Můj účet
Přihlášení
Menu

Czech Virus L-Tryptophan & Valerian root 90 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Czech Virus L-Tryptophan & Valerian root 90 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
349 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

Czech Virus L-Tryptophan & Valerian root 90 kapslí, doplněk stravy


Komplexní produkt s obsahem L-tryptofanu, kozlíku lékařského a vitamínu B6. Tato kombinace souvisí s produkcí serotoninu a melatoninu, hormonů zodpovědných za pozitivní psychický stav a kvalitní spánek. Hluboký spánek je základ pro zdravé fungování těla - od imunitního systému, přes regeneraci až po obnovu energetických zásob. Spánek má vliv na psychiku, pamět i celkovou pohodu. Při spánku také dochází k největšímu uvolňování přirozeného růstového hormonu. Dále má tato kombinace vliv také na krevní tlak a normální činnost kardiovaskulárního systému.

✅ L-Tryptophan - Aminokyselina, která je důležitá pro mozkovou činnost a centrální nervovou sestavu. Zásobuje nervové buňky glukózou a dodává jim tedy palivo. Přes mozkovou bariéru vstupuje jako serotonin (tzv. hormon štěstí), což je neurotransmiter zodpovědný za nervové přenosy. Při nedostatku serotoninu je typická emoční podrážděnost, náladovost, nervozita a horší spánek.

Kozlík lékařský - Bylina, která se používá staletí pro celkové zklidnění organismu a problémy spojené s nespavostí. Kozlík obsahuje tzv. GABA kyseliny, které působí na psychickou pohodu a ovlivňují schopnost usnout. Kozlík má schopnost zklidnit nervový systém při projevech podráždění a stresu.

✅ Vitamín B6 - Pro lepší absorbci a využití tryptofanu. B6 působí jako kofaktor při přeměně tryptofanu na serotonin, který je nezbytný pro biosyntézu melatoninu. B6 také prospívá centrální nervové sestavě a metabolismu. Má vliv na přeměnu jídla na energii a pomáhá při tvorbě neurotransmiterů (serotonin, dopamin)

✅ Kombinace látek v našem produktu pomáhá bezproblémovému usínání a zdravému spánku, dále také zmírnění stresu a zklidnění nervů a v neposlední řadě má další pozitivní efekty - pomáhá s normálním trávením, podporuje srdeční činnost a u žen může pomoci zmírnit projevy PMS.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle denně ideálně před spaním.

Balení: 90 kapslí 

Počet dávek v balení: 45 

Minimální trvanlivost: Viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud se léčíte s hladinou krevního cukru, konzultujte užívání melatoninu se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu při teplotě 10-25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Složení:
Obsah ve 2 kapslích
L-Tryptofan
600 mg
Kozlík extrakt (0,8% Valeriana)
400 mg
Vitamin B6 (Pyridoxin HCl)
5 mg

Složení: L-Tryptofan, Kozlík extrakt (0,8% Valeriana), veganská kapsle HPMC, Pyridoxin Hydrochlorid

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz