Můj účet
Přihlášení
Menu

Elektronické dárkové poukazy

Ideální volba, pokud Vás nenapadá, jaký dárek vybrat. 

Během několika minut vyřešíte dárek pro vaše blízké, kamarády nebo kolegy v práci. Kupon lze použít na veškeré zboží na našem eshopu. Unikátní kód stačí zadat při nákupu a hodnota poukazu se odečte z celkové ceny. Po doručení platby Vám do deseti minut e-mailem pošleme odkaz ke stažení dárkového poukazu ve formátu PDF, který můžete vytisknout a darovat okamžitě po jeho vytisknutí. 

  1. Platnost poukazu je 6 měsíců od jeho zakoupení. Datum platnosti je uvedeno přímo na poukazu. Platnost poukazu nelze prodloužit.
  2. Kód poukazu je unikátní a lze jej yčerpat pouze jednorázovým nákupem. Tato objednávka musí být vyšší nebo rovna hodnotě poukazu, při nákupu za nižší obnos se přeplatky nevracejí.
  3. Poukaz se nevztahuje na případné poplatky za dopravu.
  4. Poukaz lze uplatnit pouze na on-line nákupo na našem eshopu. Poukaz nelze poukaz uplatnit na našich prodejnách.
  5. Poukaz není možné zpětně proplatit nebo vyměnit za jiný poukaz. Při vrácení zboží je vytvořen nový poukaz s adekvátní hodnotou rovnající se vrácenému zboží.
  6. Po použití kódu k úhradě nákupu na www.fitness007.cz se poukaz stává neplatným.

Nákup zboží s uplatněním poukazu:

Po vybrání zboží pokračujte jako při běžném objednávání. Kliknete na klapku "objednat", pod výběrem platba a dodání je kolonka "Zde můžete zadat kód slevového kuponu."

  • v případě nákupu zboží vyšší ceny je částka na poukazu od výsledné sumy odečtena
  • v případě nákupu za nižší obnos se přeplatky nevracejí

Dárkový poukaz je platný 6 měsíců od data vystavení, poukaz nelze vyměnit za peníze ani jej rozměnit. Poukazem lze platit pouze jednou a v objednávce lze použít POUZE jeden dárkový poukaz

Zobrazit více
Zobrazit méně
Zobrazit více
Zobrazit méně