Můj účet
Přihlášení
Menu

MT Cell-Tech PRO Series 2000g

Produkt zatím nikdo nehodnotil
 • -47%

MT Cell-Tech PRO Series 2000g

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Prodej byl ukončen

Doprava od 39 Kč nad 1 500 Kč ZDARMA.

Cell-Tech Hardcore PRO Series 2kg výrobce MuscleTech


BALENÍ 2000g je VYPRODÁNO, SKLADEM JE VĚTŠÍ BALENÍ Cell-Tech Hardcore PRO Series 3000g


Nejúčinnější laboratorně ověřená forma kreatinu na světě je nyní vylepšena - představujeme nový Cell-Tech Hardcore PRO Series !Nejprodávanější kreatinová směs ve Spojených Státech !

Vědecky navržená receptura, která byla ověřena ve více než 44 klinických studiích !
Převratné a patenty chráněné směsi CreaMax, Osmodrol, SyntheCell, Cell-Vol, Chain FX, InsuloDrive a Lipoic-Tech !
Extrémně rychlé účinky díky inovované mikro-difúzní technologii vedou k masivním přírůstkům svalů a síly již během 7 dní !
Výsledky podloženy výzkumem na prestižních univerzitách !

Po celé roky platilo, že lidé zaměstnaní v oblasti průmyslu vyrábějícího doplňky stravy pro kulturisty, věděli o tom, že kreatin je jedna z nejefektivnějších ingrediencí pro tvorbu svalstva, které jsou v současnosti známé. Kreatin vytváří svalstvo, zvyšuje sílu a zvyšuje svalový výkon. To je také důvod, proč doplňky na bázi kreatinu patří mezi nejpopulárnější doplňky na současném trhu a jsou stálou výbavou obsaženou v řadě doplňků, které má každý kulturista k dispozici.

Tým výzkumníků společnosti Muscletech uvádí na trh svoji nejúčinnější kreatinovou směs pro tvorbu svalů!
Poté, co je ústně zkonzumován, dochází u kreatinu k jeho absorpci a směřuje do jater odkud je pak transportován prostřednictvím krevního oběhu do vašich svalů. Tam se přeměňuje na fosfokreatin, který Vašim svalům dodává energii potřebnou pro přírůstky svalů a síly. V jedné dvanáctitýdenní vědecké studii dospěli výzkumníci k závěru, že mírné dávky kreatinu mohou podstatně zvyšovat syntézu myofibrilárního proteinu. To pak znamená, že dochází ke zvýšení aktivity svalového růstu! Ve stejné studii bylo také dokázáno, že testované subjekty mají solidní přírůstky síly(viz odkaz 1). Ve skutečnosti bylo dokázáno, že dokonce malé dávky kreatinu zvyšují silový potenciál(viz odkaz 2)! Ale výzkumníci společnosti Muscletech chtěli objevit způsob, jak lze ještě zvýšit účinnost kreatinových doplňků a uvedli na trh přípravek Cell-Tech Hardcore Pro Series.

Odkazy na výzkumné práce:
1. Willoughby, D., et al. (2001). Medicine & Science In Sports & Exercise, 33(10), 1674-1681.
2. Selsby, J., et al. (2004). Journal of Strength and Conditioning Research, 18(2), 311-315.

Obsahuje minimálně dvojnásobek kreatinu ve srovnání s ostatními špičkovými produkty!

Přípravek Cell-Tech Hardcore Pro Series je nejúčinnější kreatinový doplněk na tvorbu svalstva, který je od společnosti MuscleTech k dispozici. Jeho vědecky vyvinutá receptura obsahuje sedm nových - v současnosti nejmodernějších - ingrediencí - CreaMax, InsuloDrive, Lipoic-Tech, dále pak Osmodrol, který sám o sobě obsahuje SyntheCell, Cell-Vol a ChainFX. Přípravek rovněž využívá novou mikro-difuzní technologii k transportu malých částic o mikronové velikosti, čímž dochází k zásadnímu řízení tvorby svalstva. Ale to je teprve pouhý začátek...

Cell-Tech Hardcore Pro Series obsahuje 10,000 mg (ano, to je pravda - 10 gramů!) náplně na bázi kreatinu, která byla ověřena v účinných laboratorních testech. Tato obrovská dávka certifikovaná metodou HPLC obsahuje nejvědečtěji vyvinutou formu kreatinu na této planetě. HPLC je biochemická analytická metoda používaná při laboratorním testování za účelem identifikace komponent obsažených ve sloučeninách a testuje rovněž chemickou čistotu této látky. Na rozdíl od přípravků, které obsahují nízkou dávku kreatinu, nabízí Cell-Tech Hardcore Pro Series alespoň dvakrát větší množství kreatinu než další špičkové značky na trhu. To zvyšuje potenciál vnitřní svalové absorpce kreatinu tak, aby bylo dosaženo velkých, rychlých a výrazných výsledků! V osmadvacetidenní

Přípravek Cell-Tech Hardcore Pro Series je nejúčinnější kreatinový doplněk na tvorbu svalstva, který je od společnosti MuscleTech k dispozici. Jeho vědecky vyvinutá receptura obsahuje sedm nových - v současnosti nejmodernějších - ingrediencí - CreaMax, InsuloDrive, Lipoic-Tech, dále pak Osmodrol, který sám o sobě obsahuje SyntheCell, Cell-Vol a ChainFX. Přípravek rovněž využívá novou mikro-difuzní technologii k transportu malých částic o mikronové velikosti, čímž dochází k zásadnímu řízení tvorby svalstva. Ale to je teprve pouhý začátek...

26x více svalů - tvrdých jako skála!

Jak bylo dokumentováno ve zveřejněných výzkumech, ukazuje se, jak je Cell-Tech Hardcore Pro Series opravdu vysoce účinným produktem. V osmadvacetidenní studii vedené ve fyziologické laboratoři v Greenwichi (stát Connecticut, USA), užívaly testované subjekty základní ingredience obsažené v receptuře přípravku Cell-Tech Hardcore Pro Series v rámci tvrdého tréninku. Bylo prokázáno, že subjekty získaly 26 více svalstva než subjekty, které užívaly pouze samotný kreatin (přibraly 4,34 liber oproti 0,16 librám).

Doporučené dávkování:

První až pátý den:

 • Užívejte denně 2 dávky (celkově 4 odměrky). První z těchto dávek užijte ráno po probuzení a druhou pak okamžitě po ukončení tréninku.
 • Pokud v tento den netrénujete, užijte první dávku ráno po probuzení, zatímco další až po 12 hodinách.


Od šestého dne:

 • Užívejte jednu dávku okamžitě po ukončení tréninku. Pokud v tento den netrénujete, užijte dávku ráno po probuzení.

Příprava:
Smíchejte 1 dávku (2 odměrky) přípravku Cell-Tech Hardcore Pro Series s 3-4 dl studené vody. Po užití dávky přípravku Cell-Tech Hardcore Pro Series vypijte ještě jednu sklenici vody, abyste zlepšili absorpci. K dosažení nejlepších výsledků užívejte přípravek alespoň 8 týdnů v kombinaci s tvrdým tréninkem a vhodným výživovým programem.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis

Složení:
Energetický obsah a složení ve 2 odměrkách (100g): 310 kcal (1297,6 kJ), Karbohydráty 77g (jako laboratorní dextróza), Vitamín C (kys. askorbová) 250mg, Vápník 80mg, železo 1,8mg, fosfor (2 molekuly draslíku, sodíku a fosfát hořečnatý) 40mg, hořčík (oxid hořečnatý) 70mg, chrom (polynikotin chrom) 250mcg, sodík (fosfát sodný) 70 mg, draslík (fosfát draselný) 40mg, CreaMax 10g (kreatin monohydrát, kreatin fosfát - N-omega fosfokreatin, kreatin pyruvát), Osmodrol 2608mg -SyntheCell (glycin, l-methionin, l-arginin), Cell-Vol (taurin, l-glutamin, kyselina l-glutaminová, l-lysin hydrochlorid), Chain FX (l-leucin, l-isoleucin, l-valin, alfa-ketoglutarát), Lipoic-Tech 200mg (kyselina α-lipoová), Insulodrive 1000mg (kyselina l-asparagová, l-fenylalanin, inosin, l-arginin pyroglutamát, inositol, extrakt z listů Medicago sativa), Ostatní složky (laboratorně čistá dextróza, kyselina malická, přirozené a umělé příchuti, křemičitan vápenný, arabská guma, barvivo Červeň Allura AC). Může obsahovat zdroje mléka nebo sóji.

Upozornění:
Produkt není určen pro děti. Abyste zajistili čerstvost produktu, uchovejte ho v chladu na suchém místě. Před užíváním nádobu protřepte. Pozor na alergie - může obsahovat zdroje mléka nebo sóji. Není vhodné pro osoby se sklony k hypoglykémii nebo hyperglykémii. Přípravek pro zvláštní výživu, vhodné pro sportovce.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Produkt zatím nikdo nehodnotil

Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 10. 10. 2012 v 15:58
  Fitness007
  Reagovat
  [quote name="Tesař"]Zdravím, dá se tenhle creatin brát současně s mutant mass gainerem? Díky[/quote]
  Dobrý den,
  obecně je kombinace kreatin x sacharid velmi dobrá, v tomto případě je třeba si uvědomit, že každá dávka Cell-techu obsahuje i zhruba 70g sacharidů..záleží tedy na vašem požadovaném energetickém příjmu.
  Přeji pěkný den
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz