Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -10%
 • Katalogové číslo: 212009
 • Průměrné hodnocení
  Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Aminostar SRH Stimulant růstového hormonu 100 kapslí

Aminostar SRH Stimulant růstového hormonu 100 kapslí - speciální kombinace aminokyselin určená pro vysoce výkonné sportovce s vysokou zátěží.

sekce
Stimulanty testosteronu
Výrobce:
Aminostar
balení
100 kapslí

483 Kč (sleva 10%)

433 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava GLS od 69 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

GHS stimulant růstového hormonu 100 kapslí výrobce Aminostar

Speciální kombinace aminokyselin určená pro vysoce výkonné sportovce s vysokou zátěží.

Aminostar SRH Stimulant růstového hormonu je kombinace aminokyselin L-Argininu, L-Lysinu, L-Leucinu a dalších. L-Arginin je zdrojem oxidu dusnatého (nitric oxid), který podporuje uvolnění a rozšíření cév důležité pro podporu přívodu kyslíku a potřebných živin pro kosterní svalstvo a nabývání objemu svalstva.

Aminostar SRH je doplněn o Vitamin B6, který přispívá k regulaci hormonální aktivity, je důležitý pro metabolismus bílkovin, udržování energie a vitality organismu.

L-Arginin hraje důležitou roli v oblasti růstu. Má příznivý vliv na celistvost tkání. L- Lysin přispívá k vývoji a udržování správné struktury kostí. Je důležitý pro syntézu proteinů nezbytných k udržování správného stavu tkání a funkcí organismu. Spolu s L-Argininem podporuje imunitní a kardiovaskulární systém. L-Leucin se řadí mezi BCAA aminokyseliny, které příznivě ovlivňují stav svalů po výkonu. Obsažený vitamin B6 je důležitý pro metabolismus bílkovin, zdraví srdce, udržování energie a vitality organismu.

Doporučené dávkování:

 • 5 - 10 kapslí večer před spaním.

aminostar

Dotaz

 • Petr Jurčička dne 21. 8. 2017 v 22:22 napsal: Reagovat

  Dobrý den, chci se zeptat cvíčím dva a půl roku je mi skoro 20 let a měřím 183 cm a vážím 84 kg svalově jsem na tom naturálně dobře a přemýšlím o nějakém růstovém hormonu mohl by jste mi něco doporučit? a je vhodný zrovna ten na který koukám teď? Ten GHS?

 • Martin dne 22. 8. 2017 v 13:32 napsal: Reagovat

  Dobrý den, jedná se o stimulant růstového hormonu(kombinace aminokyselin L-Argininu, L-Lysinu, L-Leucinu a dalších), nikoliv o růstový hormon, to je úplně něco jinéhoho, steroidní látky u nás nenajdete.. Přeji pěkný den

 • Jaroslav Sochor dne 26. 8. 2016 v 22:40 napsal: Reagovat

  Dobrý den, někde jsem četl že to slouží i jako spalovač tuku je to pravda? Děkuji

 • Fitness007.cz dne 29. 4. 2015 v 15:12 napsal: Reagovat

  [quote name="Marek Mikulič"]Dobrý den, jaké je doporučené dávkování ve věku 16let, 182cm, 73kg?[/quote]

  Dobrý den,

  v uvedeném věku produkt nedoporučuji, jeho užívání je spíše zbytečné, daleko lepší službu vám udělá kvalitní protein či gainer.

  Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 18. 9. 2013 v 14:22 napsal: Reagovat

  [quote name="vojta51"]Dobry den mam dotaz ohledně ghs kolik druhů aminokyselin obsahuje,protože znám podobné stimulanty a ty obsahují okolo 160 druhu.děkuji.hezký den[/quote]

  Dobrý den,

  přesné složení u každého produktu naleznete v záložce "Nutriční Hodnoty". [b]Nejedná se o to, kolik druhů účinných látek tableta obsahuje, ale především o to, v jakém množství![/b] Pokud 1 tableta o hmotnosti cca 1500mg obsahuje 160 druhů aminokyselin, logicky je to v naprosto neúčinném množství a musel by jste spolykat "tuny" takových tablet, aby měly nějaký účinek..

  Přeji pěkný den

 • vojta51 dne 18. 9. 2013 v 06:01 napsal: Reagovat

  Dobry den mam dotaz ohledně ghs kolik druhů aminokyselin obsahuje,protože znám podobné stimulanty a ty obsahují okolo 160 druhu.děkuji.hezký den

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image