Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -20%
 • Katalogové číslo: 007319

Max Muscle ThermX 120 kapslí

Max Muscle ThermX 120 kapslí - nová verze dle norem EU - bestseller se vrací! ThermX považuje za jeden z nejlepších a nejúčinnějších termogenních spalovačů na trhu.

sekce
Spalovače thermogenní
Výrobce:
Max Muscle
balení
120 kapslí

1 238 Kč (sleva 20%)

990 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

ThermX 120 kapslí výrobce Max Muscle

Nové složení dle legislativy EU! ThermX je to termogenní katalyzátor a spalovač tuků. Max ThermX se připojuje k jedné z nejsilnějších řad spalovačů tuků typu Max Lean EF a DT. Svým složením a širšímu rozsahu působení se však stává ještě efektivnějším.

ThermX je spalovač tuků s přírodní vysoce koncentrovanou dávkou kofeinu, který se získává jako extrakt z guarany a výtažek z jihoamerické rostliny Cesmíny paraguayské známé pod označením Yerba mate. Díky dalším látkam, jako je chrom, taurin, zázvor, kajenský pepř a jiné se ThermX považuje za jeden z nejlepších a nejúčinnějších termogenních spalovačů na trhu. 5 různých patentovaných směsí a další účinné látky synergicky působící v ThermX a pomohou Vám dosáhnout Vašich cílů.

Doporučené dávkování:

 • 1 kapsle před snídaní a další berte před obědem.
 • Po otestování berte dvě tablety jednou, až 3x denně a zapijte 250ml. vody.
 • Poslední kapsli však berte nejpozději v 17,00 hod.

DOTAZY / RECENZE

 • Jana dne 26. 3. 2017 v 23:30 napsal: Reagovat

  Dobry den, merim 173cm a vážím 56 kg a prave potřebuji zhubnout 6 kg, je mi 19 let, doporučil by jste mi tento spalovac nebo raději jiný, hledám účinný a bezpečný, předem děkuji za odpověď:)

 • Martin dne 28. 3. 2017 v 17:09 napsal: Reagovat

  Dobrý den, trochu mi zarazili uvedené údaje, výška 173cm a váha 56kg, již bych vám rozhodně nedoporučoval redukovat váhu (nevím tedy, z jakého důvodu chcete zhubnout, asi se chcete !vejít" do nějaké váhové kategorie), ale jinak themX patří mezi osvědcěné a účinné spalovače, ale obsahuje vysoké množství stimulantů (nevím přesně, co myslíte tím "bezpečný"). Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 22. 12. 2015 v 08:17 napsal: Reagovat

  [quote name="David111"]Dobrý den, nemůžu nikde najít jaké mohou být nežádoucí účinky produktu. Můžete mi je napsat? Děkuji[/quote]

  Dobrý den,

  o žádných "nežádoucích účincích" nevíme, jedná se ale o silný thermogenní spalovač s vysokým obsahem kofeinu, takže u někoho citlivého na stimulanty či kofein bude znatelné zrychlení srdeční činnosti (rychlejší tep), stimulace nervové soustavy, větší pocení při výkonu..ale to nejsou u spalovače a stimulantu nežádoucí účinky..

  Přeji pěkný den

 • Reinaldo dne 3. 10. 2015 v 12:45 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

 • Fitness007.cz dne 25. 11. 2014 v 16:29 napsal: Reagovat

  [quote name="Tomáš Ksandr"]Dobrý den. Potřebuji prosím poradit. Je mi 20 let, jsem vysoký 185cm a vážím 85 kilo a chodím cvičit aspon 3x týdně. jidlo se snažím dodržovat. Chtěl bych zhubnout 2-3 kilo tuku a proto jsem si zakoupil tento spalovač. Je vhodný? a stačí když budu brát tablety jen v den tréninku?[/quote]

  Dobrý den,

  vybral jste si kvalitní spalovač, doporučuji dodržovat doporučené dávkování, při užívání pouze v den tréninku vám pomůže s energií na trénink, ale na redukci hmotnosti nebude mít velký vliv.

  Přeji pěkný den

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image