Můj účet
Přihlášení
Menu

ONE STOP - 12 suplementů v jednom balení

Není určitě náhodou, že produkt určený pro intenzivní svalový růst - One Stop, společnosti Reflex Nutrition je absolutní evropskou jedničkou ve své kategorii. Tvrzení, že One Stop seriózně nahrazuje 12 suplementů určených pro svalový růst určitě není přehnané, což uvidíte na dalších řádcích.

ONE STOP a 12 klíčových složek pro intenzivní růst svalové hmoty

Složka č.1 – Bioaktivní proteinová matrix + Složka č.2 – Aminokyseliny ( hydrolyzát )

„Prověřená anabolická proteinová matrix“

Tato směs prvotřídních bílkovin a aminokyselin, byla sestavena s jediným cílem – co nejvyšší anabolický účinek. Poměry a zastoupení jednotlivých složek vychází z klinické studie, kterou provedl Dr. Yves Boire. Tato směs tak zvyšuje v každé dávce proteinovou syntézu o neuvěřitelných 68%, v krevní plazmě jsou tyto aminokyseliny dostupné po dobu 3 hodin, což je optimální doba do dalšího např. potréninkového jídla.

 „S každou dávkou One Stope přijímáte i „hrst“ kvalitních aminokyselin!“

One Stop® obsahuje v plné denní dávce 74 gramů bílkovin a aminokyselin. Aminokyseliny při tom tvoří vysoký podíl, ten je adekvátní množství cca 9 ks tablet o hmotnosti 2.000mg. Další skvělou vlastností tohoto produktu je to, že má skvělou chuť i přes vysoký obsah hydrolyzátu. Toho je dosaženo speciální patentovanou sekvenční metodou štěpení bílkoviny. Právě ideální podíl volných aminokyselin, peptidů a bílkovin, je rozhodující pro navození adekvátního anabolického stavu. Receptura One Stopu byla v tomto ohledu vyvíjena přes 10 let a nabízí v tomto ohledu jednu z nejúčinnějších anabolických proteinových směsí na trhu!

- Základ One Stop „protein matrix“ tvoří 3 super kvalitní zdroje:

1/ bioaktivní syrovátkový izolát
2/ bioaktivní syrovátkový koncentrát
3/ hydrolyzát syrovátkové bílkoviny ( aminokyseliny a peptidy )

- Vysoký obsah bioaktivních složek

Díky šetrné metodě zpracování, obsahuje tato proteinová matrix vysoký poměr bioaktivních frakcí, což znázorňuje uvedený graf. Tyto frakce mají pozitivní vliv na celkový zdravotní stav a rychlý svalový růst.

Složka č.3 – Organické, celozrnné sacharidy

 „Až o 70% rychlejší obnova svalového glykogenu!“

One Stop® obsahuje speciálně upravený „celozrnný“ škrob z ječmene a ovesných vloček, s nízkým glykemickým indexem a vysokým obsahem zdravých beta glukanů, vlákniny a všech osmi esenciálních aminokyselin nezbytných pro svalovou regeneraci. Molekulární struktura těchto sacharidů je téměř identická s molekulární strukturou svalového cukru glykogenu v lidském organizmu. Právě díky těmto vlastnostem bylo na základě klinických studií zjištěno, že tyto sacharidy obnovují zásoby glykogenu až o 70% rychleji než maltodextrin, nebo dextróza! Díky tomu, že tato organická směs neobsahuje prakticky žádné jednoduché cukry, má velmi nízký glykemický index a jeho osmolalita je velice nízká i při vysokých dávkách ( nezatěžuje zažívací trakt a velice rychle se vstřebává ). Beta-Glukany, pomáhají optimalizovat funkci imunitního systému, snižovat hladinu cholesterolu a napomáhají regulovat hladinu cukrů v krvi.

Složka č.4 – L-Leucin aditivum + Složka č.5 – BCAA

 „Denní dávka One Stop = 30 tablet BCAA o hmotnosti 1g v poměru 4:1:1 !“

One Stop® obsahuje aditivum L-Leucinu, nejdůležitější z větvených aminokyselin (BCAA), která má silné antikatabolické a anabolické účinky. V denní dávce tak navíc přijímáte neuvěřitelných 8,25 g L-Leucinu! To však není vše, pokud k tomu přidáte minimálně 15 g BCAA, které přijímáte v rámci výše uvedené proteinové matrix, vychází Vám denní příjem 23,25g BCAA a to díky extrémně navýšenému obsahu L-Leucinu v neuvěřitelném poměru 4:1:1! Pokud by jste chtěli přijmout stejné množství L-Leucinu jako je ve One Stope, je toto množství adekvátní 30 tabletám BCAA o hmotnosti 1 gram BCAA pro celkové množství!

Složka č.6 – CREAPURE kreatin

 „Nejúčinnější forma kreatinu na současném trhu“

One Stop® obsahuje v denní dávce 10g patentovaného Creapure kreatinu. Žádná jiná forma kreatinu negarantuje tak vysokou funkčnost, kvalitu a čistotu. Pokud není na etiketě uvedena značka Creapure®, nejedná se o čistý kreatin. Creapure® je nejbezpečnější na celosvětovém trhu. A co je hlavní - nejúčinnější! Veškeré klinické studie, které byly provedeny u výrobku Creapure® proběhly v souladu s mezinárodně přijatými směrnicemi a normami FDA ( U.S. Food and Drug Administration) a EU za podmínek GLP ( Good Laboratory Practice, přeloženo: dobré laboratorní postupy). Na trhu vždy hledáme nové a vylepšené výrobky, nyní se prodává více než 20 různých forem kreatinu, které slibují zázračné výsledky.Ale nebyla provedena žádná vědecká studie těchto nových výrobků, která by dokázala, že zvyšují výkon, na rozdíl od CREAPURE kreatinu, který prošel více než 300 studií!

Složka č.7 – Glutaminové peptidy aditivum

 „Hardcore Level: 21 g Glutaminu a kyseliny Glutamové denně!“

One Stop® obsahuje aditivum glutaminových peptidů, které představují nejvyužitelnější formu L-Glutaminu, což je nejvíce zastoupená aminokyselina v lidském těle, která je nezbytná pro svalový růst a regeneraci. Jiné formule obsahují čistý L-glutamin, ten však není tak využitelný jako glutaminové peptidy. V každé plné denní dávce tak přijímáte navíc 10g glutaminových peptidů, pokud k tomu opět připočítáte minimálně 11 g kyseliny glutamové ( prekurzor glutaminu ), kterou opět přijímáte v rámci výše uvedené proteinové matrix, vychází denní příjem na skvělých 21g glutaminu!

Složka č.8 – Stimulátor testosteronu ( ZMA v chelatované formě )

 „Jedinečná a účinná forma ZMA“

Účinný zvyšovač hladin testosteronu. Klinické studie prokázaly, že aktivní složka ZMA zvýšila hladiny anabolických hormonů včetně volného testosteronu a IGF-1, stejně jako nárůst síly o neuvěřitelných 250 %. Všechny 3 složky ZMA mají 400x vyšší účinnost, než kdyby byly použity samostatně. Zinek a hořčík jsou navíc v exkluzivní, organické chelatované formě. Na základě klinických studií o pohybu minerálních látek v organismu bylo zjištěno, že pro tento účel jsou nejvhodnější takzvané organické, tedy chelátové formy minerálů.

Chelát představuje organickou formu minerálu, ve které je minerál zabudován v listech rostlin a dalších organizmů. Z tohoto důvodu je tato forma pro náš organizmus z hlediska vstřebávání a využití nejvhodnější. Chelát tedy představuje molekulární vazbu daného minerálu na organickou molekulu ( liganda ), obvykle aminokyselinu, např. glycin, metionin, aspartát atd.. V této formě se optimálně vstřebává přes střevní stěnu, bez větších ztrát.

Složka č.9 – Komplex trávicích enzymů DIGEZYME

 „Rychlé a pohodlné trávení velkého množství živin“

DigeZyme je směs přírodních trávicích enzymů, farmaceutické kvality, základ tvoří následující enzymy:

Protease I, Protease II, Protease III, Protease IV – štěpení bílkovin
Bromelain – štěpení bílkovin
Amyláza – štěpení sacharidů
Lipáza – štěpení tuků
Laktáza – štěpení laktózy
Sukráza – štěpení sacharózy
Maltáza – štěpení maltózy
Celluláza – štěpení celulózy

Enzymy DigeZyme působí ve dvou směrech současně:

1/ spolupomáhají s probiotickými kulturami LactoSpore při štěpení a vstřebávání základních živin a mikronutrientů ( optimalizace štěpení bílkovin na aminokyseliny a peptidy atd..)

2/ štěpí a odstraňují ze zažívacího traktu balastní látky, které zpomalují a zatěžují trávení ( nestravitelná laktóza, mléčný tuk a další ).

Složka č.10 - Probitické kultury Lactospore

„ S každou dávkou One Stop přijímáte stejné množsví probiotických kultur jako v jednom živém jogurtu“

FAO/WHO definuje probiotické kultury jako „živé mikroorganizmy, které garantují svému hostiteli dobrý zdravotní stav, a to v případě, že jsou přítomny v adekvátním množství v zažívacím traktu“. Probiotické kultury produkují důležité substance jako jsou látky blízké přírodním antibiotikům a kyselina mléčná, které se společně nazývají jako bakteriocidní látky, a jejichž hlavním účinkem je utlumení růstu a množení hnilobných bakterií. Metabolická aktivita probiotických kultur, pomáhá také při štěpení živin, při tvorbě vitamínu B, výrazně zvyšuje a optimalizuje vstřebávání minerálů a ostatních ergogenů, jako jsou metoxyflavony, protodioscin atd.. Probiotické kultury nejsou ve své klasické formě příliš stabilní a již při pokojové teplotě, dochází k jejich znehodnocení. Dalším problémem je kyselé prostředí žaludku, kterým musí projít a kde dochází k dalším ztrátám ( viz. klasická konzumace jogurtu). LactoSpore představuje speciální metodu, která umožňuje ochranu a stabilizaci probiotických kultur tím, že jsou za použití klinicky prověřených technologií „zabaleny“ do tzv. spor, které je účinně chrání před výše uvedenými vlivy. Probiotické kultury LactoSpore jsou v současné době nejúčinnější formou spor chráněných patentem, u kterých je prokázáno klinickými studiemi, že jsou naprosto stabilní a bez poškození prochází žaludkem až na místo určení, tedy do tenkého a tlustého střeva, kde dochází v alkalickém prostředí k jejich uvolnění ze spor a výše uvedeným účinkům na pozitivní zdravotní stav celého organizmu.

Složka č.11 – Multiminerál v exkluzivní chelatované formě a multivitamin

 „Vitamíny a minerály důležité pro svalový růst, které se skutečně vstřebávají“

One Stop® je jedním z mála produktů v této kategorii, který obsahuje 100 % doporučených denních dávek vitamínů a navíc obsahuje minerály v exkluzivní, chelátové formě ( viz. Výše ). Je tak garantován optimální přísun všech mikronutrientů, důležitých pro svalový růst. V této formě jsou minerály využitelné v nesrovnatelně vyšší úrovni oproti klasickým anorganickým formám, které jsou využívány u klasických „marketingových produktů“ určených pro širokou veřejnost.

Složka č.12 – Bioperin

 „Umocněte sílu použitých složek v One Stop o 30 až 60%“

BioPerine® představuje ochranou známku, pro čistý, patentovaný extrakt ( piperin ), vyráběný ze speciálních druhů, výběrového pepře ( Piper nigrum, Piper longum ). BioPerine® obsahuje 95% účinné složky piperinu, u které bylo rozsáhlými klinickými studiemi prokázáno, že zvyšuje využitelnost současně podávaných mikronutrientů o neuvěřitelných 30 až 60%!

Závěr: Na trhu sportovní výživy je nepřeberné množství doplňků výživy, které Vám slibují nereálné výsledky hraničící se zázrakem. My Vám můžeme slíbit jen to, že pokud se budete držet našich doporučení, můžete už za 28 dní udělat velmi viditelný pokrok. One Stop je produktem, který obsahuje jen vědecky prověřené ingredience v té nejúčinnější podobě, za tímto produktem stojí 10 let vývoje a naprostá důvěra spokojených zákazníků!

Sleduj nás i na sociálních sítích: