Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -9%
  • Katalogové číslo: 214045
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

BioTechUSA Ultra Loss Shake 30 g

BioTechUSA Ultra Loss Shake 30 g - Vysoký obsah vlákniny dodá pocit sytosti a urychlí látkovou výměnu. Obsahuje i potřebné vitamíny pro organismus, komplexně nahradí výživné látky.

sekce
Dietní koktejly
Výrobce:
Biotech USA
balení
30 g

32 Kč (sleva 9%)

29 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

ULTRA LOSS SHAKE 30g výrobce BioTechUSA

Náhrada stravy špickové kategorie s vysokým obsahem bílkovin. Ultra Loss Shake s 50%-ním obsahem bílkovin vyniká ve světě náhrad stravy. Ultra Loss Shake doporučujeme jako náhradu večere. Pri užívání produktu dbejte i na množství přijatých kalorií behem dne. Díky svému složení - vysoký obsah bílkovin, priměřené množství sacharidu, vitamíny, potravinárská vláknina, složky podporující spalování tuku - má kompletní účinek.

BioTech Nutrition s radostí představuje nejchutnější protein – Ultra Loss Shake, který má fantastickou chuť, a přitom je zdravý a výživný. Už nikdy víc nebude platit “zakázané ovoce”! Ochutnejte svět skutečného ovoce! Tento Shake dokonale uspokojí Vaše touhy po sladkostech bez zvýšení tělesné hmotnosti. Ultra Loss Shake obsahuje jak rychle, tak i pomalu se vstřebávající bílkoviny, které zabezpečí okamžitou a plynulou energii pro Vaše svaly. Jedna dávka Ultra Loss Shake rozmíchaná s vodou obsahuje jen 74 kcal. Pokud užijete denně 2 nápoje místo jídla, výrazně snížíte přísun kalorií.

Vysoký obsah vlákniny dodá pocit sytosti a urychlí látkovou výměnu. Obsahuje i potřebné vitamíny pro organismus, komplexně nahradí výživné látky. Obsahem L-karnitinu podporuje spalování tuku a dodá energii pro trénink. Vysoký obsah bílkovin chrání svalovou tkáň během diety a doplní aminokyseliny ztracené při tréninku. Díky přírodnímu obsahu ovoce, kakaa a kávy je výjimečně chutný.


Dávkování doporučené výrobcem:

  • Smíchejte 1 dávku (30g - 1 sáček) přípravku s 300 ml nízkotucného mléka nebo vody a užívejte 1-2 dávky denně.
  • Doporucuje se jedna dávka po tréninku a jedna místo večeře

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

biotechusa

Dotaz

  • Kateřina Ostrá dne 3. 9. 2017 v 22:06 napsal: Reagovat

    Dobrý den, byl mi doporučen protein nebo dietní koktejl jako náhrada jednoho či dvou běžných jídel. Chodím třikrát týdně cvičit a chtěla bych vidět i požadovaný úbytek váhy. Bohužel mám problém se stravováním. Je možné, že mi proteinový koktejl pomůže? A neobsahuje bílkovinový protein moc sacharidů a jiných látek při hubnutí nežádoucích? Bude mít člověk po vypití takového koktejlu pocit sytosti? Děkuji za odpověď Kateřina Ostrá

  • Martin dne 5. 9. 2017 v 09:11 napsal: Reagovat

    Dobrý den, proteiny jsou zcela běžně zařazovány do redukčních programů, neobsahují sacharidy ani jiné nežádoucí látky, proto jsou součástí výživy většiny sportovců , jak při redukci, tak při snaze o nabírání svalové hmoty, naprostým základem je ale vyvážený jídelníček, proteinové přípravky slouží jako doplněk denního příjmu bílkovin či jsou vhodné jako svačina, či náhrada večerního jídla. Přeji pěkný den

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám