Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -49%
  • Katalogové číslo: 007213

BioTechUSA L-Carnitin 500mg 20 tablet

BioTechUSA L-Carnitin 500mg 20 tablet - Jedinečná forma šumivých tablet zabezpečí 100 % rozpustnost, což ulehčí dokonalé vstřebávání.

sekce
Carnitin tekutý
Výrobce:
Biotech USA
balení
20 tablet

156 Kč (sleva 49%)

79 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

L-Carnitin 500mg 20 šumivých tablet výrobce BioTechUSA


Jedinečná forma šumivých tablet zabezpečí 100 % rozpustnost, což ulehčí dokonalé vstřebávání. Šumivou tabletu L-Carnitine 500 dejte jednoduše do sklenice vody a za několik sekund si můžete vychutnat tento výborný nápoj s citronovou příchutí. Šumivé tablety L-Carnitine 500 jsou přirozeným řešením na rychlé spalování tuku a zabezpečení extra energie pro trénink.


L-Karnitin - tato účinná látka je základem transportního systému, který dopraví tuky do mitochondrií buněk, kde probíhá odbourávání tuku. Během spalování tuku se uvolní velké množství energie, které můžeme zužitkovat při tréninku. Když jsou svaly vyčerpané, potřebují mnohem více L-karnitinu, než může organismus vytvořit. Proto je velmi důležité doplnění přiměřeného množství L-karnitinu. Toto platí obzvlášť pro kardiofitness trénink. L-karnitin zabezpečuje potřebnou energii pro svaly, proto jeho nedostatek vede k poklesu celkového výkonu svalstva. Pokud nemůžeme spálit tuky, organismus je uskladní, což způsobí nadváhu. Jinými slovy, L-karnitin je výborný a vysoce účinný přípravek, který spaluje tuky, zabezpečí energii pro svaly a zabraňuje usazování tuků. Jeho konzumace je zvlášť doporučená pro sportovce, vegetariány a pro všechny, kteří chtějí zvýšit spalování tuků. 

Doporučené dávkování:

  • užívejte 1 tabletu L-Carnitine 500 denně asi 30 minut před tréninkem
  • tabletu rozpusťte v 200 ml vody

biotech_ultra_loss_shake

DOTAZY / RECENZE

  • Michal Pohanka dne 11. 2. 2017 v 14:06 napsal: Reagovat

    Dobrý den, léčím se s vysokým krevním tlakem, využívám léky valsacombi 80, lze při vysokém tlaku využívat L-carnitine? Děkuji moc

  • Martin dne 14. 2. 2017 v 00:02 napsal: Reagovat

    Dobrý den, carnitine nemá žádný negativní vliv na vysoký tlak, neznám ale váš zdaravotní stav, doporučuji radši konzultaci s vaším lékařem. Přeji pěkný den

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám