Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -25%
 • Katalogové číslo: 007143

Survival Thermogenic Fair Power 60 kapslí

Survival Thermogenic Fair Power 60 kapslí - Vysoce účinný produkt s nejprověřenější kombinací účinných látek - synefrinu, kofeinu a kůry Vrby bílé, doplněný o vysokou dávku extraktu zeleného čaje a L-karnitin.

sekce
Spalovače thermogenní
Výrobce:
Survival
balení
60 kapslí

399 Kč (sleva 25%)

299 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyprodáno

více o produktu

Thermogenic Fair Power 60 kapslí výrobce Survival

Vysoce účinný produkt s nejprověřenější kombinací účinných látek - synefrinu, kofeinu a kůry Vrby bílé, doplněný o vysokou dávku extraktu zeleného čaje a L-karnitin. Účinnost celé kombinace zvyšuje BioPerine® zlepšující vstřebatelnost živin až o 30 %. Thermogenic Fair Power obsahuje v denní dávce dvou kapslí maximální hodnoty hlavních účinných látek. Je vhodný pro všechny fyzicky aktivní lidi, kteří se právě nacházejí v období redukce hmotnosti či rýsování.

Historicky nejúspěšnější a nejúčinnější kombinace v oblasti produktů dané kategorie se skrývala pod zkratkou ECA a označovala trojici látek – efedrin, kofein a aspirin. Tato kombinace zvyšovala tělesnou teplotu, velmi výrazně pomáhala pálit podkožní tuky a působila také jako silný stimulant fyzického i psychického výkonu. Efedrin je však látkou nelegální, existuje ale jeho účinná alternativa – na jedné straně zcela bezpečná (a státními orgány povolená), na straně druhé podobně účinná. Touto látkou je synefrin. Citrus aurantium (synefrin) ovlivňuje metabolismus tuků a tělesnou hmotnost. V suplementu Thermogenic Fair Power je v každé dávce (dvě kapsle) obsaženo maximální povolené množství synefrinu, a to 10 mg. K tomu přidejte obsah kofeinu (opět maximální povolená dávka 200 mg) a přírodní alternativu aspirinu, kterou je extrakt z kůry Vrby bílé, a získáte extrémně silný doplněk stravy užívaný v redukčních dietách, založený na stejných principech jako legendární ECA. Pro zvýšení účinnosti všech látek je v suplementu obsažen navíc BioPerine®, který velmi významně zvyšuje vstřebatelnost živin. Po doplnění o další účinné látky (především extrakt zeleného čaje) vznikl výrobek, který je pro zákazníka naprosto čitelný a především jednoznačně účinný.

Doporučené dávkování:

 • doporučené dávkování jsou 2 kapsle produktu Thermogenic Fair Power denně
 • doporučeno je začít s 1 kapslí denně a postupně dávku navýšit
 • dávku je možné užít cca 20 – 30 minut před tréninkem
 • vzhledem k silnému stimulačnímu účinku v žádném případě nepoužívejte večer před spaním

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

survival-nutrition-supplements

DOTAZY / RECENZE

 • Fitness007.cz dne 16. 4. 2015 v 15:30 napsal: Reagovat

  [quote name="Jana Sixtová"]Dobrý den, koupila jsem si tento přípravek. Byla jsem ráda, že mě nakopnul před cvičením a já nepodlehla popracovní únavě :) ráda bych ale něco, co více zatočí s tuky. Můžete mi doporučit něco silnějšího, ale aby to též odstranilo únavu? Chodím cvičit 3x týdně. Díky.[/quote]

  Dobrý den,

  mohu doporučit např. Lipo 6 120 kapslí, Grenade Thermo Detonator 100 kapslí, MusclePharm Shred Matrix 120 kapslí nebo MyProtein Thermopure 180 kapslí

  Přeji pěkný den

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám