Můj účet
Přihlášení
Menu

HealthForce Liver Rescue 120 kapslí Nepoužívat

Produkt zatím nikdo nehodnotil

HealthForce Liver Rescue 120 kapslí Nepoužívat

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 59 Kč (nad 500 Kč zdarma)

K dobrému zdraví je nezbytné udržovat játra zdravá. Většina lidí je však v dnešní době přetěžuje toxiny. Jednou ze základních funkcí jater je vyčistit krev od toxických látek. Játra se více namáhají s přibývajícím věkem a při nedostatečné konzumaci neupravené čerstvé zeleniny a ovoce. Také léky mohou způsobovat poškození jater. Neustálé přetěžování a poškozování jater může vést až k jejich selhání. 

Blahodárné účinky hlavních bylin

Ostropestřec mariánský (Silybum Marianum)

 • podporuje zdraví jater i jejich obranyschopnost
 • napomáhá detoxikačnímu potenciálu jater
 • zachovává funkci čímž podporuje trávění a celkové čistění těla
 • chrání jaterní buňky před vlivem životního prostředí
 • podporuje fungování trávicí soustavy, zejména žlučníku
 • má antioxidační účinky
 • posíluje organismus proti alergiím
 • obsahuje taraxacin, třísloviny a inulin

Smetanka lékařská (Taraxacum Officinale)

 • podporuje zdraví trávícího a vylučovacího traktu
 • přispívá ke zdraví jater
 • stimuluje tvorbu trávících šťáv a pohybu v trávícím traktu
 • pomáhá při trávení tuků
 • blahodárný účinek na psychické zdraví
 • pomáhá zvýšit objem zdravé prsní tkáně
 • podporuje metabolismu
 • HealthForce Nutritionals Játra Rescue Ultimate Liver Support účinně podporuje čištění a regeneraci jaterních funkcí! Čím je vaše tlustá střeva a játra toxičtější, tím více budete potřebovat HealthForce Nutritionals Liver Rescue 4 Plus, abyste se ochránili. Udržení zdraví jater je nezbytné pro dobré zdraví. Většina lidských jater je zpochybněna a oslabena toxickým přetížením života v moderním světě. Jednou z funkcí jater je filtrace toxických látek z krve a pokud nefunguje v optimálních hladinách, vaše zdraví je ohroženo. Čím zdravější žijete, tím méně stresu máte na jakémkoli orgánu, včetně jater. Je to zkušenost (pomocí analýzy iridologie a analýzy živých krevních buněk), že velký počet lidí má významnou úroveň jaterního stresu. Obvykle se stává starší a / nebo toxičtější někdo,
 • Téměř všechny léky mohou, A DO, způsobit poškození jater - a tyto toxické látky se mají léčit? Pokračující poškození jater vede k rozsáhlým poruchám tělesného systému a nakonec ke smrti! Špatné dietní volby, jako jsou přebytečné bílkoviny (zejména ze zdrojů, které kdysi žily, pocity bytosti), alkohol, léky na přepážky / léky a vše ostatní, co je špatné, může způsobit i stres z jater.

  Mělník bodlák může pomoci játrech, protože výživně podporuje jeho fungování. Pomáhá zvýšit tok žluči (který emulguje tuky a je cestou, kterou játra používají k vyprazdňování jedů a odpadků). Když je játra toxická, vylučuje toxiny do tlustého střeva přes žluč. Pokud je vaše tlusté tělo toxické (což je skoro každý), tyto toxiny se reabsorbují do krevního oběhu a většina z nich je vrácena zpět do jater a pak zpět do dvojtečky přes žluč a pak zpět do jater. Doporučujeme, aby hrubé čárky vyčistil a zdravě jedl, aby podpořil zdraví tlustého střeva i jater. Mnoho výzkumů ukázalo, že jitrocetin je schopen chránit játra před poškozujícími účinky širokého spektra běžných toxinů, včetně alkoholu.

  Poznámka: Nebuďte hloupé a úmyslné předávkování drogami při užívání extraktu z mléka nebo z HealthForce Nutritionals Liver Rescue 4 Plus.

  Moucha bodláka je také silně účinný antioxidant a může zvýšit hladinu glutathion reduktázy (to je klíčový metabolický antioxidační enzym) v jaterních buňkách. Antioxidační a jiné vlastnosti mléčného bodláka pozitivně ovlivňují i ​​ostatní oblasti těla. Bylo prokázáno, mimo jiné, výživová podpora osob s rakovinou kůže.

  HealthForce Nutritionals

  HealthForce Nutritionals je 20letá, 100% tvrdá jádrová, veganská, terapeutická superfoodsová společnost. Společnost HealthForce byla spoluzakladatelem v roce 1990 Jameth Sheridan, DHM (Doktor holistické medicíny) a Kim Sheridan, Naturopath, etické vědci veganů a hard-core herbalistů. HealthForce Nutritionals umožňuje jednotlivcům zažít dramatické zlepšení zdraví s ověřenými produkty TruGanic, Vegan, Raw a SuperFood, které Dr. Sheridan formuloval a vybral pro živé zdraví a wellness.

  TruGanic je puristický, pevný standard kvality pro sourcing a výrobu výrazně mimo Organic. Standard TruGanic byl vytvořen Dr. Sheridanem k ověření absolutní čistoty. Ve společnosti HealthForce jsou na misi poskytovat absolutní nejlepší produkty za nejvýhodnější ceny.

  Základními produkty jsou Vitamineral Green Vital Healing Food s společníkem Vitamineral Earth Sacred Healing Food, které jsou navrženy tak, aby podporovaly vynikající zdraví, energii a rovnováhu.

K dobrému zdraví je nezbytné udržovat játra zdravá. Většina lidí je však v dnešní době přetěžuje toxiny. Jednou ze základních funkcí jater je vyčistit krev od toxických látek. Játra se více namáhají s přibývajícím věkem a při nedostatečné konzumaci neupravené čerstvé zeleniny a ovoce. Také léky mohou způsobovat poškození jater. Neustálé přetěžování a poškozování jater může vést až k jejich selhání. 

Doporučené dávkování: 2 - 4 kapsle denně

Balení: 120 kapslí

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Upozornění pro alergiky: Vyrobeno ve veganském zařízení bez lepku, arašídů a ořechů.

 

K dobrému zdraví je nezbytné udržovat játra zdravá. Většina lidí je však v dnešní době přetěžuje toxiny. Jednou ze základních funkcí jater je vyčistit krev od toxických látek. Játra se více namáhají s přibývajícím věkem a při nedostatečné konzumaci neupravené čerstvé zeleniny a ovoce. Také léky mohou způsobovat poškození jater. Neustálé přetěžování a poškozování jater může vést až k jejich selhání. 

 

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Složení

ve 2 kapslích

Výtažek ze semen ostropestřce mariánského

600 mg

Výtažek z kořene smetanky lékařské

200 mg

Výtažek z chanca piedra

100 mg

Picrorhiza Kurroa

100 mg

oplňková fakta
Velikost porce: 2 VeganCaps (1 gram)
Podání v balení: 60
 
  Množství na porci % DV
 
Sacharidy 1 g <1%
 
Extrakt z mléčného bodláku 600 mg * * *
 
Kořenový extrakt pampelišky 250 mg * * *
 
Chanca Piedra celý výtažek z bylin 100 mg * * *
 
Výtažek kořenového kurkuma 50 mg * * *
 
* Denní hodnota není stanovena
 
Další ingredience: VeganCaps (fermentovaná tapioka) 
Vyrobeno ve veganském zařízení bez lepku, arašídů a ořechů.

 

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz