Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -23%
  • Katalogové číslo: V214011

Koelbel Dietní koktejl S 55 430 g

Koelbel Dietní koktejl S 55 430 g - přípravek, který poskytuje tělu nezbytné výživové faktory - sacharidy (fruktóza, inulín), bílkoviny (mléčná a syrovátková), esenciální aminokyseliny, minerály,vitamíny a stopové prvky. Pouze 160 kcal v jedné porci s mi

sekce
Dietní koktejly
Výrobce:
Koelbel
balení
430 g

520 Kč (sleva 23%)

399 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

S 55 doza 430g výrobce Koelbel

S 55 - přípravek, který poskytuje tělu nezbytné výživové faktory - sacharidy (fruktóza, inulín), bílkoviny (mléčná a syrovátková), esenciální aminokyseliny, minerály,vitamíny a stopové prvky. Pouze 160 kcal v jedné porci s minimem tuků. 
Účinné látky obsažené v koncentrované výživě S 55 dodají všem orgánům, svalům, kůži i kostní hmotě všechno potřebné, abyste nic nepostrádali. Týmu specialistů firmy Koelbel se podařil obrovský úspěch , neboť ve výživě S 55 se jim podařilo skloubit několik výjmečností najednou. Jednak pro svou lahodnou chuť je S 55 jednou z nejoblíbenějších na našem trhu, což potvrzuje i to, že již více něž 10 let pomáhá ke štíhlým postavám i mnohým českým celebritám . Ve složení jsou promítnuty dlouholeté zkušenosti , a tak výsledkem je receptura s nejoptimálnějším složením ke zdravému snižování hmotnosti. Obsah jednotlivých látek je vyvážen tak, že získáváte všechny potřebné látky, nemáte pocit hladu, necítíte únavu a přitom tukové vrstvy mizí a svalová hmota zůstává zachována, což snižováním hmotnosti, pouhým snížením příjmu potravin ( hladověním) bez pomoci dietologa nikdy nedocílíte.

Koncentrovaná výživa S 55 byla původně vyvinuta pro velmi namáhaný organizmus vrcholových sportovců. Využívá se u všech sportů, při kterých je nutné zachovávat požadovanou hmotnost (např. tanec, krasobruslení, gymnastika, jízda na koni, box a při posilování s odbouráváním tuků). Můžete být proto zcela bez obav, protože co bylo určeno jim, je určitě stejně dobré pro ty, kteří sice nelámou sportovní rekordy, ale přesto si přejí mít pěknou štíhlou sportovní postavu. Zdůrazňujeme, že všechny suroviny v S 55 jsou přírodní, nejlepší kvality, bez chemikálií a toxických látek, prostě nic, co by i nepatrně poškodilo Vaše zdraví.

Doporučené dávkování:

  • 1 porce =4 polévkové lžíce (43g) prášku smíchat s 200ml vody, pro rychlejší přípravu lze šlehat meltičkou nebo připravit ve shakeru.
  • Při náhradě celodenní stravy až 5 porcí denně.

Upozornění:

  • dodržujte správný pitný režim , min. 2 litry neslazených tekutin denně(nejlépe voda, minerálka, ovocný nebo zelený čaj).
  • S55 je vhodnou výživou i pro diabetiky v rámci výživového plánu při diabetu melitus.
  • Při užívání delším než tři týdny se poradte se svým lékařem. Není určeno dětem.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám