Můj účet
Přihlášení
Menu

survival Protein Bar Fair Power® 40 g - zahradní ovoce PROŠLÉ DMT

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -41%

survival Protein Bar Fair Power® 40 g - zahradní ovoce PROŠLÉ DMT

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

survival Protein Bar Fair Power® 40 g

Nová Protein Bar 40 Fair Power je první proteinovou tyčinkou, která konečně vyslyšela požadavky sportovců žádající prvotřídní složení, vysoký obsah těch nejkvalitnějších bílkovin a nezapomenutelnou chuť. Navíc díky nejpřísnějšímu procesu výroby se oficiálně jedná o BEZLEPKOVOU proteinovou tyčinku! Z hlediska kvality bílkovin obsahuje Protein Bar 40 Fair Power pouze sportovci nejvyhledávanější bílkoviny - 80% ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkových bílkovin (WPC 80) a 90% CFM mikrofiltrovaný izolát syrovátkových bílkovin (WPI CFM 90). S jejich množstvím jsme rozhodně nešetřili, a proto každá tyčinka obsahuje 40 % plnohodnotných bílkovin! Pro uspokojení těch nejnáročnějších chuťových požadavků je Protein Bar 40 Fair Power nabízena ve třech chuťově vynikajících variantách - arašídové, kokosové a zahradního ovoce.

S oblibou používají:

 •  běžná populace
 •  rekreační sportovci
 •  siloví sportovci (kulturistika, fitness, silový trojboj, vrh koulí, hod kladivem, sprint, plavání na krátké vzdálenosti aj.)
 •  silově-vytrvalostní sportovci (fotbal, lední hokej, pozemní hokej, rugby, košíková, běhy a plavání na střední vzdálenosti aj.)
 •  vytrvalostní sportovci (běhy od 1500m výše, dálkové plavání, triatlon, cyklistika, běh na lyžích aj.)

Protein Bar 40 Fair Power neobsahuje:

Nekvalitní zdroje bílkovin (hydrolyzát kolagenu, sójové bílkoviny, sušené mléko…). Ztužené (hydrogenované) tuky. Palmový či palmojádrový olej, slunečnicový a sójový olej. Sladidla, aromata a zahušťovadla. Přidaný cukr, glukózové a glukózo-fruktózové sirupy. Polevu a extrudáty. Lepek. Vysoký obsah soli a nízký obsah vlákniny (či dokonce její absenci). „Unikátní“ směsi bílkovin, ze kterých nezjistíte procentuální obsah jednotlivých zdrojů. A mnoho dalších…

Vše o složení:

Recepturu proteinové tyčinky Protein Bar 40 Fair Power jsme ladili celé dva roky, než jsme byli spokojeni. A proč tomu tak bylo? Je totiž velmi snadné vytvořit chuťově perfektní proteinovou tyčinku, pokud si pomůžete nekvalitním složením, které nerespektuje aktuální zásady racionální výživy (absence ztužených tuků, přidaného cukru, aromat, palmového oleje, sladidel atd.) a nároky sportovců na kvalitu a obsah bílkovin (nenahrazování kvalitních plnohodnotných bílkovin za sójový izolát, hydrolyzát kolagenu, sušené mléko apod.). Co ale není snadné, je vytvořit chuťově dokonalou tyčinku, ale zároveň při takové receptuře, za kterou se budeme moci, jako značka dbající v první řadě na kvalitu, hrdě postavit a obhájit si celé složení surovinu po surovině. Měsíce testování a ochutnávání se tak vyplatily a daly vzniknout jedné z nejlepších proteinových tyčinek na trhu! Nyní si představme veškeré výhody Protein Bar 40 Fair Power dopodrobna.

 • Obsahuje pouze plnohodnotné zdroje bílkovin – když se řekne „proteinová tyčinka“, všichni si jistě představí tyčinku, která má dodat v první řadě bílkoviny. Nicméně neměly by to být bílkoviny jen tak ledajaké. V případě Protein Bar 40 Fair Power jsme se zaměřili pouze na ty nejkvalitnější – konkrétně 80% koncentrát syrovátkových bílkovin (WPC 80) a 90% CFM mikrofiltrovaný izolát syrovátkových bílkovin (WPI CFM 90). Tyto zdroje bílkovin se totiž vyznačují vysoce anabolickým potenciálem a uspokojí tak nejednoho sportovce zaměřeného na budování svalové hmoty a maximální podporu její regenerace.
   
 • Uveřejňuje absolutní poměry bílkovinných složek v produktu – tak jak je to už u našich produktů zvykem, i Protein Bar 40 Fair Power má odhalené složení z hlediska procentuálního zastoupení bílkovin. V závislosti na volbě chuťově varianty tak můžete sami vidět, že takřka polovina produktu je tvořena pouze jen těmi nejkvalitnějšími bílkovinami!
   
 • Vysoký obsah bílkovin – ono číslo „40“ v názvu Protein Bar 40 Fair Power není žádným marketingovým matením zákazníka, nýbrž se jedná o označení procentuálního obsahu čistých bílkovin. To znamená, že s každou 40gramovou tyčinkou přijmete celých 16 g bílkovin! To už představuje slušnou porci stavebních látek pro vaše svaly (běžně se v proteinových tyčinkách nachází pouze kolem 30 % bílkovin a to ke všemu ve formě sójového izolátu, popřípadě hydrolyzátu kolagenu či sušeného mléka apod.).
   
 • Je BEZLEPKOVÁ – ano, čtete správně. Protein Bar 40 Fair Power je zcela bezlepková! Díky nejkvalitnějšímu technologickému zázemí, ve kterých vyrábíme proteinové tyčinky, a přirozeně bezlepkové receptuře, jsme dosáhli toho, že si na své konečně přijdou i jedinci trpící celiakií či neceliakální glutenovou senzitivitou.
   
 • Je ohleduplná k životnímu prostředí – už od začátku tvorby receptury jsme byli zcela jasně rozhodnutí, že za žádných okolností nepoužijeme palmový či palmojádrový olej. Abychom správně, jako značka hrající fair, uvedli věc na pravou míru, je potřeba říct, že panenský (nerafinovaný) palmový tuk není z výživového hlediska žádné zlo, jak se mylně tvrdí, nicméně jeho výroba tvoří nezanedbatelnou ekologickou zátěž na životní prostředí. Z tohoto důvodu jsme razantně odmítli jeho použití v jakékoliv formě.
   
 • Obsahuje řepkový olej jako zdroj omega 3 – ve složení proteinových tyčinek často můžete narazit na typické spektrum rostlinných olejů. Ve většině případů se používá palmový olej, ale v nezanedbatelné míře také olej slunečnicový či sójový. Vyjma palmového oleje jsou jmenované zdroje tuků bohaté na polynenasycené mastné kyseliny, které často výrobce zdůrazňuje jako velkou výhodu. Nicméně to je pouze jedna strana rovnice. Bohužel výrobci, které tyto oleje použije do své receptury, už nezmiňují druhou stranu rovnice, a to je vysoký obsah omega 6 mastných kyselin. V dnešním typickém způsobu stravování lidem z hlediska příjmu omega mastných kyselin však nejvíce chybí omega 3 mastné kyseliny (zdroje: ryby, řepkový olej, některé druhy ořechů a semínek). Tento nevyvážený poměr mezi omega 3 a 6 mastnými kyselinami je konzumací zmíněných olejů tedy dále prohlubován a z dlouhodobého hlediska si tak člověk zadělává na zdravotní komplikace (omega 6 se v organismu v případě nadbytečného příjmu chovají výrazně prozánětlivé).
   
 • Neobsahuje ztužené (hydrogenované) tuky – tento benefit částečně souvisí s naším rozhodnutím nepoužít palmový olej, jelikož palmový olej je pro použití v proteinových (a jiných) tyčinkách velmi často ztužován. Výrobce tím dosahuje například neroztékající se čokoládové polevy a soudržnosti všech požitých surovin. Nicméně při ztužování tuků dochází k tvorbě nežádoucích trans nenasycených mastných kyselin (trans-PUFA), které mají prokazatelně negativní vliv na zdravotní stav jedince, jelikož podporují vznik kardiovaskulárních chorob (1).
   
 • Nemá polevu – ačkoliv mohou být některé polevy chuťově atraktivní, my jsme od nich upustili nejen z důvodu možného vzniku potenciálních trans-PUFA (jak už bylo předesláno, většina polev, které můžete na proteinových tyčinkách nalézt, je vyráběna procesem vyžadující ztužení tuků kvůli požadovaným vlastnostem), ale také z důvodu praktičnosti. Při výrobě jsme totiž mysleli i na sportovce a aktivní jedince, kteří se pohybují v horkém klimatu. Ať už totiž ztužíte například čokoládovou polevu čímkoliv a jakkoliv silně, věřte, že typické letní klima poleva prostě nepřežije. A kdo by chtěl například při přestávce na horské túře či cyklovýletu konzumovat „rozteklou“ proteinovou tyčinku, která navíc nejde odlepit od obalu? My rozhodně ne. Samotná poleva může mimo to zhoršovat samotné nutriční vlastnosti tyčinky - a ty by měly být přece na prvním místě.
   
 • Neobsahuje E476 (polyglycerolpolyricinoleát) – absence E476 je úzce spjata s absencí jakékoliv polevy (viz výše). Látka polyglycerolpolyricinoleát je silná emulgační látka, která napomáhá míst vodu s tukem. Pokud výrobce použije přirozené emulgační látky (např. lecitiny), jedná se o logický a zdraví neškodný postup. Nicméně pokud výrobce použije polyglycerolpolyricinoleát, jeho snaha je snížit výrobní náklady, ale na úkor kvalitu produktu. E476 má totiž také kromě emulgačních schopností i schopnost tzv. „nastavovací“. Jednoduše řečeno, výrobce si může dovolit dát tenčí vrstvu (čokoládové) polevy, aniž by mu vznikly nežádoucí póry a průsvitná místa. Tím sice výrobce šetří náklady, avšak zdraví konzumenta už nikoliv.
   
 • Neobsahuje přidaný cukr a sladidla – jelikož proteinová tyčinka má být opravdu proteinová a nikoliv energetická, nechtěli jsme tyčinku doslazovat ani špetkou cukru či různými „cukernými“ sirupy (glukózový, glukózo-fruktózový či fruktózo-glukózový). O sladkou chuť se starají pouze přírodní zdroje ve formě ovoce a medu, které se pyšní nezanedbatelným množstvím vitamínů, minerálních látek, antioxidantů a fytonutrientů. V případě kokosové tyčinky a tyčinky se zahradním ovocem jsme použili dokonce i vybrané kusy lyofilizovaného (mrazem sušeného) ovoce!
   
 • Neobsahuje aromata a barviva – narazili jste někdy ve složení proteinových tyčinek na aromata či dokonce barviva? A zdálo se vám to divné a zbytečné? Souhlasíme s vámi, použití aromat a barviv je ve většině případů zcela zbytečné a výrobce se tímto krokem snaží pouze snížit výrobní cenu tyčinky na úkor její kvality. My takovou cestou jít nechtěli. O autentickou chuť se proto v případě kokosové tyčinky stará doopravdy pouze jen kokos, u arašídové tyčinky pouze arašídy a v případě zahradního ovoce jen směs klikvy velkoplodé (některými výrobci v rozporu s legislativou nepřesně označovaná jako brusinka) a lyofilizovaných malin!
   
 • Neobsahuje konzervanty – jelikož suroviny, které používáme pro výrobu Protein Bar 40 Fair Power, jsou získávány pouze v tom nejčerstvějším stavu, nemusíme do složení přidávat konzervační látky prodlužující trvanlivost produktu. Koneckonců jsme zcela přesvědčeni, že jakmile tyčinku ochutnáte, jakákoliv další zásoba Protein Bar 40 Fair Power na vašich poličkách bude okamžitě podrobena nekončícím chuťovým testům.
   
 • Pyšní se vysokým obsahem vlákniny a velmi nízkým obsahem soli – díky kvalitním ingrediencím a výrobnímu postupu jsme dosáhli vynikajících nutričních hodnot. Někteří výrobci se snaží vylepšit chuťové vlastnosti svého produktu tím, že do složení přidají určité množství soli, která, jak je známo, zvýrazňuje ostatní chutě (zejména sladkou). Tím se ale přímo úměrně navyšuje obsah sodíku a takový výrobek se může stát nevhodným například pro lidi s vysokým krevním tlakem, respektive pro jedince s nadváhou či obezitou. Jelikož jsme si vědomi toho, že proteinové tyčinky nejsou cílem pouze vrcholových či kondičních sportovců, ale také jedinců trpícími například zmíněnými zdravotní problémy, uzpůsobili jsme proto složení Protein Bar 40 Fair Power, aby vyhovovalo požadavkům pro racionální stravování. Jelikož tabulka nutričních hodnot řekne více než tisíc slov, podívejte se níže a posuďte sami. Jen zmíníme, že například kokosová tyčinka obsahuje dokonce 15 % vlákniny!
   
 • Je vhodná pro vegetariány – pokud nevyznáváte přísnou formu vegetariánství (např. veganství, makrobiotika atd.) a konzumujete běžně kromě masa veškeré živočišné produkty, máme pro vás dobrou zprávu. Protein Bar 40 Fair Power je pro vás bezpodmínečně vhodná!
   
 • Dokonale chutná – měsíce ladění receptury nám umožnily ochutnat velké množství různých variant složení. Nicméně ta, kterou máte nyní možnost ochutnat, doopravdy stojí zato. Mohli bychom vám zde popisovat, jak jsou jednotlivé příchutě dokonale chuťově vyvážené, ale beztak nám to neuvěříte, dokud sami neochutnáte. Ale co nám zajisté můžete věřit, je to, že jakmile jednou ochutnáte, jedna tyčinka vám rozhodně stačit nebude.

Upozornění: Doplněk stravy, vhodné zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
  Kokosová Arašídová Zahradní ovoce
  na 100 g na 1 dávku
(40 g)
na 100 g na 1 dávku
(40 g)
na 100 g na 1 dávku
(40 g)
energetická hodnota 1667 kJ
399 kcal
667 kJ
160 kcal
1738 kJ
415 kcal
695 kJ
166 kcal
1554 kJ
371 kcal
622 kJ
148 kcal
bílkoviny 40 g 16 g 41 g 16 g 40 g 16 g
sacharidy 14 g 5,6 g 19 g 7,6 g 17 g 6,8 g
- z toho cukry 6 g 2,4 g 12 g 4,8 g 9 g 3,6 g
tuky 17 g 6,8 g 18 g 7,2 g 13 g 5,2 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 6,0 g 2,4 g 2,0 g 0,8 g 1,0 g 0,4 g
sůl 0,08 g 0,03 g 0,08 g 0,03 g 0,05 g 0,02 g
vláknina 15 g 6,0 g 6,5 g 2,6 g 13 g 5,2 g

Složení:

Kokosová

 • Syrovátkový proteinový koncentrát (WPC 80 %) 30 %, glukózová vláknina, syrovátkový izolát CFM (WPI CFM 90 %) 15 %, kokos 10 %, mandle, řepkový olej, med, lyofilizovaný ananas

Arašídová

 • Syrovátkový proteinový koncentrát (WPC 80 %) 29 %, arašídy 17 %, datle, syrovátkový izolát CFM (WPI CFM 90 %) 13 %, glukózová vláknina, řepkový olej, med, kakao

Zahradní ovoce

 • Syrovátkový proteinový koncentrát (WPC 80 %) 30 %, glukózová vláknina, syrovátkový izolát CFM (WPI CFM 90 %) 16 %, klikva velkoplodá (bezový koncentrát, slunečnicový olej) 11 %, řepkový olej, mandle, med, kakaové máslo, lyofilizované maliny 2 %
Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz