Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -10%
 • Katalogové číslo: 160088
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Reflex One Stop XTREME 2030 g

Reflex One Stop XTREME 2030 g - nejsilnější hardcore verzí společnosti Reflex Nutrition, koncepce celého produktu je určena pro všechny sportovce, jejichž cílem je nárůst svalové hmoty.

sekce
Formule vše v jednom
Výrobce:
Reflex Nutrition
balení
1500-2500 g

1 349 Kč (sleva 10%)

1 219 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

One Stop XTREME 2030 g výrobce Reflex Nutrition

Nejsilnější hardcore verze společnosti Reflex Nutrition, koncepce celého produktu je určena pro všechny sportovce, jejichž cílem je nárůst svalové hmoty.

One Stop XTREME je nejsilnější hardcore verzí společnosti Reflex Nutrition, která byla vyvinuta za posledních 15 let ! Koncepce celého produktu je určena pro všechny sportovce, jejichž cílem je nárůst svalové hmoty. Základ One Stop XTREME tvoří patentovaná směs bílkovin s postupným uvolňováním Quattro®, která je jako VŽDY v každé výrobní šarži produktu testována na garantovaný obsah použitých bílkovin a aminokyselin

55g speciální směsi bílkovin s postupným uvolňováním Quattro

Pravděpodobně nejsofistikovanější směs bílkovin a aminokyselin, která byla doposud vyvinuta a kterou nenaleznete v žádném jiném produktu. Základ tvoří kombinace dvou speciálních hydrolyzátů syrovátkové bílkoviny, bioaktivní syrovátkové bílkoviny a micelárního kaseinu.

Jednoduše řečeno – čtyři nejlepší mezi všemi!

Jak speciální směs bílkovin s postupným uvolňováním Quattro® funguje?

K maximálním výsledkům, potřebujete ty nekvalitnější bílkoviny, peptidy a aminokyseliny, které musí být navíc zastoupeny v optimálních poměrech. Těmi nejkvalitnějšími zdroji jsou syrovátková bílkovina a micelární kasein. Nicméně One Stop XTREME neobsahuje jenom „nějaký“ syrovátkový protein a „nějaké“ další bílkoviny. Základ tvoří dva speciální typy syrovátkového hydrolyzátu, což je vlastně bílkovina naštěpená na řetězce aminokyselin ( peptidy) a volné aminokyseliny.

 • První složkou je tedy tzv. HIGH DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštepená pod nejvyšším stupněm hydrolýzy. HIGH DH obsahuje vysoký poměr volných aminokyselin, di a tri peptidů ( řetězce dvou až tří aminokyselin ). HIGH DH frakci vstřebává naše tělo nejrychleji, doslova ve vteřinách.
 • Další složkou je LOW DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštěpená pod nízkým stupněm hydrolýzy. LOW DH obsahuje vysoký poměr tzv.oligopeptidů a polypeptidů, tedy řetězců aminokyselin. LOW DH je tak po HIGH DH druhou nejrychleji se vstřebávající bílkovinou.
 • Třetí složkou je tzv. výběrový bioaktivní syrovátkový koncentrát, v kombinaci s CFM syrovátkovým izolátem ( vysoký obsah BCAA a bioaktivních frakcí )
  Čtvrtou složkou je čistý ultrafiltrovaný micelární kasein, který se vstřebává nejpomaleji a zásobuje tak organizmus esenciálními aminokyselinami po dobu delší než čtyři hodiny.

Pouze špičková kvalita: One Stop XTREME neobsahuje neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je sojový koncentrát, kolagen (bílkovina hovězího původu), kaseinát vápenatý, sušený vaječný bílek a další.

Obsahuje organické sacharidy s nízkým GI

Základ sacharidové směsi tvoří organické vločky a organický ječmen, které jsou bohaté na přírodní formy vitamínů, minerálů a dietní vlákniny. Tato směs je doplněna o Trehalózu, speciální formu sacharidu s nízkým GI. Trehalóza je neredukující cukr ze skupiny disacharidů. Skládá se ze dvou molekul glukózy, které jsou mezi sebou spojené 1,1–vazbou.Již skutečnost, že trehalóza může být syntetizována třemi různými způsoby, naznačuje, že je tato látka v těle velice významná. Zmíněná kombinace těchto špičkových sacharidů je garancí toho, že tělo je zásobováno velmi stabilní, dlouhodobou energií bez většího kolísání.

 • Aditivum 3.000 mg mTOR L-Leucinu

Je známo, že L-Leucin je nejsilnější aminokyselinou ze všech esenciálních aminokyselin.

 • 10.320 mg BCAA v každé dávce

Díky použití bílkovin s vysokým obsahem BCAA (zdroj fermentace), obsahuje každá dávka One Stop XTREME 10.320 mg BCAA v rámci použitých bílkovin. Pokud přičteme aditivum mTOR L-Leucinu, který je také jednou z BCAA aminokyselin, dostaneme neuvěřitelný součet 13.320 mg BCAA!

 • 5.000 mg patentovaného Creapure® kreatin monohydrátu

Creapure® je považován za nejúčinnější dostupný kreatin na současném trhu.

 • Prověřená, funkční dávka Beta-Alaninu

Každá dávka One Stop XTREME obsahuje 1.800 mg beta-alaninu.

 • 10.000 mg Glutaminových peptidů

Glutaminové peptidy vstřebává tělo mnohem snadněji než samotný L-Glutamin, což má svůj význam zejména u produktů typu One Stop XTREME, kde absorpci ovlivňují další bílkoviny a aminokyseliny.

 • Plnohodnotné dávky vitamínů

Se 100% DDD všech důležitých vitamínů ( pozn. pro 2 dávky denně ) je One Stop XTREME naprostým unikátem mezi formulemi all-in-one.

 • Monomethionin zinku, citronan hořečnatý a Avena Sativa

Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat výhody této kombinace, nicméně vlastní zkušenost Vám dá jednoznačnou odpověď..

 • Obsahuje stabilní probiotické kultury a trávící enzymy

Probiotické kultury LactoSpore® a komplex enzymů Digezyme® napomáhá při trávení a vstřebávání živin. Další složkou je BioPerine® , který zvyšuje využitelnost jednotlivých ergogenů.

REFLEX NUTRITION Vás bude plně podporovat po celou dobu Vaší cesty

Pokud chcete využít maximálně potenciál One Stop XTREME, je důležité se ujistit, že Vaše tréninkové návyky jsou nastaveny správně. Níže je uvedeno několik kroků, které je třeba dodržovat. V případě potřeby můžete také kontaktovat náš tým odborných poradců.

Krok 1:

Cvičte 3-4 x týdně a to s volnými zátěžemi ( jednoruční a nakládací činky ), zařaďte také „doplňkově“ kardiovaskulární trénink. Při posilování se zaměřte na tzv. „dvoukloubové cviky“, tedy bench press, dřepy s činkou, mrtvé tahy a přítahy činky v předklonu. Tyto čtyři cviky nejvíce stimulují proteosyntézu, tedy tvorbu svalové hmoty.

Krok 2:

Jezte 6 jídel bohatých na bílkoviny denně. Doporučujeme příjem 2g bílkovin na každý kilogram Vaší tělesné hmotnosti, např. je li Vaše hmotnost 75 kg, potřebujete přijmout 150g bílkovin denně. Ujistěte se, že každé jídlo obsahuje zdravé formy sacharidů a tuků. Nejjednodušší cestou jak toto vše zvládnout je přijímat tři kompletní porce jídel denně ( snídaně, oběd, večeře ), doplněné o další tři proteinové porce v rámci doplňků stravy, jako jsou proteinové nápoje, tyčinky atd.( dopolední svačina, odpolední svačina, druhá večeře ).

Krok 3:

Připravte své tělo a mysl na každý trénink. Kromě koncentrace a vizualizace celého tréninku, doporučujeme zařadit před-tréninkové suplementy, které Vám umožní dostat z Vašeho tréninku maximum.

Krok 4:

Využívejte vždy v nejvyšší možné míře „tzv. ZLATÉHO ČASOVÉHO OKNA“, což je časový interval bezprostředně po tréninku, kdy je Vaše tělo energeticky vyčerpáno a co je hlavní – OTEVŘENO pro nadstandardní příjem důležitých aminokyselin, bílkovin, sacharidů a dalších živin. Berte jednu dávku One Stop XTREME bezprostředně po ukončení tréninku, aby jste si byli jistí, že Vaše tělo dostává vše co potřebuje.

Krok 5:

Zkontrolujte si, zda Vaše tělo dostává denně dostatečné množství všech důležitých vitamínů, minerálů a zdravých tuků ( základ suplementační pyramidy ). One Stop XTREME Vám poskytuje plné denní dávky vitamínů a minerálů. Pro příjem zdravých tuků doporučujeme konzumovat ryby 2-3x týdně, nebo doplňky stravy s obsahem nenasycených mastných kyselin jako je např. Omega 3, Krill Oil atd.

Balení: 2,03 kg

Doporučené dávkování:

Dávkování HARDCORE:

 • rozmixujte 145g přípravku (cca 4 a půl 60ml odměrky) ve 400 ml vody.Doporučujeme použit šejkr.
 • Denní dávka: berte první dávku dopoledne mezi snídaní a obědem, další druhou dávku po ukončení tréninku, nebo odpoledne mezi obědem a večeří (netréninkové dny).

Dávkování FITNESS:

 • rozmixujte cca 70g přípravku (cca 2 odměrky) ve 400 ml vody. Doporučujeme použit šejkr.
 • Denní dávka: berte první dávku dopoledne mezi snídaní a obědem, další druhou dávku po ukončení tréninku, nebo odpoledne mezi obědem a večeří (netréninkové dny).

Příklad dvouměsíční HARDCORE kůry v kombinaci s ostatními produkty:

 • Využijte princip tzv. zesilujícího potenciálu, první měsíc berte základní verzi One Stop, nebo Creapure® Uptake System.
 • Druhý měsíc nasaďte v plných dávkách One Stop XTREME.
 • Třetí měsíc pak můžete nasadit sofistikovanou kombinaci Performance Matrix a Growth Matrix.

Upozornění: Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti, mladistvé do 16 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah slunečních paprsků. Obsahuje lepek, může obsahovat stopy vajec. Po otevření a použití vždy pevně zašroubujte víčko a spotřebujte do 3 měsíců nebo do data spotřeby, pokud je dřívější. Balení obsahuje odměrku.

Dotaz

 • Pavel Socha dne 23. 7. 2017 v 18:11 napsal: Reagovat

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, prosím Vás, co je vhodné používat, v kombinaci s OS, před cvičením? Zatím používám pouze po cvičení - One Stop ext. Děkuji. Pavel

 • Martin dne 25. 7. 2017 v 11:00 napsal: Reagovat

  Dobrý den, před tréninkem nemusíte užívat nic, samozřejmě kromě odpovídají běžné stravy, aby tělo mělo dostatek všech potřebných látek, další suplemety záleží již především na intenzitě vašich tréninků a cílech, např. při dvoufázovích tréninkcích můžete zařadit bcaa, pro pokročilější jedince je určitě vhodný předtréninkový "nakopávač", základ je ale vedle vyvážené stravy dostatečný příjem vitamínů a minerálů, omega 3 mastné kyseliny.. Ptal jste se ale před tréninkem, takže při ředpokladu, že vše ostatní máte vyřešeno, doporučil bych předtréninkový přípravek např. Agrezz, Wreckage, Beast Virus.. Přeji pěkný den

 • Honza dne 24. 5. 2017 v 15:14 napsal: Reagovat

  Dobry den, chci se zeptat zda mohu kombinovat Reflex One Stop XTREME s Nutrend Glutamine Compressed Caps? Dekuji predem za odpoved. H

 • Martin dne 29. 5. 2017 v 09:44 napsal: Reagovat

  Dobrý den, kombinace je to možná, ale je třeba zohlednit, že One Stop Xtreme již glutamin obsahuje (ve 145g produktu je 10g glutaminu), proto mi přijde kombinace spíše zbytečná. Přeji pěkný den

 • Jan Otcenasek dne 22. 5. 2017 v 10:28 napsal: Reagovat

  Dobry den, mohu kombinovat Reflex One Stop XTREME s Scitec Mega BCAA 1400? Pokud ano, v jakem pomeru? Dekuji moc.

 • Martin dne 22. 5. 2017 v 12:28 napsal: Reagovat

  Dobrý den, kombinovat samozřejmě můžete, ale je to spíše zbytečné, One Stop Xtreme již obsaženo zhruba 10g bcaa ve 145g produktu, takže kombinaci bych vám již nedoporučoval. Přeji pěkný den

 • Václav dne 22. 3. 2017 v 12:47 napsal: Reagovat

  Dobrý den, prosím jen o technickou informaci k denní dávce v popisu OS je uvedeno v části zabývající se dávkováním následující: Dávkování HARDCORE: •rozmixujte 145g přípravku (cca 4 a půl 60ml odměrky) ve 400 ml vody.Doporučujeme použit šejkr. •Denní dávka: berte první dávku dopoledne mezi snídaní a obědem, další druhou dávku po ukončení tréninku, nebo odpoledne mezi obědem a večeří (netréninkové dny). ...................... tím uvedeným množstvím (145g přípravku (cca 4 a půl 60ml odměrky) ve 400 ml vody) se rozumí, že jde o denní dávku nebo jen o jednotlivou dávku. z vícero důvodů chci užívat OS pouze bezprostředně po treninku, prosím doporučte pro tento případ dávkování (hmotnost mám 71kg) Děkuji !

 • Martin dne 22. 5. 2017 v 12:33 napsal: Reagovat

  Dobrý den, při uvedené váze a dávkování po tréninku platí "fitness" dávkování, tedy 75g (cca 2 odměrky). Přeji pěkný den

 • Vít dne 28. 11. 2016 v 12:42 napsal: Reagovat

  Dobrý den, pravidelně užívám OS Extreme, je nějaká varianta suplementace k růstu, kterou považujete za vhodnější, nebo mám u OS zůstat. Děkuji

 • Admin dne 28. 11. 2016 v 14:32 napsal: Reagovat

  Dobrý den, pokud Vám tento produkt vyhovuje tak bych Vámi u něj zůstal. Jinak můžete vyzkoušet https://www.fitness007.cz/extrifit-hero-3000-g/ Přeji pěkný den

 • Vít dne 28. 11. 2016 v 10:40 napsal: Reagovat

  Dobrý den, pravidelně užívám OS Extreme, je nějaká varianta suplementace k růstu, kterou považujete za vhodnější, nebo mám u OS zůstat. Děkuji

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám