Můj účet
Přihlášení
Menu

Nová kolekce 2021 Nebbia Intense. Tuhle musíš mít.

Nebbia v posledích měsících opravdu nezahálela a jako každý rok přichází s novinkou. Nová kolekce, která obsahuje 10 modelů, je opravdu intenzivní, jak napovídá její názez INTENSE. Kombinuje kvalitní materiál a elegantní prvky, proto není podmínkou, že patří jen na cvičení, ale můžete jí nosit kamkoliv. 

KVALITNÍ MATERIÁL, ŽÁDNÉ PROSVÍTANÍ ANI VIDITELNÝ POT

Materiál neprosvítá a je silnější, takže zakryje všechny nedostatky a krásně vytvaruje křivky těla. Díky svým technickým a kompresním vlastnostem urychlí zotavení po tréninku a poskytne dokonalou podporu. Je vhodný pro všechny druhy cvičení, od kardia, posilování po HIIT nebo crossfit. Legíny mají oblíbený scrunch butt efekt, který krásně zvýrazní tvar zadku vyzvedne ho navoru, push up efekt.

PROČ NOSIT OVERAL NA CVIČENÍ?

Móda ve fitness se mění, tak pojď udávat trendy. Nebbia má svůj první overal. Fitness overal se stal hitem poslední doby a není jen proto, že hezky vypadá, ale jsou ohromně praktický. Díky overalu nikde nic neleze a nevyhrnuje se a vy vypadáte perfektně celý trénink.  Je velmi pohodlný, téměř jako druhá kůže tzv. second skin a přitom má stejné parametry jako legíny, které jsme popisovali výš. 

Nebbia řiká: "Právě tahle myšlenka se skrývá za INTENSE, naší zbrusu novou dámskou kolekcí, která je ještě přímočarejší než cokoliv předtím a zaměřená hlavně na zlepšování Tvého výkonu! S INTENSE oslavujeme silné a sebevědomé ženy, které se nebojí žít život naplno a které si jdou za svými cíli s dravým odhodláním."


Pokud si chcete pořídit nějaký kousek či legíny levně, mrkněte na náš výprodej, je to takový outlet, kde je sleva na starší kolekce. 

Mohlo by Vás zajímat:

Jak cvičit s odporovou gumou? Ukázková videa. Nejlepší expandér pro cvičení nohou?

Nejlepší cviky na zadek s odporovou gumou. V tomto článku najdete základní popis článků plus videa z našeho youtube.

Proč (ne)řešit sacharidy. Nejlepší rady na hubnutí. Sestav si jídelníček.

​Skoro žádné sacharidy v jídelníčku. Nesmím jíst po 18. hodině. Pokud chci zhubnout musím hladovět. A během den musím jíst každé dvě až tři hodiny, aby tělo furt fungovalo a nezpomalil se mi metabolismus! Pojdme si vyvrátit tyhle hloupé mýty a mrknout proč neřešit sacharidy.

Sleduj nás i na sociálních sítích: