Můj účet
Přihlášení
Menu

Arašídové máslo s čokoládou

Arašídové máslo (peanut butter) s čokoládou je oblíbené, protože nahrazuje nezdravé čokoládové pomazánky. Lucky Alvin dokonce prodává oříšková másla s belgickou čokoládou bez přidaného cukru. Bez přidaného cukru nabízí i čokoládové krémy Big Boy a Nutrend.

✅ Arašídový krém zdrojem mononenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny olejové, která přispívá ke snížení "špatného cholesterolu" LDL a zvýšení hladiny HDL "hodného cholesterolu" v krvi.
✅ Arašídové máslo obsahuje vitaminy B včetně riboflavinu, niacinu, thiaminu, kyseliny pantothenové, vitaminu B-6, folátů a široké škály minerálů.
✅ Arašídy jsou zdrojem bílkovin v potravě s řadou aminokyselin a samozřejmě je to veganský přírodní zdroj rostlinných bílkovin.
✅ Arašídová pomazánka je zdrojem vitaminu E, což je antioxidant rozpustný v tucích, který pomáhá chránit kůži před škodlivými volnými radikály kyslíku.
✅ Arašídový krém je chutný a kvalitní zdroj energie, který tělo zasytí na dlouhou dobu.
✅ Arašídové pomazánky je lehké kombinovat s mnoha dalšími jídly​.
✅ Arašídové máslo je levné.
✅ 100% Arašídové máslo je vegan, bez lepku, bez laktozy a bez přidaného cukru.


Jak jíst arašídové máslo? Arašídový krém se často používá do kaší, na lívance, do smoothie, na pečení, ale i jen tak na lžičku, když chcete na chuť.

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně
Filtry
Zobrazeno 18 produktů
  • Značky
  • Příznaky
  • velikost balení
  • příchuť
zobrazit další produkty
skrýt další produkty
Upřesnit filtry
Řadit dle: