Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie

Under Armour

Under Armour - Na český trh přichází dlouho očekávaná novinka, značka sportovního oblečení a vybavení Under Armour. Výrobky této, především ve Spojených státech velice oblíbené značky se vyznačují extrémně kvalitními materiály vhodnými pro sportovní využití a moderním vzhledem.

Značka si od svého vzniku v roce 1996 získala řadu profesionálních sportovců z různých odvětví, kteří nedají na její funkční oblečení dopustit. Ačkoliv je značka Under Armour na českém trhu žhavou novinkou, ve Spojených státech se během 15 let své existence vypracovala na předního výrobce funkčního sportovního oblečení a vybavení.

V současné době pokrývá sortiment této značky téměř dvě desítky sportů a aktivit jako je golf, fotbal, hokej, basketbal, fitness nebo běh. Bez ohledu na určení mají všechny výrobky společného jmenovatele – jsou vyrobeny z kvalitních syntetických vláken, která odvádí pot z povrchu těla, udržují ho v suchu a teple a umožňují tak sportovci dosáhnout maximálního výkonu. Jak však z motta společnosti vyplývá, za jejím úspěchem nestojí jen neotřelý původní nápad, ale také důraz na exkluzivní design a neustálý vývoj nových technologií. Díky tomu v nabídce najdeme jak letní prádlo využívající technologii HeatGear®, tak oblečení, které zahřeje v nadcházejícím zimním počasí, s technologií ColdGear®.

Nejprodávanější zboží

  • velikost balení:
  • barva:
  • velikost: