Můj účet
Přihlášení
Menu

Ronnie Coleman

Ronnie Coleman - hovoří osminásobný Mr. Olympia:Kulturistika a její fandové toho pro mě hodně udělali a je načase jim to oplatit.

Ronnie Coleman Signature Series je značka sportovní výživy postavená na stejných základech, s jakými jsem budoval svoji postavu: 100% oddanost a nadšení bez možnosti  jakýchkoliv úlev, výmluv, ošizení či odfláknutí. Proto zde nenajdete žádné zbytečné či podřadné směsi a složky a produkty jsou výsledkem obrovské píle a nezdolné vůle splnit můj závazek - vytvořit nejúčinnější dostupné formule.

Ty jsou sestaveny pro aktivní jedince, kteří berou své sportovní úsilí naprosto vážně a vyžadují pouze suplementy nejvyšší kvality s cílem dosáhnout své touhy mít impozantní postavu tvořenou čistou svalovou hmotou. Jsem si vědom toho, že na světě je milion různých suplementů a narovinu říkám, že ty moje možná pro vás nebudou vhodné - zejména pokud hledáte levné a krátké "nakopnutí" před tréninkem nebo si myslíte, že přes noc naberete několikanásobek své stávající svalové hmoty. V takovém případě moje výrobky rozhodně nejsou určeny pro vás. Na druhou stranu, jste-li člověk, který se nespokojí s malými cíli a malými pokroky, tak vám zde nabízím přesně to, co hledáte.

Bodybuilding a fitness je životní styl a moje značka je určena těm, kteří jej vyznávají. Do fitka chodíte proto, abyste měli větší svaly a přesně od toho jsou tu i mé výrobky.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Upřesnit filtry
Řadit dle:
Toto oddělení je prázdné.