Můj účet
Přihlášení
Menu

Fitness007 PWO Stim Free Jirka Vacek 480 g

Hodnotilo již 26 zákazníků
 • -12%
 • TOP 30 produktů
 • Akce

Fitness007 PWO Stim Free Jirka Vacek 480 g

Hodnotilo již 26 zákazníků
480 g jahodový sorbet
689 Kč
skladem
689 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

Fitness007 PWO Stim Free Jirka Vacek 480 g, doplněk stravy


PWO není jen “nakopávač”. Jedná se o suplement, který kombinuje více suplementů dohromady: Pumpu, spalovač, adaptogen, energii a koncentraci.

Komplexní předtréninkový doplněk stravy, bez stimulantů, který zajistí nejen účinné látky pro efektivní výkonale i jejich dostatečné množství. Stimulační složka byla nahrazena složkou na odbourání únavy a zvýšení fyzické i mentální aktivity, podporu soustředění.

Z původního PWO jsme odebrali:

•       Zelený čaj
•       Extrakt z kůry pomeranče (synefrin)
•       Kofein
 

Nové PWO Stim Free jsme obohatili:

•       200 mg Korejský ženšen (Panax Ginseng, extrakt z kořene)
•       80 mg Brahmi prášek (Bakopa drobnolistá)
•       40 mg Ginkgo biloba (extrakt z listů)
 
✅ maximálně účinné, synergické a efektivní složení látek
✅ obsah látek je v opravdu účinném množství (nikoliv pouze pro etiketu)
✅ komplexní předtréninkový přípravek
✅ pumpa, spalovač, adaptogen, energie a koncentrace v jednom
✅ bez stimulantů
✅ produkt dle receptury Jirky Vacka
✅ vhodné pro vegetariány
 

„Všechny látky jsou zde obsažené proto, že za celé ty roky, co jsem zkoušel všemožné pre-workouty mi tyto látky a jejich vzájemná synergie, vykrystalizovaly jako nejvhodnější a když byla možnost vytvořit vlastní produkt, byla to velká výzva.“

PROKRVENÍ SVALŮ NEBOLI NAPUMPOVÁNÍ
 

Citrullin malát (kyselina jablečná)

Citrullin a malát pocítíte při zvyšování vytrvalosti, síly či zlepšení regenerace. Malát se podílí na zvyšování buněčné energie ATP (poslední fáze Krebsova cyklu). Citrulin snižuje tvorbu kyseliny mléčné a čpavku (amoniaku), čímž prodlužuje délku výkonu a zároveň snižuje únavu i bolestivost svalů.

Citrulin se podílí na produkci oxidu dusnatého (NO), který hraje klíčovou roli při vazodilataci (rozšíření cév). Díky vyššímu průtoku krve v cévách jsou svaly lépe prokrveny tedy i napumpovány, což zlepší přívod živin do svalů.

Zvolil jsem právě citrullin, oproti tradičnímu argininu, který funguje malinko lépe ohledně prokrvení, navíc arginin, může u jedinců trpících na opary, zvýšit jejich četnost.

Extrakt červené řepy (Sabeet®️)

Extrakt z červené řepy obsahuje nitráty, které mají vliv na svalové napumpování a výdrž. Nitráty jsou součástí zelené listové zeleniny a patří mezi látky, které pomáhají s vasodilatací. V červené řepě (a jiné zelené listové zelenině) se nachází anorganický dusičnan (NO3-), který se u lidí po požití přemění na dusitan (NO2-) a cirkuluje v krvi. V případě omezeného množství kyslíku potom NO2- tělo přemění na oxid dusnatý (NO) - molekulu, která hraje důležitou roli v cévním systému.

Glycerol

Glycerol natahuje vodu do buněk. Více glycerolu uvnitř svalových buněk zlepšuje maximalizaci napumpování, kterou lze zažít. Zároveň táhne více vody do cév, což způsobuje dilataci a zvýšení vaskularity.

Extrakt z hroznových semínek

Kromě silných antioxidantů obsazených v jadérkách, a to hlavně (Proanthokyanidiny), zvyšují elasticitu cév, podporují krevní oběh a posilují krevní cévy, tím v kombinaci s ostatními látkami podporuje maximální prokrvení. Pomáhají zároveň udržovat kardiovaskulární zdraví.

Vitamín C

Vitamín C je nejznámější antioxidant na světě. Dokáže pomoci i s napumpováním svalů. Vyšší dávky vitamínu C zpomalují rozklad NO2 a NO3, tím pádem pomáhají k delšímu udržení svalové pumpy.

Taurin

Taurin zlepšuje výdrž a svalovou sílu. Zvyšuje produkci oxidu dusnatého (NO). Cvičením se zásoby taurinu vyčerpávají, čímž přímo působí na snížení síly a výdrže. Taurin jako neurotransmiter ovlivňuje přenos vzruchů v nervové soustavě, snižuje oxidační stres po tréninku, rychlejší kontrakci svalů a navíc ovlivňuje hospodaření organizmu s vodou.

SYNERGIE PRO ENERGII, SOUSTŘEDĚNÍ A PODPOŘE SPALOVÁNÍ TUKU
 

Citikolin (Cognizin®️)

Citikolin je prekurzorem fosfatidylcholinu, který je základní složkou stěny nervových buněk. Přispívá k obnově mitochondrií, které jsou zodpovědné za tvorbu buněčné energie. Citikolin je biogenní látka, která pozitivně působí na strukturu a funkci mozkových buněk a tím přispívá ke zlepšení kognitivních funkcí tzv. paměť, myšlení, schopnosti koncentrace a orientace. Také je důležitý pro funkci mozku, protože přispívá ke komunikaci buněk podporou syntézy neurotransmiterů – acetylcholinu, noradrenalinu a dopaminu

L-Tyrosin

Aminokyselina L-Tyrosin zvyšuje ostražitost, soustředění, náladu a energii při intenzivním cvičení.

ADAPTOGENY

Korejský ženšen (Panax Ginseng, extrakt z kořene)

Ženšen zvyšuje imunitu, vitalitu, zlepšuje paměť, posiluje činnost mozku, zvyšuje a prodlužuje fyzický výkon (prodlužuje výdrž), pomáhá se vyrovnat s účinky stresu, reguluje cukr a krevní tlak, působí příznivě na libido, jde také o silný antioxidant.

Patří totiž mezi nejvýznamnější adaptogenní byliny. Užívá se na pomoc proti stresu, na posílení organismu a podporu imunity a obranyschopnosti. Tento korejský ženšen je díky mimořádnému obsahu účinných látek jedním z nejlepších produktů na trhu.

Brahmi prášek (Bakopa drobnolistá)

Podporuje paměť a učení, díky obsahu bacosides. Tradičně se používá k úlevě od úzkosti a stresu, přičemž jeho adaptogenní vlastnosti mohou pomáhat tělu lépe reagovat na stresové situace. Bacosides v brahmi mohou mít neuroprotektivní vlastnosti, což znamená ochranu nervových buněk. 

Ginkgo biloba (extrakt z listů)

Příznivě působí na kognitivní funkce mozku - tedy pamět, koncentraci, pozornost, řečové funkce, rychlost myšlení a také schopnost pochopení informací, duševní rovnováhu a správné fungování očí a uší - tedy udržení zdravého sluchu a zraku.

Dále příznivě působí na prokrvení mozku a ostatních okrajových částí těla (končetin - rukou a nohou). Zvyšuje dodávku krve i do odlehlejších částí našeho těla. 

Rhodiola Rosea (rozchodnice růžová)

Ovlivňuje psychiku, a to především (snížením odbouráváním) serotoninu a beta-endorfinů. Zlepšuje se tím nálada, psychická odolnost a v důsledku toho i odolnost proti přetrénování, protože přetrénování začíná u psychiky.

Ovlivňuje fyzickou výkonnost sníženým odbouráváním tvorby dopaminu. Zvyšuje imunitu a upravuje hladinu glukózy v krvi, což je významné jak u sportovců, tak u diabetiků. Doporučuje se jak pro vytrvalostní, tak pro silové sporty. U vytrvalců zlepšuje zásobení kyslíkem. Kromě toho Rhodiola zvyšuje tvorbu DNA a RNA, opět převedeno do praxe to znamená, že podporuje novotvorbu bílkovin, tedy růst svalové hmoty. Rhodiola snižuje tvorbu katabolického hormonu kortizolu, který se vyplavuje při stresu a zátěži, tedy také při tréninku. Nadměrná tvorba kortizolu je běžná i po skončení tréninku a je nežádoucí.

Cordyceps Synensis (housenice čínská)  

Specifická cizopasná houba, která roste pouze v horských oblastech Číny a Tibetu. Cordyceps podporuje sílu, energii i vytrvalost, regeneruje celý organismus. Vykazuje zvýšení anaerobního prahu, lepší ventilaci plic i prokrvení svalů. Cordyceps obsahuje složku cordycepin – neboli deoxyadenosin. Tato biochemická látka je podobná adenosinu, který je součástí cyklu ATP. To vám umožňuje mít celkově mnohem víc energie:

 • zlepšuje využití kyslíku
 • zvyšuje hladinu ATP
 • pomáhá zvýšit hladinu testosteronu
 • je to velice efektivní stimulant s povzbuzujícími účinky
 • snižuje riziko přetrénování
 • zlepšuje vytrvalost
 • pomáhá při redukci tukové tkáně a chrání svalovou hmotu díky snížení hladiny kortizolu

IONTY
 

Ionty jsou jedny z nejvíce zásadních látek v organizmu a jejich nedostatek hluboce narušuje výkon. Jejich rovnováha ovlivňuje celou řadu funkcí od srdečního rytmu, hospodaření s vodou, přes svalovou kontrakci, plnost svalů, zajištění energie či zabránění křečím.

VITAMÍNY SKUPINY B
 

Vitamíny skupiny B, jsou ve sportu klíčové. Pracují jako kofaktory pro tvorbu energie. Z pohledu sportovce je dobré si uvědomit, že se vitamíny skupiny B účastní přeměny bílkovin a sacharidů na energii a pomáhají regeneraci svalových buněk po námaze. Z toho vyplývá, že deficit může snížit výkonnost a zhoršit dobu regenerace, tím tak negativně ovlivňovat růst svalové hmoty. Vitaminy skupiny B jsou také klíčové pro signalizaci neurotransmiterů, což umožňuje provádět svalovou kontrakci a uvolňovat energii.

BIOPERIN®️ (extrakt pepře)

Zvyšuje vstřebávání a biologickou využitelnost důležitých živin přijímaných z potravy a také zlepšuje využitelnost určitých doplňků výživy.

Dávkování: Smíchejte 1 dávku 24 g (UPOZORNĚNÍ: 1 dávka je cca 1 a 3/4 odměrky) s 500 ml vody a pořádně promíchejte. Doporučujeme popíjet s dostatečným předstihem před tréninkem.

Balení: 480 g

Dávka: 24 g

Počet dávek v balení: 20

Upozornění: Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. 

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Složení v 1 dávce 24 g
množství
RHP
L-citrulin
5400 mg
 
Kyselina jablečná
2600 mg
 
SABEET (extrakt z červené řepy)
2000 mg
 
Glycerol monostearát
2000 mg
 
L-Tyrosin
2000 mg
 
Taurin
2000 mg
 
Cordyceps sinensis prášek
500 mg
 
Draslík
300 mg
15 %
Extrakt z hroznových semínek
250 mg
 
- z toho proanthokyanidiny
238 mg
 
Korejský ženšen
200 mg
 
- z toho ginsenolsidy
40 mg
 
Sodík (elementární obsah, citrát)
188 mg
 
Vitamin C
120 mg
150 %
Fosfor (elementární obsah, draselná sůl kyseliny fosforečné)
119 mg
17 %
Rhodiola rosea
85 mg
 
- z toho rosaviny
3 mg
 
Brahmi prášek (Bakopa drobnolistá)
80 mg
 
- z toho bacosidy
32 mg
 
Hořčík (elementární obsah, citrát)
57 mg
15 %
Citokolin (Cognizin)
50 mg
 
Ginko Biloba (extrakt z listů)
40 mg 
 
- z toho flavonové glykosidy
10 mg
 
Pyridoxine HCl (vitamín B6)
24,7 mg
1764 %
Nicotinamid (vitamín B3) 
30 mg
188 %
Bioperine 
7 mg

 

Složení: L-Citrullin, kyselina jablečná, extrakt z hlíz červené řepy (Sabeet®, Beta vulgaris), glycerol monostearát, taurin, L-tyrosin, inulin, aroma, citrát sodný, draselné soli kyseliny ortofosforečné, cordyceps (Cordyceps sinensis) prášek mycélia, hořečnaté soli kyseliny citronové, extrakt z hroznových semen (Vitis vinifera),Korejský ženšen (Panax Ginseng, extrakt z kořene), sladidla (sukralóza, steviol-glykosidy ze stévie), kyselina L-askorbová,  extrakt z kořene rhodiola (Rhodiola rosea), Brahmi prášek (Bakopa drobnolistá, extrakt z bylin 70:30, standardizováno na 40% bakosidů), Cognizin® citokolin, Ginko Biloba (extrakt z listů) pyridoxin hydrochlorid, nikotinamid, extrakt z plodů z černého pepře (Bioperine®, Piper nigrum).

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotilo již 26 zákazníků

 • 15. 7. 2024 v 17:28
  David
  Chuť výborná. Účinky jsem nějak nepocítil, jsem si vědom že zde není kofein a další věci. Nicméně tréninky jsem po tomhle neměl lepší ani horší, hodnotím po spotřebování celého balení. Za mě to nedělá nic, co by nějak obhájilo takto vysokou cenu. Zkoušel jsem jen jako experiment, kupovat další preworkouty už nebudu, za mě vyhozené peníze, nikdy mi žádný pořádně nefungoval (i ty s tunou kofeinu a beta alaninu). Zůstanu u proteinu+kreatinu.
 • 3. 7. 2024 v 19:33
  Marie Mikšíková
 • 3. 7. 2024 v 17:22
  Tomáš Mikulka
  Nemám rád kofein a pwo drží celý trénink. Za mně super.
 • 10. 6. 2024 v 16:21
  Jaroslav Jákl
  Super příchuť.
 • 8. 6. 2024 v 14:06
  Dalibor Závacký
 • 6. 6. 2024 v 06:55
  Pavel Andrle
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 14. 7. 2024 v 14:25
  Michal Marek
  Reagovat
  Dobry den.Kolik cca.min.pred treninkem je nejlepe ho vypit?Dekuji moc.
 • 15. 7. 2024 v 09:24
  Martin Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, každý komplexní preworkout by se měl užívat v dostatečném předstihu před tréninkem, ideálně cca 45 minut před tréninkem. Přeji pěkný den, Martin
 • 4. 5. 2024 v 23:39
  Petr Pavel
  Reagovat
  Dobrý den, užívám léky proti vysokému tlaku (betablokátory) kofein mi dělá zle, stejně jako tein - nemohu a ani nechci žádné stimulanty. Zajímá mě zda je to tedy bezpečné složení. Děkuji za odpověď
 • 5. 5. 2024 v 05:16
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, v tomto produktu žádné stimulující látky nejsou, stimulanty jsou nahrazeny adaptogeny pro lepší soustředění a výdrž na trénink. Přeji pěkný den, Tereza
 • 4. 4. 2024 v 17:32
  Jakub Čermák
  Reagovat
  Dobrý den, nebudete náhodou vyrábět v budoucnu tento nakopávač bez sukrálozy?
 • 4. 4. 2024 v 19:35
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, výměnu sladidla bohužel neplánujeme, zkoušeli jsme ochutit produkt pouze přírodními sladidily, produkt je ale nepoživatelný. Přeji pěkný den, Tereza
 • 23. 3. 2024 v 20:07
  Jan Zemánek
  Reagovat
  Dobrý den, mohu tento preworkout užívat společně s kreatinem? Děkuji za info.
 • 24. 3. 2024 v 16:02
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, ano pokud jste zvyklý užívat kreatin před tréninkem, tak si ho můžete smíchat i s tímto pre workoutem. Přeji pěkný den, Tereza
 • 19. 1. 2024 v 19:13
  Márius Kuřátko
  Reagovat
  Dobrý den. Ještě bych měl dva dotazy. Napadlo mne, jestli nedělám chybu, když si do tohoto PWO přidávám Matcha Tea . Aby to nebylo kontraproduktivní či jinak nevhodné. A pak druhý, když užívám ADAPTOGEN MIX hodně brzo ráno se snídaní (v 3:30 hod), a toto užívám 3x v týdnu před odpoledním tréninkem (v 14 hod). Tak jestli je to OK či zbytečné . Postřehl jsem ve videu zmínku o tomto PWO a Adaptogenu, ale mám pocit, že to bylo zmíněno v souvislosti užívání najednou ( asi ve stejnou dobu) . Pro jistotu se chci raději zeptat :) Předem moc děkuji za vysvětlení
 • 21. 1. 2024 v 20:42
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, ano kombinace je možná. Matcha také obsahuje povzbuzující látky, pokud to není na vás s PWO příliš, můžete klidně užívat. Přeji pěkný den, Tereza
 • 26. 11. 2023 v 15:56
  Márius Kuřátko
  Reagovat
  Dobrý den. Mohu si k tomu přihodit Beta alanin, nebo radeji brat odděleně ?
 • 26. 11. 2023 v 16:13
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, určitě si beta alanin můžete přidat i k PWO. Přeji pěkný den, Tereza
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz