Můj účet
Přihlášení
Menu

Rady, tipy, triky

 • Děti a veganská strava
  Rady, tipy, triky

  Děti a veganská strava

  Veganství je populární výživový směr, někdo na něj přejde z etických důvodů někdo ho považuje za zdravější způsob stravování. Pokud se však veganská maminka rozhodne, že tímto výživovým směrem povede i své dítě, setká se často s kritikou že čistě veganská strava negativně ovlivňuje vývoj dítěte. Jak je to tedy doopravdy?

 • Vrcholový sport a diabetes
  Rady, tipy, triky

  Vrcholový sport a diabetes

  Lidí s cukrovkou bohužel neustále přibývá. Hlavně pak pro mladé jedince je tato diagnóza šok, obzvlášť pokud chtějí i nadále sportovat. Jde vůbec cukrovka se sportem dohromady? A co sport na profesionální úrovni?

 • Suplementace kreatinu u žen
  Rady, tipy, triky

  Suplementace kreatinu u žen

  Kreatin je známý tím, že zvyšuje svalovou sílu, svalovou hmotu a může zlepšit i náš sportovní výkon. Mnoho žen ho ale do své suplemetace nezařazuje. Proč je tomu tak a jsou důvody opodstatněné?

 • Proteinová banánová bábovka
  Rady, tipy, triky

  Proteinová banánová bábovka

  Bábovka bez výčitek? I to jde! Dnes vám prozradíme pár swipů díky kterým přeměníte kalorickou bombu na nutričně vyváženou a plnohodnotnou bábovku. Vsadíme se, že na chuti rozdíl nepoznáte.

 • Pravda o Light výrobcích
  Rady, tipy, triky

  Pravda o Light výrobcích

  V dnešní době se light produkty staly tak rozšířené a populární, že téměř každá potravina má svého „odlehčeného“ dvojníka. Jsou ale doopravdy zdraví prospěšnější light varianty a pomohou nám tyto potraviny opravdu ke štíhlé postavě, jak jejich název napovídá?