výhradně přírodního původu, bez aditiva syntetických složek!

Informace výrobce VemoHerb Guggulsterone:

 • podporuje snížení hladiny lipidů (tuků) v krvi
 • optimalizace činnosti štítné žlázy
 • podpora spalování a odbourávání tuků
 • pozitivní vliv na kvalitu a elasticitu pokožky

Jedna kapsle obsahuje : 300 mg extraktu z Commiphora Mukul (Guggul), standardizovaného na obsah 35% (105 mg) čistých Guggulsteronů ( E Guggulsterony a Z Guggulsterony ) a stearan hořečnatý.

Balení 60 kapslí obsahuje : 18.000 mg extraktu z Commiphora Mukul (Guggul) s obsahem 6.300 mg čistých Guggulsteronů ( 35% )

Hlavní účinky : podporuje snížení hladiny lipidů ( tuků ) v krvi, optimalizace činnosti štítné žlázy, podpora spalování a odbourávání tuků, pozitivní vliv na kvalitu a elasticitu pokožky.

Společnost VemoHerb jako specializovaný producent, nabízí ze své „dílny" širokou paletu extraktů s obsahem guggulsteronů, čehož hojně využívají známé značky sportovní výživy po celém světě. Mezi skutečné perly v rámci této nabídky však patří nejsilnější dostupný „hnědý" extrakt s obsahem 35% Guggulsteronů. Každá kapsle je tak standardizována na obsah 105 mg čistých Guggulsteronů, což na současném trhu může nabídnout jen málo producentů. Je všeobecně známo, že veškeré vědecké studie, které účinnost Guggulsteronů prokazují se vztahují pouze na extrakty z Commiphora Mukul a ne na syntetické formy, proto je základem tohoto produktu pouze ten nejkvalitnější a nejdražší plnohodnotný extrakt.

Originální hnědý extrakt z Commiphora Mukul je znám pro svůj optimální obsah Guggulsteronů v tzv. formách E a Z, plus dalších složek jako jsou myrrhanol, kyselina ferulová atd., které celou směs vyvažují a doplňují. E Guggulsterony a Z Guggulsterony jsou v optimálním vzájemném poměru 1:4.

Vše o Guggulsteronech

Dle četných studií, které probíhají již od roku 1960, prokazují Guggulsterony z tzv. hnědého extraktu mízy stromu Commiphora Mukul (Guggul) výrazné účinky pro dosažení normální hladiny lipidů (tuků) v krvi, podporují zdravý stav pokožky a optimalizují činnost štítné žlázy, což může výrazně podpořit spalování a odbourávání tuku.

Spalovač tuku ověřený tisíciletími

Guggulsterony jsou rostlinné steroidy, které jsou tisíce let využívány v Indii k léčení obezity a dalších zdravotních problémů. Gugulsterony jsou také perfektním spalovačem tuku pro každého, kdo hledá bezpečnou a efektivní cestu ke snížení hmotnosti, či odbourání tuku. Jejich hlavní výhodou je to, že nepůsobí prostřednictvím CNS ( centrální nervový systém ) a tím pádem nemají nežádoucí vedlejší účinky typické pro stimulační spalovače na bázi kofeinu, či synefrinu.

Jak Guggulsterony fungují?

Hlavním mechanizmem účinku je podpora optimalizace činnosti štítné žlázy a tím i následné zrychlení metabolizmu. Guggulsterony jsou vyjímečné v tom, že na rozdíl od jednoduchých spalovačů na bázi kofeinu, synefrinu atd., nepůsobí prostřednicvím CNS ( centrální nervová soustava ), takže nedochází k nežádoucím vedlejším účinkům jako je třes, nevolnost atd..

Doporučené dávkování : 1 - 3 kapsle denně. Zapijte dostatečně vodou.

 • 1 - 3 kapsle VemoHerb Guggulsterone denně
 • zapijte dostatečně vodou

Spalování tuku: 8týdenní kúra

 • dle hmotnosti berte 1 kapsli Guggulsterone 2x denně při váze do 80 kg, 1 kapsli Guggulsterone 3x denně při váze od 80 do 100 kg a 1 kapsli Guggulsterone 4x denně při váze nad 100 kg

Spalování tuku a ochrana svalové hmoty: 8týdenní kúra - kombinace s VemoHerb Ecdysterone

 • VemoHerb Guggulsterone - stejné dávkování jako v základní 8týdenní kúře
 • VemoHerb Ecdysterone - plná denní dávka je 5 - 10 mg na 1 kg tělesné hmotnosti, rozdělená do 3 dávek během dne
 • podrobné dávkování viz VemoHerb Ecdysterone
 • pozn.: udržujte denní příjem bílkovin v množství minimálně 2 g na 1 kg tělesné hmotnosti

vemoherb

 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Tabulka nutričních hodnot: 1 kapsle obsahuje:

  1 cps
extrakt Commiphora mukul (guggul)
(z toho 35 % E a Z Guggulsteronů)
300 mg

Složení: stearát hořečnatý

Informace:potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 10. 3. 2024 v 11:43
  Eva Krystynova
  Reagovat
  Dobrý den, můžu se zeptat, proč byl prodej gugulsterone ukončen?
 • 11. 3. 2024 v 08:47
  Martin Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, již je to řadu let, co byl prodej gugulsterone ukončen z legislativních důvodů, přesný důvod se nám již bohužel nepodařilo dohledat. Přeji pěkný den, Martin
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz