Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Akce měsíce
  • Katalogové číslo: 901342

Nutrend Mass Gain 2250 g + Glutamine 300 g ZDARMA

Nutrend Mass Gain 2250 g + Glutamine 300 g ZDARMA - gainer s obsahem 20 % bílkovin pro nastartování regenerace a pro podporu nárůstu svalové hmoty.

sekce
Sacharidy 16-30% bílkovin
Výrobce:
Nutrend
balení
2250 g

730 Kč (sleva 10%)

657 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL 70 Kč
Při nákupu nad 1 500 Kč doprava zdarma.

Vyberte variantu

více o produktu

Nutrend Mass Gain 2250 g + Glutamine 300 g ZDARMA 


AKCE: Při zakoupení produktu Nutrend Mass Gain 2250 g obdržíte Nutrend Glutamine 300 g v běžné ceně 378 Kč zcela ZDARMA. Časově omezená akce,  nebo do vyprodání zásob.


MASS GAIN je gainer s obsahem 20 % bílkovin pro nastartování regenerace a pro podporu nárůstu svalové hmoty. Bílkovinná složka je tvořená 100 % WPC (syrovátkový proteinový koncentrát). Plnohodnotný sacharidový komplex doplňuje několik druhů sacharidů – a to isomaltulóza (PalatinoseTM), glukóza, maltodextrin a fruktóza.

Sacharidy v kombinaci s bílkovinnou jsou po tréninku nezbytné pro nastartování kvalitní regenerace. MASS GAIN je obohacen o vitaminy (C, B3, E, B5, B6, B1, B12, biotin a kyselinu listovou).

MASS GAIN je určen pro:

  • kondičně cvičící, ale i pro začínající kulturisty, silové a fitness sportovce.
  • Pro všechny sportovce, kteří chtějí podpořit nástup regenerace a ochranu svalové hmoty
  • komplex pro ochranu a regeneraci svalové hmoty (BCAA, L-glutamin, L-AAKG)
  • obohacen o vitaminy (C, B3, E B5, B6, B2, B1, B12, biotin, kyselina listová)
 
Sacharido-proteinové produkty jsou obecně označovány také jako GAINERY. Jsou optimální kombinací rychle využitelných sacharidů a snadno stravitelných bílkovin pro podporu kvalitní regenerace. Aby bylo dosaženo maximálního efektu, doporučujeme jejich konzumaci bezprostředně po ukončení zátěže (do 30 min.) v tzv. anabolickém okně. V případě velkého fyzického vyčerpání můžete během následujících dvou hodin dávku zopakovat.

Nezbytnou ochranou proti odbourávání svalových bílkovin je rychlý přísun kvalitních a rychle vstřebatelných sacharidů bezprostředně po ukončení zátěže v tzv. anabolickém okně. Dávku sacharidů v kombinaci s proteiny použijte co nejdříve po ukončení zátěže, protože rychlost vstřebávání a rychlost obnovy energetických rezerv se časem rapidně snižuje.

Kvalitní regenerace po náročném tréninku přispívá ke zvyšování výkonnosti sportovce.

Doporučené dávkování produktu MASS GAIN:

  • jedna porce = 70 g na 300 ml vody.
  • Dávku zkonzumujte krátce (10-20 minut) po ukončení tréninku.
  • Užívejte max. 2x za den s ohledem na skladbu vašeho jídelníčku.

NUTREND TIP PRO ZAČÍNAJÍCÍ KULTURISTY:

Kombinace WHEY CORE a MASS GAIN pro nárůst svalové hmoty. Vyzkoušejte kombinaci sachariďáku a proteinu. MASS GAIN zajisti dostatečnou regeneraci svalstva po cvičení a WHEY CORE podpoří nárůst svalové hmoty.

Použití: jedna odměrka představuje 28 g. Doporučenou dávku odměřte přiloženou odměrkou a řádně rozmíchejte ve vodě (díky vysoké koncentraci účinných látek je nutná delší doba míchání!). Poměr ředění je 70 g na 300 ml vody. Po otevření skladujte při teplotě do 25 oC a spotřebujte do 3 měsíců.

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"
 

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám