Můj účet
Přihlášení
Menu

Fitness007 PWO Jirka Vacek 480 g

Hodnotilo již 66 zákazníků
 • -12%
 • TOP 30 produktů
 • Akce

Fitness007 PWO Jirka Vacek 480 g

Hodnotilo již 66 zákazníků
480 g jahodový sorbet
689 Kč
skladem
689 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

Jirka Vacek PWO 480 g, doplněk stravy


PWO není jen “nakopávač”. Jedná se o suplement, který kombinuje více suplementů dohromady: Pumpu, spalovač, adaptogen, energii a koncentraci.

PWO je komplexní předtréninkový doplněk stravy, který zajistí nejen účinné látky pro efektivní výkon, ale i jejich dostatečné množství.

✅ maximálně účinné, synergické a efektivní složení látek
✅ obsah látek je v opravdu účinném množství (nikoliv pouze pro etiketu)
✅ komplexní předtréninkový přípravek
✅ pumpa, spalovač, adaptogen, energie a koncentrace v jednom
✅ produkt dle receptury Jirky Vacka
✅ vhodné pro vegetariány

„Všechny látky jsou zde obsažené proto, že za celé ty roky, co jsem zkoušel všemožné pre-workouty mi tyto látky a jejich vzájemná synergie, vykrystalizovaly jako nejvhodnější a když byla možnost vytvořit vlastní produkt, byla to velká výzva.“

PROKRVENÍ SVALŮ NEBOLI NAPUMPOVÁNÍ
 

Citrullin malát (kyselina jablečná)

Citrullin a malát pocítíte při zvyšování vytrvalosti, síly či zlepšení regenerace. Malát se podílí na zvyšování buněčné energie ATP (poslední fáze Krebsova cyklu). Citrulin snižuje tvorbu kyseliny mléčné a čpavku (amoniaku), čímž prodlužuje délku výkonu a zároveň snižuje únavu i bolestivost svalů.

Citrulin se podílí na produkci oxidu dusnatého (NO), který hraje klíčovou roli při vazodilataci (rozšíření cév). Díky vyššímu průtoku krve v cévách jsou svaly lépe prokrveny tedy i napumpovány, což zlepší přívod živin do svalů.

Zvolil jsem právě citrullin, oproti tradičnímu argininu, který funguje malinko lépe ohledně prokrvení, navíc arginin, může u jedinců trpících na opary, zvýšit jejich četnost.

Extrakt červené řepy (Sabeet®️)

Extrakt z červené řepy obsahuje nitráty, které mají vliv na svalové napumpování a výdrž. Nitráty jsou součástí zelené listové zeleniny a patří mezi látky, které pomáhají s vasodilatací. V červené řepě (a jiné zelené listové zelenině) se nachází anorganický dusičnan (NO3-), který se u lidí po požití přemění na dusitan (NO2-) a cirkuluje v krvi. V případě omezeného množství kyslíku potom NO2- tělo přemění na oxid dusnatý (NO) - molekulu, která hraje důležitou roli v cévním systému.

Glycerol

Glycerol natahuje vodu do buněk. Více glycerolu uvnitř svalových buněk zlepšuje maximalizaci napumpování, kterou lze zažít. Zároveň táhne více vody do cév, což způsobuje dilataci a zvýšení vaskularity.

Extrakt z hroznových semínek

Kromě silných antioxidantů obsazených v jadérkách, a to hlavně (Proanthokyanidiny), zvyšují elasticitu cév, podporují krevní oběh a posilují krevní cévy, tím v kombinaci s ostatními látkami podporuje maximální prokrvení. Pomáhají zároveň udržovat kardiovaskulární zdraví.

Vitamín C

Vitamín C je nejznámější antioxidant na světě. Dokáže pomoci i s napumpováním svalů. Vyšší dávky vitamínu C zpomalují rozklad NO2 a NO3, tím pádem pomáhají k delšímu udržení svalové pumpy.

Taurin

Taurin zlepšuje výdrž a svalovou sílu. Zvyšuje produkci oxidu dusnatého (NO). Cvičením se zásoby taurinu vyčerpávají, čímž přímo působí na snížení síly a výdrže. Taurin jako neurotransmiter ovlivňuje přenos vzruchů v nervové soustavě, snižuje oxidační stres po tréninku, rychlejší kontrakci svalů a navíc ovlivňuje hospodaření organizmu s vodou.

SYNERGIE PRO ENERGII, SOUSTŘEDĚNÍ A PODPOŘE SPALOVÁNÍ TUKU
 

Citikolin (Cognizin®️)

Citikolin je prekurzorem fosfatidylcholinu, který je základní složkou stěny nervových buněk. Přispívá k obnově mitochondrií, které jsou zodpovědné za tvorbu buněčné energie. Citikolin je biogenní látka, která pozitivně působí na strukturu a funkci mozkových buněk a tím přispívá ke zlepšení kognitivních funkcí tzv. paměť, myšlení, schopnosti koncentrace a orientace. Také je důležitý pro funkci mozku, protože přispívá ke komunikaci buněk podporou syntézy neurotransmiterů – acetylcholinu, noradrenalinu a dopaminu

Kofein

Kofein napomáhá ke zvýšení vytrvalostního i silového výkonu a pomáhá zlepšit soustředění a pozornost a může pomoci i s oddálením únavy. Kofein také podporuje produkci oxidu dusnatého (NO). Funguje v synergii s L-tyrosinem, Synefrinem a extraktem ze zeleného čaje.

L-Tyrosin

Aminokyselina L-Tyrosin zvyšuje ostražitost, soustředění, náladu a energii při intenzivním cvičení.

Synefrin

Přírodní extrakt pocházející z kůry hořkého pomeranče. Při užívání synefrinu dochází k navýšení množství okamžitě využitelné energie, potlačení chuti k jídlu, zvýšení metabolické obrátky a zvýšenému výdeji energie, díky stimulaci adrenergních receptorů (beta-3). Tím dochází ke stimulaci tukového metabolismu prostřednictvím navýšené termogeneze a zrychlení bazálního metabolismu.

Extrakt ze zeleného čaje

Zelený čaj je nabitý rostlinnými sloučeninami zvanými polyfenoly, z nichž nejvíce se vyznačuje EGCG, to je silný antioxidant, který optimalizuje hladinu glukózy v krvi, podporuje činnost kardiovaskulárního systému (krevní tlak) a podílí se na metabolismu lipidů (tuků).

ADAPTOGENY
 

Rhodiola Rosea (rozchodnice růžová)

Ovlivňuje psychiku, a to především (snížením odbouráváním) serotoninu a beta-endorfinů. Zlepšuje se tím nálada, psychická odolnost a v důsledku toho i odolnost proti přetrénování, protože přetrénování začíná u psychiky.

Ovlivňuje fyzickou výkonnost sníženým odbouráváním tvorby dopaminu. Zvyšuje imunitu a upravuje hladinu glukózy v krvi, což je významné jak u sportovců, tak u diabetiků. Doporučuje se jak pro vytrvalostní, tak pro silové sporty. U vytrvalců zlepšuje zásobení kyslíkem. Kromě toho Rhodiola zvyšuje tvorbu DNA a RNA, opět převedeno do praxe to znamená, že podporuje novotvorbu bílkovin, tedy růst svalové hmoty. Rhodiola snižuje tvorbu katabolického hormonu kortizolu, který se vyplavuje při stresu a zátěži, tedy také při tréninku. Nadměrná tvorba kortizolu je běžná i po skončení tréninku a je nežádoucí.

Cordyceps Synensis (housenice čínská)  

Specifická cizopasná houba, která roste pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Cordyceps podporuje sílu, energii i vytrvalost, regeneruje celý organismus. Vykazuje zvýšení anaerobního prahu, lepší ventilaci plic i prokrvení svalů. Cordyceps obsahuje složku cordycepin – neboli deoxyadenosin. Tato biochemická látka je podobná adenosinu, který je součástí cyklu ATP. To vám umožňuje mít celkově mnohem víc energie:

 • zlepšuje využití kyslíku
 • zvyšuje hladinu ATP
 • pomáhá zvýšit hladinu testosteronu
 • je to velice efektivní stimulant s povzbuzujícími účinky
 • snižuje riziko přetrénování
 • zlepšuje vytrvalost
 • pomáhá při redukci tukové tkáně a chrání svalovou hmotu díky snížení hladiny kortizolu

IONTY
 

Ionty jsou jedny z nejvíce zásadních látek v organizmu a jejich nedostatek hluboce narušuje výkon. Jejich rovnováha ovlivňuje celou řadu funkcí od srdečního rytmu, hospodaření s vodou, přes svalovou kontrakci, plnost svalů, zajištění energie či zabránění křečím.

VITAMÍNY SKUPINY B
 

Vitamíny skupiny B, jsou ve sportu klíčové. Pracují jako kofaktory pro tvorbu energie. Z pohledu sportovce je dobré si uvědomit, že se vitamíny skupiny B účastní přeměny bílkovin a sacharidů na energii a pomáhají regeneraci svalových buněk po námaze. Z toho vyplývá, že deficit může snížit výkonnost a zhoršit dobu regenerace, tím tak negativně ovlivňovat růst svalové hmoty. Vitaminy skupiny B jsou také klíčové pro signalizaci neurotransmiterů, což umožňuje provádět svalovou kontrakci a uvolňovat energii.

BIOPERIN®️ (extrakt pepře)

Zvyšuje vstřebávání a biologickou využitelnost důležitých živin přijímaných z potravy a také zlepšuje využitelnost určitých doplňků výživy.

Dávkování: Smíchejte 1 dávku 24 g (UPOZORNĚNÍ: 1 dávka je cca 1 a 3/4 odměrky) s 500 ml vody a pořádně promíchejte. Doporučujeme popíjet s dostatečným předstihem před tréninkem.

Balení: 480 g

Dávka: 24 g

Počet dávek v balení: 20

Upozornění: Doplněk stravy s vysokým obsahem kofeinu (200 mg/1 dávka 24 g). Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. V

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Složení v 1 dávce 24 g
množství
RHP
L-citrulin
5400 mg
 
Kyselina jablečná
2600 mg
 
SABEET (extrakt z červené řepy)
2000 mg
 
Glycerol monostearát
2000 mg
 
L-Tyrosin
2000 mg
 
Taurin
2000 mg
 
Zelený čaj extrakt z lístků
500 mg
 
- z toho polyfenoly
250 mg
 
- z toho kofein
35 mg
 
Cordyceps sinensis prášek
500 mg
 
Draslík
300 mg
15 %
Extrakt z hroznových semínek
250 mg
 
- z toho proanthokyanidiny
238 mg
 
Sodík (elementární obsah, citrát)
188 mg
 
Kofein
165 mg
 
Vitamin C
120 mg
150 %
Fosfor (elementární obsah, draselná sůl kyseliny fosforečné)
119 mg
17 %
Extrakt Citrus aurantium
100 mg
 
- z toho synefrin
10 mg
 
Rhodiola rosea
85 mg
 
- z toho rosaviny
3 mg
 
Hořčík (elementární obsah, citrát)
57 mg
15 %
Citokolin (Cognizin)
50 mg
 
Pyridoxine HCl (vitamín B6)
24,7 mg
1764 %
Nicotinamid (vitamín B3) 
30 mg
188 %
Bioperine 

7 mg

 

Složení: L-Citrullin, kyselina jablečná, extrakt z hlíz červené řepy (Sabeet®, Beta vulgaris), glycerol monostearát, taurin, L-tyrosin, inulin, aroma, citrát sodný, draselné soli kyseliny ortofosforečné, zelený čaj (Camellie sinensis) extrakt z listů, cordyceps (Cordyceps sinensis) prášek mycélia, hořečnaté soli kyseliny citronové, extrakt z hroznových semen (Vitis vinifera), extrakt z hořkého pomeranče (Citrus aurantium), protispékavá látka (oxi křemičitý), sladidla (sukralóza, steviol-glykosidy ze stévie), kofein bezvodý, kyselina L-askorbová,  extrakt z kořene rhodiola (Rhodiola rosea), Cognizin® citokolin, pyridoxin hydrochlorid, nikotinamid, extrakt z plodů z černého pepře (Bioperine®, Piper nigrum).

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotilo již 68 zákazníků

 • 23. 2. 2024 v 00:27
  MICHAL KOMÁREK
 • 22. 2. 2024 v 16:02
  Libor petrus
  Muzu jen rict, ze se produktu citim silne, nejsem roztekany jsem soustredeny ale urcite vas to nenakopne. Takze presne to co slibuje Jiri Vacek ve videu o produktu. Jedine minus je ze mi vubec nechutna chut jakou ma.
 • 1. 2. 2024 v 11:47
  David Řezníček
  Výborný nakopávač, chuťově i účinkem naprostá špička ve své kategorii, momentálně bezkonkurenčně nejlepší preworkout na trhu :-)
 • 29. 1. 2024 v 14:50
  Stanislav Dvořák
  Dobrý den, chtěl jsem vyzkoušet opět český výrobek. Musím konstatovat, že tento nakopávač je chuťově přeslazený a nedá se pít dlouho. Je to škoda, zbytek vyhazuji. Může fungovat, ale za mne v jiném chuťovém složení . S. Dvořák
 • 29. 1. 2024 v 15:58
  Tereza Fitness007
  Dobrý den, na příchuť slyšíme spíše pozitivní reakce, ale sto lidí sto chutí. Brzy bude i další příchuť, tak třeba pro vás bude lepší. Každopádně vyhazovat nevyužitý produkt je škoda, třeba by udělal radost některému z vašich kamarádů v gymu, přece jen složení má opravdu super a skvěle šlape. Přeji pěkný den, Tereza
 • 17. 1. 2024 v 14:10
  Martin Bubal
 • 16. 1. 2024 v 11:48
  Jan Sochor
  Pecka předtréninkovka, skvělá chuť, jedu třetí týden a musím říct, že jsem si tréninky takhle dlouho neužíval.. Tak akorát nakopne, parádní napumpování, všem vřele doporučuji! Jen asi začátečníci, kteří jen očekávají prvotní nakopnutí nedocení kvalitu tohoto produktu :-) Pro ty je lepší madness za 3 kilča a účinek pro ně bude stejný :-)
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 20. 2. 2024 v 16:07
  Pavel Merwitz
  Reagovat
  Dobrý den. Mohu ho kombinovat s kreatinem .Děkuji
 • 20. 2. 2024 v 16:37
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, ano. :) PWO kreatin neobsahuje, takže můžete přidávat 5 g kreatinu klidně společně s PWO. Přeji pěkný den, Tereza
 • 16. 2. 2024 v 08:19
  Dominik G
  Reagovat
  Dobrý den. Měl bych se tomuto produktu vyvarovat, pokud jsem měl v minulosti problém se srdcem a mám nízký tlak? Chápu, že je to spíše dotaz pro lékaře, ale chci se zeptat i tu :) Děkuji
 • 16. 2. 2024 v 08:34
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, všechny pre workoty, které obsahují stimulanty mají vliv na krevní tlak, bohužel v tomto skutečně radu nedokážeme dát, neznáme vaší diagnózu ani nejsme lékaři, každopádně PWO máme i bez simulantů: Fitness007 PWO Stim Free Jirka Vacek 480 g Přeji pěkný den, Tereza
 • 19. 11. 2023 v 14:20
  Petr Buriánek
  Reagovat
  Dobrý den , rád bych se zeptal , jestli je v plánu i verze bez kofeinu ? Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.
 • 19. 11. 2023 v 14:31
  Martin Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, ano, máme již ve výrobním procesu verzi bez stimulantů, během 3-4 týdnů bude skladem. Přeji pěkný den, Martin
 • 11. 10. 2023 v 22:05
  David
  Reagovat
  Dobrý den, tento produkt mi šlape výborně. Nicméně jedné příchutě se člověk snadno přepije, tudíž kombinuji s jinými produkty. Chci se tedy zeptat, zda plánujete i další příchuť. Děkuji.
 • 12. 10. 2023 v 13:48
  Martin Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, ano, plánujeme, již jsou otestovány a ve výrobě:-) Věříme, že během pár týdnů již budou skladem. Přeji pěkný den, Martin
 • 11. 8. 2023 v 08:11
  Tomáš Krejčí
  Reagovat
  Dobrý den, kdy bude produkt opět dostupný? Děkuji.
 • 13. 8. 2023 v 08:15
  Martin Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, PWO je již skladem:-) Přeji pěkný den, Martin
 • 15. 7. 2023 v 15:35
  Josef Matuška
  Reagovat
  jaký je obsah sacharidů, popřípadě jiných cukrů (nemyslím sladidel)?
 • 17. 7. 2023 v 09:15
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, PWO neobsahuje cukry ani sacharidy. Proto nemá ani uvedenou tabulku nutričních hodnot. Přeji pěkný den, Tereza
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz