Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -20%
 • Katalogové číslo: n0054
Průměrné hodnocení
Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g

Nutrend Creatine Monohydrate Creapure 500g - Nepotřebujeme vás klamat používáním pomlček či jiných zavádějících triků, opravdu obsahuje špičkovou surovinu CREAPURE®, jejíž účinnost a kvalita je léty prověřena.

sekce
Kreatin monohydrát
Výrobce:
Nutrend
balení
500 g

490 Kč (sleva 20%)

392 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Creatine Monohydrate Creapure 500g výrobce Nutrend

CREATINE MONOHYDRATE Creapure® je zárukou té nejvyšší čistoty a kvality. Sypká konzistence dovoluje snadnou přípravu a rychlou rozpustnost. Je jedním z nejúčinnějších suplementů určených k zvýšení svalové síly..

CREATINE MONOHYDRATE Creapure® je jeden z nejúčinnější suplementů určených pro podporu svalového růstu, pro budování čisté svalové hmoty a pro zlepšení svalové síly.

kreatin-creapure

Je určený pro: okamžité doplnění energie, nárůst svalové hmoty a pro zlepšení svalové síly. Urychlení regenerace. Obnovu energetických rezerv.

 • Vysoce kvalitní kreatin - CREAPURE®
 • Podpora tvorby čisté svalové hmoty
 • Podpora obnovy energetických rezerv po zátěži

Doporučené dávkování: doporučujeme rozdělit na tréninkové a netréninkový dny.

 • Tréninkové dny: základní denní dávka pro podporu výkonnosti a pro stimulaci tvorby svalové hmoty je 5g (2 zarovnané kávové lžičky) po tréninku.
 • Netréninkové dny: v netréninkové dny použijte 5g ráno se snídaní.
  Používejte vždy v kombinaci se sacharidy zabezpečíte tak vyšší vstřebatelnost a využitelnost, např. společně s gainerem.

NÁŠ TIP:
Rozpusťte doporučenou dávku produktu společně s MASS GAIN a celé vypijte po skončení tréninku. Pro větší efektivnost doporučujeme používat CREATINE MONOHYDRATE v tzv. kreatinových cyklech - 4 týdny pravidelně používejte každý den a poté zařaďte minimálně 4-6 týdnů pauzu. Kreatinové cykly doporučujeme následovat u všech kreatinových produktů.

Gramáž: 500 g

Vyzkoušejte také další varianty kreatinových produktů:

CREATINE ETHYL ESTER
KRE-ALAKYLYN® 1500

Nevíte s jakým sachariďákem CREATINE MONOHYDRATE kombinovat? Vyzkoušejte např.:

COMPRESS B.I.G. + šejkr ZDARMA
MASS GAIN 14 2250g

Nevíte s jakým proteinem CREATINE MONOHYDRATE kombinovat? Vyzkoušejte např.:

100 Whey Core 2,25kg


 

Dotaz

 • jan stanek dne 28. 8. 2017 v 15:55 napsal: Reagovat

  Dobrý den,pokud nemam doma sacharidak s čím je nejlepší tento creatin používat? jestli s vodou nebo džusem,popřípadě jaký nápoj by jste mi doporučil?Děkuji za info

 • Daniela dne 28. 8. 2017 v 16:09 napsal: Reagovat

  Dobrý den, doporučujeme nějaký méně procentní džus nebo jiný sladký nápoj. Samotná voda není vhodný, Creatin se váže na cukr.

 • Fitness007 dne 5. 12. 2012 v 11:15 napsal: Reagovat

  [quote name="adam9"]Promiňte, ale stále se v tom ztrácím :oops:
  Jak v tréninkové, tak i netréninkové dny mám oba suplementy smíchat dejme tomu do 300ml, s tím, že v tréninkový den tak učiním logicky po tréninku a dny mimo trénink u snídaně. Nebo stačí v netréninkových dnech užívat pouze kreatin bez gaineru či nějakého jiného sladidla?

  Díky za odpověd.[/quote]

  Dávkování kreatin - Tréninkové dny: základní denní dávka pro podporu výkonnosti a pro stimulaci tvorby svalové hmoty je 5g (2 zarovnané kávové lžičky) po tréninku, ideálně v kombinaci s gainerem.
  V netréninkové dny použijte 5g ráno se snídaní, případně pokud si např. jako svačinu dáváte gainer, užijte s gainerem. Kreatin je vždy lepší užívat společně s gainerem( nebo jiným sacharidovým nápojem, případně iontovým nápojem, hroznovým cukrem..), dochází k daleko lepšímu využití kreatinu.

 • adam9 dne 4. 12. 2012 v 16:33 napsal: Reagovat

  Promiňte, ale stále se v tom ztrácím :oops:
  Jak v tréninkové, tak i netréninkové dny mám oba suplementy smíchat dejme tomu do 300ml, s tím, že v tréninkový den tak učiním logicky po tréninku a dny mimo trénink u snídaně. Nebo stačí v netréninkových dnech užívat pouze kreatin bez gaineru či nějakého jiného sladidla?

  Díky za odpověd.

 • Fitness007 dne 3. 12. 2012 v 14:23 napsal: Reagovat

  [quote name="adam9"]Dobrý den,
  rád bych se zeptal, jak přesně tenhle kreatin kombinovat s tímto gainerem https://www.fitness007.cz/virtuemart/novinky/nutrend-mass-gain-14-2250g.
  U kreatinu se nepíše v jakém množství vody ho mám užívat a pochopil jsem dobře, že po tréninku bych ho neměl míchat s gainerem? U Gaineru je ovšem napsané, že se má užívat právě po tréninku a v množství 200-250 ml.
  Mohli byste mi tedy prosím napsat, jak tyto dva suplementy kombinovat a v jakém množství vody? Jak v tréninkových dnech, tak i mimo ně?
  Trénuji 3x-4x týdně. Děkuji předem za odpověď.[/quote]
  Dobrý den,
  kreatin je velmi vhodné kombinovat s gainerem, po tréninku ideální kombinace. Je v podstatě jedno, v jakém množství vody si gainer (případně kreatin) budete míchat, záleží na tom , jaká konzistence vám vyhovuje, určitě je ale důležité dodržovat pitný režim během dne. Ohledně dávkování mohu doporučit dávkování uvedené v popisu jednotlivých produktů.
  Přeji pěkný den

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám