Můj účet
Přihlášení
Menu

Přísady na vaření a pečení - SmartFuel

Tato kategorie nabízí široký výběr ingrediencí pro vaření a pečení. Od základních surovin, jako jsou mouka, těstoviny, tuky a oleje, až po produkty na pečení a dezerty, jako jsou kakao nebo bio čokoláda. 

✅ Směsi na vaření a pečení

Směsi na proteinové palačinky, lívance a pudingy nabízí kvalitní produkty, které poskytují skvělý zdroj bílkovin pro každodenní potřeby. Směsi jsou navrženy tak, abyste je snad připravili během chvilky a nabídnou i vynikající chuť a konzistenci. 

✅ Přílohy a pečivo

Nabízí široký sortiment produktů, které vám pomohou doplnit a rozmanit vaše jídla. Od tradičních příloh, jako je rýže a těstoviny, po zdravější alternativy, jako jsou obiloviny a luštěniny, ale i trvanlivé pečivo, jako jsou wrapy. 

✅ Tuky a oleje

Tuky pomáhají přidat do jídla chuť a texturu. V nabídce najdete kvalitní kokosové oleje, přepuštěné máslo neboli ghí a praktické oleje ve spreji. Sprej umožňuje přesné dávkování oleje, což pomáhá omezit nadměrné použití a udržuje kontrolu nad příjmem tuku. Oleje ve spreji obvykle poskytují jemnou vrstvu oleje, což pomáhá snížit celkový obsah tuku v jídle, aniž by se obětovála chuť.

✅ Luštěniny a obiloviny

Luštěniny a obiloviny jsou základními pilíři vyvážené stravy. Jsou bohatým zdrojem vlákniny, která podporuje lepší trávení, regulaci hladiny cukru v krvi a celkové zdraví střevního traktu. Díky nízkému obsahu tuku a absenci cholesterolu pomáhají udržovat zdravé hladiny tuků v krvi. Mnoho luštěnin je také vynikajícím zdrojem rostlinných bílkovin a mimo jiné obsahují i mnoho nutrientů jako jsou vitamíny a minerály. 

✅ Kakao a čokoláda

Kakao a čokoláda na vaření nejsou jen obyčejné přísady na vaření, mají i mnoho benefitů. Jsou skvělým zdrojem antioxidantů a díky bohaté chuti a textuře jsou ideální pro přidání do zdravých receptů a smoothies, které dodají vašim pokrmům nejen vynikající chuť, ale také výživnou hodnotu.

Na našem e-shopu najdete prémiové produkty. Vybrané produkty splňují zásady Vegan, BIO a z naší nabídky si vyberou i ti, kteří dávají přednost výrobkům českého původu.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
SmartFuel
Zobrazeno 1 produkt
  • Značky
  • Příznaky
  • velikost balení
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: