Můj účet
Přihlášení
Menu

Max Muscle Max Lean EF 120 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil
  • -23%

Max Muscle Max Lean EF 120 kapslí

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava již od 39 kč, od 1 500 Kč ZDARMA!

Max Lean EF 120kps výrobce Max Muscle

Max Lean EF je jedinečný produkt, využívající optimální kombinaci spalovačů tuku a stimulátorů metabolizmu. Hlavními složkami je Synephrine (přírodní termogenní extrakt), White Willow bark (přírodní alternativa Aspirinu a Guarana (přírodní alternativa kofeinu).

Při vývoji Max Leanu EF bylo využito těch nejnovějších Hi-tech ingrediencí. Jednou z podmínek pro dosažení maximálního spalování tuku je zvýšení energetického výdeje a snížení příjmu energie ze stravy. Pokud použijete tento vysoce účinný spalovač tuku, získáte perfektní nástroj pro mobilizaci tělesného tuku, zvýšení úrovně metabolismu a hladiny energie, podporu thyroidních funkcí a zapojíte do činnosti termogenní prekurzory, které zesílí účinek. Obsahuje kombinaci rostlinných extraktů a dalších složek, které vám pomůžou splnit vaše požadavky. Základní složkou je Citrus aurantium (Advantra Z™), která podporuje spalování tuku, snižuje chuť k jídlu a zvyšuje ochranu svalové tkáně. Extrakt ze zeleného čaje (Green tea extract) obsahuje tzv. katechiny, které mají schopnost prodloužit účinek epinefrinu - látky, která se uvolňuje v organismu během fyzického výkonu. Epinefrin zvyšuje úroveň metabolismu a umožňuje využití tuku jako zdroje energie. Další složkou je kofein, ten je přidán kvůli jeho schopnosti mobilizovat tukové zásoby a stimulaci organismu. Mezi velmi perspektivní látky patří guggul sterony, které zachytávají v krevním řečišti tukové buňky a následně je likvidují. Kromě toho ještě podporují thyroidní funkce a snižují hladinu "špatného" cholesterolu. Acetyl L-karnitin umocňuje redukci tukových zásob tím, že podporuje transport mastných kyselin do buněčných orgánů, tzv. mitochondrií, kde dochází k jejich využití jako zdroje energie. L-tyrosin je palivo pro metabolický stimulátor epinefrin. Jak už bylo zmíněno, epinefrin zvyšuje úroveň metabolismu.


Doporučené dávkování:
  • Abyste otestovali svoji individuální toleranci, vezměte si 1 kapsli před snídaní a 1 před obědem.
  • Pokud se u vás nevyskytnou žádné potíže, můžete dávku zvýšit na 3 kapsle denně (1 před snídaní, 1 před obědem, 1 před odpolední svačinou).
  • POZOR! Neužívejte, pokud vám není alespoň 18 let. Neužívejte, pokud současně užíváte MAO inhibitory, pokud trpíte vysokým krevním tlakem, pokud jste diabetik, těhotná nebo kojící žena, pokud máte anémii, alergii na acylpirin, dysfunkci ledvin nebo jater, neurózu, deprese, trpíte úzkostí, epileptickými záchvaty, srdeční nepravidelností jakéhokoliv typu, pokud máte feochromocytomen, potíže s močením nebo zbytnění prostaty. Ihned přestaňte užívat a poraďte se se svým lékařem, pokud se u vás projeví závratě, nespavost, neuróza, třes, bušení srdce nebo bolesti hlavy.
Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Nutriční informace:
(1 dávka - 2 kapsle): Guarana extrakt (22% kofeinu) 910mg, Citrus aurantium (6% synefrinu) 96mg, White willow bark extrakt (15% salicinu) 105mg, acetyl L-karnitin 100mg, L-tyrosin 98mg, zázvor 50mg, kyselina pantothenová 40mg, extrakt ze zeleného čaje (98% polyfenolů) 80mg, guggul sterony 50mg

Složení:
Guarana extrakt, Citrus aurantium, White willow bark extrakt, acetyl L-karnitin, extrakt ze zeleného čaje, L-tyrosin, kořen zázvoru, Commiphora mukul (guggul sterony), D-pantothenát vápenatý, fosforečnan di-vápenatý, stearát hořečnatý

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz