Můj účet
Přihlášení
Menu

Gymnic Overball SoftGym 23 cm červený

Hodnotil již 1 zákazník
 • -12%

Gymnic Overball SoftGym 23 cm červený

Hodnotil již 1 zákazník
109 Kč 124 Kč ušetříte 15 Kč
skladem ihned k expedici
Počet:
Doprava od 59 Kč (nad 1500 Kč ZDARMA)

Gymnic Overball SoftGym 23 cm

OverBall je dechový a manipulační míč o průměru 23 cm. Má neklouzavý pružný povrch, je značně odolný proti zatížení. Původně byl určen pro dechovou terapii dětí. Pro své vlastnosti se nabízí k všestrannějšímu použití. Mimo rehabilitační praxi se objevuje i ve cvičení zdravotní tělesné výchovy či jógy. Je ideální cvičební pomůckou pro všechny věkové kategorie. Lze jej využít při cvičeních vyrovnávacích, kondičních, manipulačních, posilovacích i relaxačních.

Popis:
lehký, měkký, malý, pružný, nafukovací míček.
Baleno v igelitovém sáčku, s brožurkou s pár cviky, nafukovacím brčkem a krátkým špuntíkem.

Použití:
míček lze využít v rytmické gymnastice, vyrovnávacích, protahovacích, posilovacích a balančních cvičeních (Pilates), relaxaci, koordinaci a koncentraci pohybu, podporuje správné dýchání a lze ho užít pro vodní aerobik a různé vodní hry.
Můžete s ním cvičit nejen doma, ale také jej zařadit do lekcí cvičení při posilování a v závěrečném strečinku.
Při cvičení s balančními pomůckami, mezi které patří i Softgym Over, dochází k zapojování hlubokého stabilizačního svalového systému - dna pánevního, šíjových svalů, hlubokých ohýbačů krku a hlubokých svalů zádových, které spolu s břišním svalstvem fixují páteř.
Při každodenním pohybu namáháme hlavně svaly povrchové a náš hluboký stabilizační svalový systém často není dostatečně zapojován a je málo vyvinutý, nedrží správně páteř a my ji pak často přetěžujeme.
Není vhodné pro děti do 3 let - obsahuje malé části.

Vliv:využíváním "balancování" a zapojováním hlubokých svalů odstraňuje svalovou nerovnováhu, pomáhá správně zpevnit tělo a zlepšit jeho držení. Zlepšuje lokomoční funkce pohybového systému. Při správném použití napomáhá izolovat procvičované oblasti svalů a eliminuje zapojování svalů pomocných.

Max. nosnost:150 kg
Barva: červená
Vyrobeno: Itálie

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Recenze Hodnotil již 1 zákazník

 • 25. 3. 2021 v 15:53
  Petra Novotná
  Super
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 25. 11. 2020 v 17:08
  Monika Perglová
  Reagovat
  Dobrý den, potřebuji overball na cvičení, který je lepší a kvalitnější GYMNIC OVERBALL SOFTGYM 23 CM ČERVENÝ nebo KINE-MAX PROFESSIONAL OVERBALL CVIČEBNÍ MÍČ 25CM, děkuji za odpoveď.
 • 27. 11. 2020 v 09:25
  Martin Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, oba jsou kvalitní, ani na jeden jsme neměnili žádné vratky či reklamace, Gymnic prodáváme roky a máme pouze dobré reference, Kine-Max jsme zařadili i díky jeho kvalitě, ani s jedním neuděláte chybu. Přeji pěkný den, Martin
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz