Můj účet
Přihlášení
Menu

Výzva o 15 000 Kč a 5 důvodů proč začít s pohybem.

Cítit se dobře ve svém těle je ta nejdůležitější věc pod sluncem. Pro každého to ale neznamená, že chce mít svaly jako kulturista nebo vypadat jako modelka s velikostí XS. 

Miluješ pohyb? Ať už je to posilování, běhaní, body pump, aerobic, jóga, cyklistika, šerm, hokej, balet nebo jakýkoliv jiný sport na této planetě? Tak se zapoj do naší výzvy a hraj o kredit na náš eshop 10 000 Kč, 3 000 Kč a 2 000 Kč. 

Jak se zapojit do naší výzvy? 

Pokud miluješ sport nebo rád/a kuchtíš recepty stačí vše sdílet fotky a videa na svůj instagram. Přidej hashtag #vyzvajdudosebe a označ náš profil @fitness007.cz, ať nám žádný příspěvek neuteče. Výzva poběží až do února 2020. Budeme pozorně sledovat všechny profily a sdílet vaše příspěvky, jako motivaci a inspiraci ostatním. 

Jak bude probíhat vyhlášení? 

Na konci února vybereme devět finalistů. Nehodnotíme pouze počet příspěvků, ani nerozhoduje počet sledujících, rozhoduje hlavně kreativita a originalita :) O těch, které vybereme, napíšeme tady na náš blog, pár řádků, abyste mohli zhodnotit, kdo by si výhru zasloužil. Výběr nejlepších tří bude totiž na vás. První místo dostane kredit 10 000 Kč, druhé místo 3000 Kč a třetí 2000 Kč kredit, který bude moci utratit za co chce na našem e-shopu. 

Proč je pohyb zdravý? 

1. Snížení hmotnosti a tvarování těla
Vyvážená zdravá strava a pohyb, to je klíč k úspěchu ať už se snažíte shodit přebytečná kila nebo se snažíte nebrat nějaký ten sval. 

2. Menší riziko nachlazení
Sportování posiluje imunitní systém. Pravidelné cvičení je super prevencí nachlazení. A pokud už nějaký ten bacil někde chytnete, příznaky nemoci odezní mnohem rychleji, než u těch, kteří pohybu neholdují vůbec. 

3. Zlepšuje kondici nejen těla ale i „ducha“ 
Cvičení zlepšuje koncentraci, paměť a stimuluje růst nervových buněk. Cvičení zlepšuje mentální výkon u lidí každé věkové kategorie. Ze cvičení profituje naše schopnost soustředění i plánování. Tedy celkově snadnější myšlení a lepší paměť.

4.  Kvalitní spánek
Lidé, kteří cvičí mají mnohem kvalitnější spánek. Naopak lidé, kteří nemají žádný pohyb, si mohou připadat ospalí, většinou jim klesá soustředěnost i motivace.

5. Lepší odolnost vůči stresu
To že se nám během cvičení vyplavují endorfiny (hormony štěstí) se už dávno ví. Nenajdete lepší lék proti stresu a depresi, než je pohyb. Navíc se snižuje produkce kortizolu (stresového hormonu).

Můžeš cvičit třeba i doma. Mrkni na 10 min video na břicho.

Sleduj nás i na sociálních sítích: