Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 212028
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Aminostar Synephrine Plus 90 kapslí

Aminostar FatZero Synephrine Plus 90 kapslí - speciálně sestavená, velmi účinná kombinace podporující odbourávání tělesného tuku, vnitřní termogenezi a energetickou stimulaci.

sekce
Spalovače thermogenní
Výrobce:
Aminostar
balení
90 kapslí

544 Kč (sleva 10%)

489 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

FatZero Synephrine Plus 90kps výrobce Aminostar


AKCE: Časově omezená nabídka platná pouze do 31.08.2013. Akce platí pouze do vyprodání zásob.


FatZero Synephrine Plus vám pomůže získat vysněnou postavu. Citrus Aurantium (Synefrin) usnadňuje odbourávat tukové zásoby, snižuje procento tělesného tuku a přispívá ke snížení tělesné hmotnosti.  Guarana, zdroj kofeinu, potlačuje pocit hladu, odstraňuje únavu, pocit vyčerpanosti a stimuluje mozkovou činnost.

Speciálně sestavená velmi účinná kombinace podporující odbourávání tělesného tuku a energetickou stimulaci, která je navíc založená na přírodních surovinách. Je kombinací přírodních složek guarany, jako zdroje kofeinu odstraňujícího únavu, pocit vyčerpanosti a naopak stimulující mozkovou činnost a složky Citrus aurantium (synefrin), jako přírodního zdroje efedrinu, který urychluje proces látkové výměny, spalování tuků a podporuje růst svalů. Kůra Vrby bílé (salicin) jako přírodní zdroj aspirinu velmi účinně napomáhá k vnitřní termogenezi. Tyto všechny účinné látky tvoří silný termogenní spalovač tuků.

Obsažená látka synephrine, přirozeně se vyskytuje v oplodí pomerančovníku (Citrus aurantium), podporuje metabolismus tuků a cukrů a pomáhá snižovat procento tělesného tuku. Guarana je zdrojem kofeinu odstraňujícího únavu, pocit vyčerpanosti a stimulujícího mozkovou činnost. Kůra ze stromuWhite Willowobsahuje salicin s posilujícími a zpevňujícími účinky pro organizmus.

Doporučené dávkování :

  • denně berte 1 kapsli Synephrine Plus asi 30 - 60 minut před fyzickým výkonem

aminostar

 

Dotaz

  • Alphonse dne 10. 8. 2014 v 18:30 napsal:

    Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám