Můj účet
Přihlášení
Menu

Czech Virus Odorless Garlic 1500 mg 100 tablet

Hodnotil již 1 zákazník

Czech Virus Odorless Garlic 1500 mg 100 tablet

Hodnotil již 1 zákazník
149 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava od 59 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Czech Virus Odorless Garlic 1500 mg 100 tablet, doplněk stravy


Jedna tableta = 1500 mg čerstvého česneku. Nezanechává žádnou nechtěnou chuť nebo zápach.

Přírodní česnek se standardizací aktivní látky Alicinu. Česnek je považován za jednu z nejlepších superpotravin. Má silné antibakteriální, protiplísňové a antivirové účinky a je považován za velmi účinný imunitní stimulant.

Je tak vhodné jej užívat i v rámci prevence a při prvních příznacích nejrůznějších onemocnění. Je rychle uvolňován do krevního řečiště a nezanechává žádnou nechtěnou chuť nebo zápach. Jedna malá tabletka našeho produktu se rovná 1500 mg čerstvého česneku. 

✅ 1 tableta = 1500 mg čerstvého česneku
✅ udržuje normální hladinu cukru v krvi 
✅ Imunita - udržuje přirozenou obranyschopnost
✅ Normální funkce dýchacího systému
✅ Antioxidant
✅ Vhodné pro vegany

Je známo, že česnek obsahuje přírodní antioxidanty, které dokáží odstranit reaktivní formy kyslíku (ROS) a snížit oxidaci lipidových peroxidů a lipoproteinů s nízkou hustotou (LDL). Naopak lipoprotein s vysokou hustotou (HDL) česnek pozitivně zvyšuje. Po užití česneku dochází v červených a bílých krvinkách ke zvýšení enzymů souvisejících s glutathionem.

Česnek podporuje přirozenou obranyschopnost těla. Studie naznačují, že může mít efekt na zlepšení fungování imunitního systému stimulací určitých typů buněk, jako jsou makrofágy, lymfocyty a další. Podle studií mají osoby užívající česnek menší pravděpodobnost nachlazení a mnohem mírnější průběh nemocí.

Česnek dokáže zmírnit nárůst hladiny cukru v krvi po jídle, dále také přispívá k tělesné odolnosti proti dočasnému stresu. Má pozitivní vliv na krevní tlak a snižuje také cholesterol. Díky zpracování této suroviny do standardizovaného extraktu nedochází k negativním efektům čerstvého česneku.

Důležité
Přírodní česnek se standardizací aktivní látky Alicinu. Česnek je považován za jednu z nejlepších superpotravin. Česnek nemá schválené žádné zdravotní tvrzení podle EU, proto nemůžeme jeho účinky popsat. Doporučujeme dohledat informace o studiemi potvrzených benefitech na internetu, kterých je opravdu velké množství a jasně účinky této superpotraviny potvrzují. Produkt Odorless Garlic 1500 obsahuje velmi silný extrakt z česneku. Přestože jsou u většiny lidí eliminovány nepříjemné vedlejší účinky (zápach z úst, pálení žáhy atd.), u velmi citlivých jedinců se tento efekt v malé míře může dostavit. Nepoužívejte česnek při poruchách krvácení nebo trávících potížích. Dejte si také pozor na kombinaci s léky - účinek česneku má spoustu benefitů, ale mohou mít negativní interakci (například Warfarin, heparin, ibuprofen atd.). Pokud užíváte léky, doporučujeme užívání česneku konzultovat s vaším lékařem.
 

Doporučené dávkování: Užívejte 1 až 2 tablety denně a dostatečně zapijte vodou.

Balení: 150 tablet

Počet dávek v balení: 150

Minimální trvanlivost: viz obal

Upozornění: Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Upozornění pro alergiky: Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Složení: Obsah v 1 tabletě
Extrakt Allium sativum 125 mg
   z toho Alicin 3,75 mg*

*odpovídá 1500 mg čerstvého česneku

Složení: Mikrokrystalická celulóza (plnidlo), extrakt Allium sativum (3% alicin), protispékavé látky: oxid křemičitý, stearan hořečnatý rostlinného původu.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotil již 1 zákazník

  • 30. 4. 2023 v 09:39
    Marie Mikšíková
    Přeci jen po požití je mírně cítit ale budiž. Snad má obdobnou účinnost jako čerstvý česnek nedokáži posoudit.
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz