Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -17%
  • Katalogové číslo: 8583

MuscleMeds Carnivor Beef Protein 2038 g

MuscleMeds Carnivor Beef Protein 2038 g - Jedná se o první hovězí proteinový izolát. Obsahuje 0% tuku, 0% cukru, 0% cholesterolu. CARNIVOR je o 350% koncentrovanější na obsah proteinu než hovězí steak

sekce
Proteiny 66-80% bílkovin
Výrobce:
MuscleMeds
balení
1500-2500g

1 790 Kč (sleva 17%)

1 490 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

CARNIVOR Beef Protein 2038g výrobce MuscleMeds


AKCE: Extra velké balení nyní 2038g místo původních 1816g, u příchutě čokoláda je gramáž 2072g, u příchutě vanilka/cherry je gramáž 1960g, u příchutě vanilka / karamel je gramáž 1904g, u příchutě ovocný punč je gramáž 1816g, ostružina 1816g


Jedná se o první hovězí proteinový izolát. Obsahuje v jedné dávce 23g bílkovin, 0% tuku, 0% cukru, 0% cholesterolu. CARNIVOR je o 350% koncentrovanější na obsah proteinu než hovězí steak.

Není novinkou, že kulturisté a siloví sportovci konzumují velké množství hovězího masa pro zajištění dostatku prvotřídních bílkovin na vývoj svalové hmoty a síly. Každý kulturista vám na danou otázku odpoví stějně, největšího kvantitativního a kvalitativního vývoje dosáhl, když do jídelníčku zařadil hovězí maso. Nyní, díky pokročilé biotechnologii v MuscleMeds stvořili CARNIVOR, izolát hovězí bílkoviny.

Jako první protein na světě je hovězí CARNIVOR koncentrovanější než protein ze syrovátkových bílkovin! Carnivor je vyráběn technologií extrakce, izolace a hydrolýzy, tak můžete využívat fundamentální pozici hovězího masa v jídelníčku ve spojení s těmito pokročilými technologiemi.CARNIVOR je o 350% koncentrovanější na obsah proteinu než hovězí steak, navíc neobsahuje tuk, cholesterol,laktozu.

Jednou z výhod, kterou nabízí hovězí maso je vysoký obsah kreatinu. Hovězí maso je jeden z nejlepších přírodních zdrojů kreatinu! Chcete-li naplnit svalové buňky kreatinem a rozjet tak anabolické procesy na maximum, využijte tak přírodně vysokého obsahu kreatinu v CARNIVORU.

CARNIVOR vám vedle kvalitního extraktu hovězího masa dodává technologii Anabolické retence dusíku (ANRT), re-použití aminokyselin a minimalizuje uvolňování amoniaku. ANRT je průlom u doplňků, které budují svaly. Přestože jsou bílkoviny mimořádně důležité v procesu růstu svalů, paradoxně se můžou ukázat jako limitující faktor růstu prostřednictvím jednoduchého mechanismu: větší množství bílkoviny znamená větší produkci amoniaku a ten, pokud není řádně neutralizován, zpomaluje rozvoj hmotnosti. ANRT slouží s využitím moderních technologií k neutralizaci amoniaku a zvýšení podílu anabolických  aminokyselin v krevním oběhu. Technologie ANRT představuje tyto látky: GKG (glutamin alfa-ketoglutarát), OKG (ornitin alfa-ketoglutarát), AKG (alfa-ketoglutarát) a alfa-ketoizokapronian.

Historie ukázala, že silný muž má od nepaměti potřebu hovězího masa jako stavebního materiálu pro svou muskulaturu. Starověkých bojovníků, řeckých atletů, sportovců jako Sandow, nebo dokonce Gladiátoři denně konzumovali množství hovězího masa pro zvýšení síly, svalové hmoty a zvýšení kapacity na bojišti. CARNIVOR pokračuje v této tradici.

Doporučené dávkování:

  • smíchejte 1-2 odměrky (obsahující 23-46g proteinu) v 300ml vody.
  • Denně je možno užít 1-3 dávky v závislosti na náročnosti tréninku ,Vašeho denního příjmu bílkovin a Vaší tělěsné hmotnosti.

carnivor

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám