Můj účet
Přihlášení
Menu

GreenFood Performance Pre-Workout 410 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

GreenFood Performance Pre-Workout 410 g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
410 g meloun
559 Kč
skladem
559 Kč
410 g mango
559 Kč
Momentálně nedostupné
559 Kč
410 g mandarinka
559 Kč
Momentálně nedostupné
559 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

GreenFood Performance Pre-Workout 410 g


Extrémní předtréninková pumpa bez kofeinu zaměřená na maximální výkon a prokreslení svalové hmoty při náročném tréninku.

L-Citrulline je neesenciální aminokyselina, jejíž účinky souvisí s produkcí oxidu dusnatého, který má vliv na zvýšení průtoku krve do svalů. Tyto vlastnosti L-Citrullinu jsou velmi dobře známé každému, kdo je orientovaný na podporu výsledků cvičení.
L-Arginine je podmíněně esenciální aminokyselina nebo tzv. semi-esenciální aminokyselina. Z toho plyne, že si ji naše tělo za určitých situací nedovede samo vytvořit, a proto je nutné navýšit příjem L-Argininu ve stravě, případně z jiných zdrojů, kterými mohou být doplňky stravy, které obsahují L-Arginin. Aminokyselina L-arginin je významnou součástí komplexní bílkoviny. Je vyhledáván zejména pro syntézu oxidu dusnatého (NO) a s tím spojené lepší rozšíření cév, díky kterému dojde k zvýšení krevního průtoku a ke zlepšení dodávky kyslíku a živin do svalů. L-Arginin lze označit za základní stavební kámen, z něhož vzniká hned několik hormonů a látek nezbytných pro správný chod našeho těla.
Beta Alanin je neesenciální aminokyselina, která je prekurozem karnosinu. Během výkonu se ve svalech hromadí metabolity způsobující svalovou únavu – například vodíkové ionty. Karnosin jejich koncentraci snižuje a tím pomáhá oddálit vyčerpání. Beta-alanin tak lze doporučit při dlouhotrvajícím fyzickém výkonu – při posilování, při vytrvalostním i jiném druhu sportu.
Inosin je látka tělu vlastní a jeho chemická struktura je příbuzná adenosinu, který je součástí adenosintrifosfátu (ATP) - energetického zdroje při každé svalové práci.
Tyrosin je nesenciální aminokyselina, která se přirozeně vyskytuje ve stravě. Vlastnosti tyrosinu souvisí se syntézou neurotransmiterů, noradrenalinu a dopaminu. Je proto velmi důležitý pro oblast odolnosti vůči zátěži, pro koncentraci, bdělost a paměť. Je jednou z 22 aminokyselin, kterou buňky využívají k syntéze bílkoviny.

Pre-Workout vyhledávají sportovci orientovaní na:

  • Maximální sílu
  • Kvalitní regeneraci
  • Ochranu svalové hmoty
  • Maximální svalový výkon
  • Maximální intenzitu tréninku
  • Maximální napumpování svalů

Dávkování: 1x denně 1 odměrku (16,4 g) rozmíchejte ve 300 ml vody a vypijte nejlépe 30 min před tréninkem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: 410 g

Dávka: 1 odměrka 16,4 g

Počet dávek v balení: 25

Minimální trvanlivost: viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za vady vzniklé nevhodným skladováním a použitím.  

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Výživové údaje
V denní dávce 16,4 g
L-Citrulin báze
6000 mg
L-Arginin HCL
1000 mg
A-AKG
1000 mg
Extrakt z červené řepy
1000 mg
L- tyrosin
1000 mg
Inosin
1000 mg
Betain
1000 mg
Glycerol
1000 mg
Beta alanin
800 mg
Cholin bitartrát
500 mg
Vitamin C
200 mg *RHP 250%
*RHP referenční hodnota příjmu
Složení:

Příchuť Juicy Malina: L-citrulin báze (aminokyselina), extrakt z červené řepy, L-tyrosin (aminokyselina), inosin (syntetický), betain (betain-hydrochlorid), glycerol, L-arginin HCL (aminokyselina), A-AKG (aminokyselina), aroma malina, beta alanin (aminokyselina), cholin bitartrát, protispékavá látka – oxid křemičitý, vitamin C (kyselina askorbová), maskátor chuti, sladidlo – sukralóza.
Příchuť Juicy Mandarinka: L-citrulin báze (aminokyselina), extrakt z červené řepy, L-tyrosin (aminokyselina), inosin (syntetický), betain (betain-hydrochlorid), glycerol, L-arginin HCL (aminokyselina), A-AKG (aminokyselina), aroma mandarinka, beta alanin (aminokyselina), cholin bitartrát, protispékavá látka – oxid křemičitý, vitamin C (kyselina askorbová), maskátor chuti, sladidlo – sukralóza.
Příchuť Juicy Mango: L-citrulin báze (aminokyselina), extrakt z červené řepy, L-tyrosin (aminokyselina), inosin (syntetický), betain (betain-hydrochlorid), glycerol, L-arginin HCL (aminokyselina), A-AKG (aminokyselina), aroma mango, beta alanin (aminokyselina), cholin bitartrát, protispékavá látka – oxid křemičitý, vitamin C (kyselina askorbová), maskátor chuti, sladidlo – sukralóza.
Příchuť Meloun: L-citrulin báze (aminokyselina), extrakt z červené řepy, L-tyrosin (aminokyselina), inosin (syntetický), betain (betain-hydrochlorid), glycerol, L-arginin HCL (aminokyselina), A-AKG (aminokyselina), aroma meloun, beta alanin (aminokyselina), cholin bitartrát, protispékavá látka – oxid křemičitý, vitamin C (kyselina askorbová), maskátor chuti, sladidlo – sukralóza.

GMO: Výrobek v souladu s požadavky Nařízení (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebyl vyroben z geneticky modifikovaných surovin.
Ionizace: Výrobek nebyl ošetřen pomocí ionizujícího záření, jak je definováno ve Směrnici Evropského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES ve znění Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Výroba je certifikována podle IFS Food

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz