Můj účet
Přihlášení
Menu

Fitness007 PWO Stim Free Jirka Vacek 480 g

Hodnotilo již 13 zákazníků
 • TOP 30 produktů

Fitness007 PWO Stim Free Jirka Vacek 480 g

Hodnotilo již 13 zákazníků
480 g jahodový sorbet
779 Kč
skladem
779 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
Doprava od 1 500 Kč ZDARMA!

Fitness007 PWO Stim Free Jirka Vacek 480 g, doplněk stravy


PWO není jen “nakopávač”. Jedná se o suplement, který kombinuje více suplementů dohromady: Pumpu, spalovač, adaptogen, energii a koncentraci.

Komplexní předtréninkový doplněk stravy, bez stimulantů, který zajistí nejen účinné látky pro efektivní výkonale i jejich dostatečné množství. Stimulační složka byla nahrazena složkou na odbourání únavy a zvýšení fyzické i mentální aktivity, podporu soustředění.

Z původního PWO jsme odebrali:

•       Zelený čaj
•       Extrakt z kůry pomeranče (synefrin)
•       Kofein
 

Nové PWO Stim Free jsme obohatili:

•       200 mg Korejský ženšen (Panax Ginseng, extrakt z kořene)
•       80 mg Brahmi prášek (Bakopa drobnolistá)
•       40 mg Ginkgo biloba (extrakt z listů)
 
✅ maximálně účinné, synergické a efektivní složení látek
✅ obsah látek je v opravdu účinném množství (nikoliv pouze pro etiketu)
✅ komplexní předtréninkový přípravek
✅ pumpa, spalovač, adaptogen, energie a koncentrace v jednom
✅ bez stimulantů
✅ produkt dle receptury Jirky Vacka
✅ vhodné pro vegetariány
 

„Všechny látky jsou zde obsažené proto, že za celé ty roky, co jsem zkoušel všemožné pre-workouty mi tyto látky a jejich vzájemná synergie, vykrystalizovaly jako nejvhodnější a když byla možnost vytvořit vlastní produkt, byla to velká výzva.“

PROKRVENÍ SVALŮ NEBOLI NAPUMPOVÁNÍ
 

Citrullin malát (kyselina jablečná)

Citrullin a malát pocítíte při zvyšování vytrvalosti, síly či zlepšení regenerace. Malát se podílí na zvyšování buněčné energie ATP (poslední fáze Krebsova cyklu). Citrulin snižuje tvorbu kyseliny mléčné a čpavku (amoniaku), čímž prodlužuje délku výkonu a zároveň snižuje únavu i bolestivost svalů.

Citrulin se podílí na produkci oxidu dusnatého (NO), který hraje klíčovou roli při vazodilataci (rozšíření cév). Díky vyššímu průtoku krve v cévách jsou svaly lépe prokrveny tedy i napumpovány, což zlepší přívod živin do svalů.

Zvolil jsem právě citrullin, oproti tradičnímu argininu, který funguje malinko lépe ohledně prokrvení, navíc arginin, může u jedinců trpících na opary, zvýšit jejich četnost.

Extrakt červené řepy (Sabeet®️)

Extrakt z červené řepy obsahuje nitráty, které mají vliv na svalové napumpování a výdrž. Nitráty jsou součástí zelené listové zeleniny a patří mezi látky, které pomáhají s vasodilatací. V červené řepě (a jiné zelené listové zelenině) se nachází anorganický dusičnan (NO3-), který se u lidí po požití přemění na dusitan (NO2-) a cirkuluje v krvi. V případě omezeného množství kyslíku potom NO2- tělo přemění na oxid dusnatý (NO) - molekulu, která hraje důležitou roli v cévním systému.

Glycerol

Glycerol natahuje vodu do buněk. Více glycerolu uvnitř svalových buněk zlepšuje maximalizaci napumpování, kterou lze zažít. Zároveň táhne více vody do cév, což způsobuje dilataci a zvýšení vaskularity.

Extrakt z hroznových semínek

Kromě silných antioxidantů obsazených v jadérkách, a to hlavně (Proanthokyanidiny), zvyšují elasticitu cév, podporují krevní oběh a posilují krevní cévy, tím v kombinaci s ostatními látkami podporuje maximální prokrvení. Pomáhají zároveň udržovat kardiovaskulární zdraví.

Vitamín C

Vitamín C je nejznámější antioxidant na světě. Dokáže pomoci i s napumpováním svalů. Vyšší dávky vitamínu C zpomalují rozklad NO2 a NO3, tím pádem pomáhají k delšímu udržení svalové pumpy.

Taurin

Taurin zlepšuje výdrž a svalovou sílu. Zvyšuje produkci oxidu dusnatého (NO). Cvičením se zásoby taurinu vyčerpávají, čímž přímo působí na snížení síly a výdrže. Taurin jako neurotransmiter ovlivňuje přenos vzruchů v nervové soustavě, snižuje oxidační stres po tréninku, rychlejší kontrakci svalů a navíc ovlivňuje hospodaření organizmu s vodou.

SYNERGIE PRO ENERGII, SOUSTŘEDĚNÍ A PODPOŘE SPALOVÁNÍ TUKU
 

Citikolin (Cognizin®️)

Citikolin je prekurzorem fosfatidylcholinu, který je základní složkou stěny nervových buněk. Přispívá k obnově mitochondrií, které jsou zodpovědné za tvorbu buněčné energie. Citikolin je biogenní látka, která pozitivně působí na strukturu a funkci mozkových buněk a tím přispívá ke zlepšení kognitivních funkcí tzv. paměť, myšlení, schopnosti koncentrace a orientace. Také je důležitý pro funkci mozku, protože přispívá ke komunikaci buněk podporou syntézy neurotransmiterů – acetylcholinu, noradrenalinu a dopaminu

L-Tyrosin

Aminokyselina L-Tyrosin zvyšuje ostražitost, soustředění, náladu a energii při intenzivním cvičení.

ADAPTOGENY

Korejský ženšen (Panax Ginseng, extrakt z kořene)

Ženšen zvyšuje imunitu, vitalitu, zlepšuje paměť, posiluje činnost mozku, zvyšuje a prodlužuje fyzický výkon (prodlužuje výdrž), pomáhá se vyrovnat s účinky stresu, reguluje cukr a krevní tlak, působí příznivě na libido, jde také o silný antioxidant.

Patří totiž mezi nejvýznamnější adaptogenní byliny. Užívá se na pomoc proti stresu, na posílení organismu a podporu imunity a obranyschopnosti. Tento korejský ženšen je díky mimořádnému obsahu účinných látek jedním z nejlepších produktů na trhu.

Brahmi prášek (Bakopa drobnolistá)

Podporuje paměť a učení, díky obsahu bacosides. Tradičně se používá k úlevě od úzkosti a stresu, přičemž jeho adaptogenní vlastnosti mohou pomáhat tělu lépe reagovat na stresové situace. Bacosides v brahmi mohou mít neuroprotektivní vlastnosti, což znamená ochranu nervových buněk. 

Ginkgo biloba (extrakt z listů)

Příznivě působí na kognitivní funkce mozku - tedy pamět, koncentraci, pozornost, řečové funkce, rychlost myšlení a také schopnost pochopení informací, duševní rovnováhu a správné fungování očí a uší - tedy udržení zdravého sluchu a zraku.

Dále příznivě působí na prokrvení mozku a ostatních okrajových částí těla (končetin - rukou a nohou). Zvyšuje dodávku krve i do odlehlejších částí našeho těla. 

Rhodiola Rosea (rozchodnice růžová)

Ovlivňuje psychiku, a to především (snížením odbouráváním) serotoninu a beta-endorfinů. Zlepšuje se tím nálada, psychická odolnost a v důsledku toho i odolnost proti přetrénování, protože přetrénování začíná u psychiky.

Ovlivňuje fyzickou výkonnost sníženým odbouráváním tvorby dopaminu. Zvyšuje imunitu a upravuje hladinu glukózy v krvi, což je významné jak u sportovců, tak u diabetiků. Doporučuje se jak pro vytrvalostní, tak pro silové sporty. U vytrvalců zlepšuje zásobení kyslíkem. Kromě toho Rhodiola zvyšuje tvorbu DNA a RNA, opět převedeno do praxe to znamená, že podporuje novotvorbu bílkovin, tedy růst svalové hmoty. Rhodiola snižuje tvorbu katabolického hormonu kortizolu, který se vyplavuje při stresu a zátěži, tedy také při tréninku. Nadměrná tvorba kortizolu je běžná i po skončení tréninku a je nežádoucí.

Cordyceps Synensis (housenice čínská)  

Specifická cizopasná houba, která roste pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Cordyceps podporuje sílu, energii i vytrvalost, regeneruje celý organismus. Vykazuje zvýšení anaerobního prahu, lepší ventilaci plic i prokrvení svalů. Cordyceps obsahuje složku cordycepin – neboli deoxyadenosin. Tato biochemická látka je podobná adenosinu, který je součástí cyklu ATP. To vám umožňuje mít celkově mnohem víc energie:

 • zlepšuje využití kyslíku
 • zvyšuje hladinu ATP
 • pomáhá zvýšit hladinu testosteronu
 • je to velice efektivní stimulant s povzbuzujícími účinky
 • snižuje riziko přetrénování
 • zlepšuje vytrvalost
 • pomáhá při redukci tukové tkáně a chrání svalovou hmotu díky snížení hladiny kortizolu

IONTY
 

Ionty jsou jedny z nejvíce zásadních látek v organizmu a jejich nedostatek hluboce narušuje výkon. Jejich rovnováha ovlivňuje celou řadu funkcí od srdečního rytmu, hospodaření s vodou, přes svalovou kontrakci, plnost svalů, zajištění energie či zabránění křečím.

VITAMÍNY SKUPINY B
 

Vitamíny skupiny B, jsou ve sportu klíčové. Pracují jako kofaktory pro tvorbu energie. Z pohledu sportovce je dobré si uvědomit, že se vitamíny skupiny B účastní přeměny bílkovin a sacharidů na energii a pomáhají regeneraci svalových buněk po námaze. Z toho vyplývá, že deficit může snížit výkonnost a zhoršit dobu regenerace, tím tak negativně ovlivňovat růst svalové hmoty. Vitaminy skupiny B jsou také klíčové pro signalizaci neurotransmiterů, což umožňuje provádět svalovou kontrakci a uvolňovat energii.

BIOPERIN®️ (extrakt pepře)

Zvyšuje vstřebávání a biologickou využitelnost důležitých živin přijímaných z potravy a také zlepšuje využitelnost určitých doplňků výživy.

Dávkování: Smíchejte 1 dávku 24 g (UPOZORNĚNÍ: 1 dávka je cca 1 a 3/4 odměrky) s 500 ml vody a pořádně promíchejte. Doporučujeme popíjet s dostatečným předstihem před tréninkem.

Balení: 480 g

Dávka: 24 g

Počet dávek v balení: 20

Upozornění: Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. 

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Složení v 1 dávce 24 g
množství
RHP
L-citrulin
5400 mg
 
Kyselina jablečná
2600 mg
 
SABEET (extrakt z červené řepy)
2000 mg
 
Glycerol monostearát
2000 mg
 
L-Tyrosin
2000 mg
 
Taurin
2000 mg
 
Cordyceps sinensis prášek
500 mg
 
Draslík
300 mg
15 %
Extrakt z hroznových semínek
250 mg
 
- z toho proanthokyanidiny
238 mg
 
Korejský ženšen
200 mg
 
- z toho ginsenolsidy
40 mg
 
Sodík (elementární obsah, citrát)
188 mg
 
Vitamin C
120 mg
150 %
Fosfor (elementární obsah, draselná sůl kyseliny fosforečné)
119 mg
17 %
Rhodiola rosea
85 mg
 
- z toho rosaviny
3 mg
 
Brahmi prášek (Bakopa drobnolistá)
80 mg
 
- z toho bacosidy
32 mg
 
Hořčík (elementární obsah, citrát)
57 mg
15 %
Citokolin (Cognizin)
50 mg
 
Ginko Biloba (extrakt z listů)
40 mg 
 
- z toho flavonové glykosidy
10 mg
 
Pyridoxine HCl (vitamín B6)
24,7 mg
1764 %
Nicotinamid (vitamín B3) 
30 mg
188 %
Bioperine 
7 mg

 

Složení: L-Citrullin, kyselina jablečná, extrakt z hlíz červené řepy (Sabeet®, Beta vulgaris), glycerol monostearát, taurin, L-tyrosin, inulin, aroma, citrát sodný, draselné soli kyseliny ortofosforečné, cordyceps (Cordyceps sinensis) prášek mycélia, hořečnaté soli kyseliny citronové, extrakt z hroznových semen (Vitis vinifera),Korejský ženšen (Panax Ginseng, extrakt z kořene), sladidla (sukralóza, steviol-glykosidy ze stévie), kyselina L-askorbová,  extrakt z kořene rhodiola (Rhodiola rosea), Brahmi prášek (Bakopa drobnolistá, extrakt z bylin 70:30, standardizováno na 40% bakosidů), Cognizin® citokolin, Ginko Biloba (extrakt z listů) pyridoxin hydrochlorid, nikotinamid, extrakt z plodů z černého pepře (Bioperine®, Piper nigrum).

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotilo již 13 zákazníků

 • 11. 4. 2024 v 15:10
  Jiří Hromádka
  Nechci chválit a ž do nebe ale je to supr PWO. Jelikož mi nedělá kofein dobře na psychiku tak PWO stim free je paráda. Napumpování je super, výkonost je brutální nárůst vah je o 50%, soustředění ukázkové. Maximální spokojenost.
 • 10. 4. 2024 v 09:54
  Slavomir Bodnar
  Spokojnosť s produktom
 • 3. 4. 2024 v 08:42
  Kristýna
  naprostá spokojenost:)
 • 26. 3. 2024 v 20:09
  Júlia Farská
  Za mě super:-):-):-):-)
 • 21. 3. 2024 v 14:15
  Jiří Gasiorek
  PWO stim free dávám teď týden v kuse a necítím rozdíl, avšak přitom soustředění a pumpa super..Jsem rád,že tam není zbytečně Beta-alanin,chvála Jirkovi...
 • 9. 3. 2024 v 11:13
  Jadre
  Konečně mám dobrý pocit z funkčního pwo-čka. Po používání jiných (Králičí krev, Beast) v recenzích psali o mravenčení atd. a u mne nic. U PWO od JV konečně cítím nabuzení a prokrvení.
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 4. 4. 2024 v 17:32
  Jakub Čermák
  Reagovat
  Dobrý den, nebudete náhodou vyrábět v budoucnu tento nakopávač bez sukrálozy?
 • 4. 4. 2024 v 19:35
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, výměnu sladidla bohužel neplánujeme, zkoušeli jsme ochutit produkt pouze přírodními sladidily, produkt je ale nepoživatelný. Přeji pěkný den, Tereza
 • 23. 3. 2024 v 20:07
  Jan Zemánek
  Reagovat
  Dobrý den, mohu tento preworkout užívat společně s kreatinem? Děkuji za info.
 • 24. 3. 2024 v 16:02
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, ano pokud jste zvyklý užívat kreatin před tréninkem, tak si ho můžete smíchat i s tímto pre workoutem. Přeji pěkný den, Tereza
 • 19. 1. 2024 v 19:13
  Márius Kuřátko
  Reagovat
  Dobrý den. Ještě bych měl dva dotazy. Napadlo mne, jestli nedělám chybu, když si do tohoto PWO přidávám Matcha Tea . Aby to nebylo kontraproduktivní či jinak nevhodné. A pak druhý, když užívám ADAPTOGEN MIX hodně brzo ráno se snídaní (v 3:30 hod), a toto užívám 3x v týdnu před odpoledním tréninkem (v 14 hod). Tak jestli je to OK či zbytečné . Postřehl jsem ve videu zmínku o tomto PWO a Adaptogenu, ale mám pocit, že to bylo zmíněno v souvislosti užívání najednou ( asi ve stejnou dobu) . Pro jistotu se chci raději zeptat :) Předem moc děkuji za vysvětlení
 • 21. 1. 2024 v 20:42
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, ano kombinace je možná. Matcha také obsahuje povzbuzující látky, pokud to není na vás s PWO příliš, můžete klidně užívat. Přeji pěkný den, Tereza
 • 26. 11. 2023 v 15:56
  Márius Kuřátko
  Reagovat
  Dobrý den. Mohu si k tomu přihodit Beta alanin, nebo radeji brat odděleně ?
 • 26. 11. 2023 v 16:13
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, určitě si beta alanin můžete přidat i k PWO. Přeji pěkný den, Tereza
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz