Můj účet
Přihlášení
Menu

Prom-in Vita Solution 2.0 60 tablet

Hodnotilo již 17 zákazníků
 • Novinky

Prom-in Vita Solution 2.0 60 tablet

Hodnotilo již 17 zákazníků
60 tablet
499 Kč
skladem
499 Kč
Všechny varianty
Zobrazit méně
Doprava od 39 Kč. Nad 1500 Kč ZDARMA.

Prom-in Vita Solution 2.0, doplněk stravy


Je inovovaný multivitamínový a minerální komplex, navržený speciálně pro fyzicky aktivní jedince. Nabízí vyváženou směs biologicky dostupných forem vitamínů a minerálů, které podporují váš výkon, regeneraci a celkové zdraví. Díky pokročilým výrobním technologiím a pečlivě zvoleným složkám zajišťuje maximální absorpci a účinnost, což z něj činí ideální volbu pro všechny, kdo chtějí pro své tělo jen to nejlepší. KLÍČOVÉ ŽIVINY PRO VÁŠ ŽIVOTNÍ STYL

Sportovci, a nejen ti, mají zvýšené nároky na pokrytí potřeby důležitých vitamínů a minerálů, zejména vitamínů skupiny B, antioxidantů, vitamínu K, chromu, selenu a mědi. A právě proto VITA SOLUTION 2.0 nabízí optimalizované dávky těchto klíčových mikroživin.

✅ZVÝŠENÝ OBSAH VITAMÍNŮ B-KOMPLEXU

Vitamíny skupiny B jsou klíčové pro energetický metabolismus a nervový systém. Zvýšený obsah vitamínů B-komplexu v našem VITA SOLUTION 2.0 katalyzuje přeměnu živin na energii a celkově zlepšuje fyzický i duševní výkon. Zajistí regeneraci po náročných fyzických aktivitách a pomáhá v boji se stresem. Studie publikovaná v "International Journal of Sport Nutrition" prokázala jednoznačný vliv suplementace vitamínů B-komplexu na podporu výkonu a regenerace.

✅OPTIMÁLNÍ ABSORPCE

Nešli jsme cestou produktů s desítkami ingrediencí jen pro efekt na etiketě. Místo toho jsme se zaměřili na vynechání opozitních složek, čímž jsme zajistili maximální absorpci a využitelnost všech klíčových vitamínů a minerálů.

✅KYSELINA LISTOVÁ VE FORMĚ FOLÁTU

Ve VITA SOLUTION 2.0 jsme nově použili 5MTHF-glukosamin jako zdroj kyseliny listové kvůli jeho významně lepší využitelnosti. Folát, biologicky aktivní forma vitamínu B9, je přímo dostupný pro tělo a nevyžaduje žádnou další metabolickou konverzi, narozdíl od kyseliny listové. To zajišťuje vyšší vstřebatelnost a biologickou dostupnost. Folát je nezbytný pro syntézu DNA, růst buněk a tvorbu červených krvinek, což je klíčové pro sportovce během intenzivního tréninku a regenerace. Navíc pomáhá předcházet vrozeným vadám, podporuje zdraví mozku a zlepšuje kognitivní funkce.

✅PYRIDOXAL-5‘-FOSFÁT (P5P) - AKTIVNÍ FORMA VITAMÍNU B6

VITA SOLUTION 2.0 nově využívá pyridoxal-5'-fosfát (P5P) jako zdroj vitamínu B6. P5P představuje biologicky aktivní koenzym vitamínu B6, který katalyzuje mnoho enzymatických procesů, včetně metabolismu aminokyselin a tvorby neurotransmiterů. P5P také optimalizuje syntézu hemoglobinu, což je klíčové pro okysličení tkání. Významnou roli hraje v regulaci hormonální aktivity a podpoře imunitního systému. Navíc působí proti glykaci, čímž přispívá k dlouhověkosti a ochraně před stárnutím.

✅MINERÁLY V CHELÁTOVÝCH FORMÁCH

Všechny minerály jsou ve vysoce vstřebatelných chelátových formách. To zaručuje maximální biologickou dostupnost klíčových minerálů, jako jsou chrom (pikolinát chromitý), mangan (citrát manganatý), měď (glukonan měďnatý) a selen (L-seleno-methionin). Chelátové formy minerálů jsou optimálně absorbovány v trávicím traktu a efektivněji využívány, čímž je zajištěna maximální biologická účinnost. Výzkum potvrzuje, že chelátové vazby hrají prim v absorpci minerálů.

✅TABLETA NOVÉ GENERACE

Tableta VITA SOLUTION 2.0 představuje vrchol moderní technologie. Díky pokročilým výrobním metodám a použití minima, a současně výhradně přírodních aditiv, jsou všechny složky snadno vstřebatelné. Tablety zajistí optimální uvolňování živin díky svému rozpadu v trávicím traktu, což může zabránit problémům s absorpcí, které někdy vznikají u kapslí, jež se mohou začít rozpadat již v jícnu.

✅VITA SOLUTION 2.0 - KOMPLETNÍ PODPORA PRO VAŠE ZDRAVÍ

VITA SOLUTION 2.0 je navržen tak, aby poskytoval maximální podporu fyzicky aktivním jedincům. Díky kombinaci biologicky dostupných vitamínů a minerálů, optimalizované absorpci a pokročilé technologii tablety zajišťuje tento doplněk nejen lepší výkon a regeneraci, ale i celkové zlepšení zdraví a dlouhověkosti. S inovacemi jako je použití folátu, P5P a chelátových forem minerálů se VITA SOLUTION 2.0 stává ideální volbou pro ty, kteří hledají to nejlepší pro své tělo.


VITAMIN C

Tento známý antioxidant je důležitý pro imunitní funkce a tvorbu kolagenu. Podporuje mimo jiné také produkci oxidu dusnatého (NO). Sportovci potřebují prokazatelně vyšší dávku tohoto vitaminu, nicméně nadměrný příjem působí na tělo negativně. Jak potvrdily nedávné studie, příjem nad 1000 mg denně může vést ke zhoršení svalové vytrvalosti a brzdit svalový růst. Na základě všech doposud známých poznatků jsme nastavili optimální dávku tak, abyste mohli využít jeho benefity bez negativních vlivů.


VITAMIN E

Má rozhodující vliv při regeneraci po tvrdém tréninku a hraje také nemalou roli v prevenci kardiovaskulárních chorob. Náš Vita Solution obsahuje vitamin E výhradně v organické formě D-alfa-tokoferolu. Ten je výrazně lépe vstřebatelný než syntetické formy nazývané DL-alfa-tokoferoly, které jsou také diskutovány jako potenciálně karcinogenní.


VITAMINY B-KOMPLEXU

Ve sportu jsou tyto vitaminy poměrně klíčové, pracují jako kofaktory tvorby energie. Sportovci mají výrazně vyšší nároky na jejich příjem.


VITAMIN K2 MK-7

Vitamin K ve Vita Solution naleznete pouze v biologicky aktivní formě vitamínu K2-MK7. Tato forma jednoznačně nabízí nejvyšší biologickou aktivitu a bio dostupnost ze všech forem vitaminu K. Je zcela zásadní pro funkci enzymů, jež se podílejí na fixaci vápníku v kostek. Považuje se za důležitého synergistu vitaminu D a podílí se na zachování optimální hladiny testosteronu.


BETA-KAROTEN

Hraje důležitou roli v udržení zdraví očí, pokožky, zubů, kostí a sliznic. Právě díky působení na sliznice pomáhá v prevenci onemocnění dýchacích cest, které často vedou k výpadkům v trénincích.


CHROM PIKOLINÁT

Zcela zásadní prvek pro správnou funkci metabolismu a optimalizaci funkce inzulinu. Chrom je nutné doplňovat především u sportovců, protože trénink zvyšuje jeho ztráty a nedostatek by mohl negativně ovlivnit nárůst svalové hmoty a redukci tuku.


MĚĎ

Důležitý minerál pro udržování zdravých kostí, nervů a kardiovaskulárních orgánů, stejně jako pro imunitní funkce. Hraje důležitou roli v produkci energie, je synergistou železa a tím podporuje transport kyslíku. Některé výzkumy dokonce naznačují, že může zvýšit produkci růstového hormonu. Zde je vhodné zmínit vztah zinku a mědi. Příliš mnoho mědi a současný nedostatek zinku se považuje za rizikový faktor pro vznik únavového syndromu. Právě proto doporučujeme zařadit suplementaci zinkem, avšak kvůli optimální absorpci užívejte zinek v jinou denní dobu než Vita Solution.


JÓD

Rozhodující prvek pro optimální funkci štítné žlázy. U nás Středoevropanů je riziko nedostatku jódu vyšší, jelikož pravidelně nekonzumujeme ryby. Vita Solution obsahuje základní dávku jódu.


Doporučené dávkování: 1x denně 1 tableta, ideálně ráno nebo večer společně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody

Balení: 60 tablet 

Dávka: 1 tableta

Počet dávek v balení: 60

Min. trvanlivost: viz obal

Upozornění: Doplněk stravy, vhodné zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Zobrazit celý popis
Skrýt celý popis
Aktivní látky:
1 tableta
Vitamin C (kyselina askorbová) 125 mg (156 % RHP)*
Vitamin D3 (cholekalciferol) 25 μg (500 % RHP)*
Vitamin E (D-α-tokoferyl-sukcinát) 67 mg (559 % RHP)*
Kyselina listová (5MTHF-glukosamin) 100 μg (50 % RHPI)*
Biotin (D-biotin) 25 μg (50 % RHP)*
Vitamin B1 (thiamin hydrochlorid) 10 mg (909 % RHP)*
Vitamin B2 (riboflavin) 10 mg (714 % RHP)*
Niacin (nikotinamid) 10 mg (62 % RHP)*
Kyselina panthotenová (D-pantotenát vápenatý) 10 mg (166 % RHP)*
Vitamin B6 (pyridoxal-5‘-fosfát, pyridoxin-hydrochlorid) 10 mg (714 % RHP)*
Vitamin B12 (methylkobalamin) 15 μg (600 % RHP)*
Vitamin K2 (menachinon MK-7) 60 μg (80 % RHP)*
Chrom (pikolinát chromitý) 100 μg (250 % RHP)*
Mangan (citrát manganatý) 1 mg (50 % RHP)*
Měď (glukonan měďnatý) 0,5 mg (50 % RHP)*
Selen (L-seleno-methionin) 50 μg (67 % RHP)*
Beta-karoten 1,5 mg = 250 μg RE (31 % RHP)*
Jód (kelp) 75 μg (50 % RHP)*
Acerola extrakt 200 mg
Inositol 5 mg
Extrakt z černého pepře 1 mg
Bromelain 50 mg
Papain 50 mg

* referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal)

Složení: Směs vitaminů a minerálních látek [vitamin C (kyselina L-askorbová), vitamin E (D-α-tokoferyl-sukcinát), vitamin B6 (pyridoxal-5‘-fosfát, pyridoxin-hydrochlorid), β-karoten, vitamin B1 (thiamin-hydrochlorid), kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), vitamin B2 (riboflavin), niacin (nikotinamid), vitamin D3 (cholekalciferol), selen (l-seleno-methionin), vitamin K2 (menachinon MK-7), inositol, prášek z kelpu – zdroj jódu (laminaria japonica), měď (glukonan měďnatý), mangan (citrát manganatý), chrom (pikolinát chromitý), kyselina listová (5MTHF-glukosamin), biotin (D-biotin), vitamin B12 (methylkobalamin)], extrakt z plodů aceroly (malpighia glabra), enzymy: bromelain a papain; extrakt z plodů černého pepře. aditiva: plnidlo: mikrokrystalická celulóza;  protispékavé látky: oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin; stabilizátor: zesíťovaná sodná sůl karboxymethyl-celulosy; lešticí látky: hydroxypropylmethylcelulosa, včelí vosk, karnaubský vosk; zvlhčovadlo: glycerol.

Zobrazit celé parametry
Skrýt celé parametry

Recenze Hodnotilo již 17 zákazníků

 • 16. 7. 2024 v 14:11
  iveta dedkova
 • 29. 6. 2024 v 06:57
  Lukáš Škvařil
  Co to ten Prom in předvádí?Vždyť je ta nová verze skoro jako Vita Solution Professional. Jen o stovku dražší:)
 • 23. 1. 2024 v 17:57
  Ladislav Jaňour
 • 19. 1. 2024 v 11:44
  Bara Val
  Větší tobolka na polykání. Zakupuji pravidelně
 • 27. 9. 2023 v 01:45
  Viktor Matas
 • 30. 6. 2023 v 15:53
  Ondřej Oláh
  Vše ok
Máte s produktem zkušenost? Napište recenzi a pomozte tak ostatním zákazníkům s rozhodováním. Děkujeme :-)
Přidat vlastní hodnocení

Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         

Dotazy Zeptejte se, rádi vám pomůžeme

 • 23. 5. 2024 v 10:14
  Jiří Hodný
  Reagovat
  Dobrý den,mam dotaz ohledně dávkování Víta Solution…mam 95 kg a cvicim 4krat tydne plus plavání a brusle…opravdu stačí jedna tableta denně??? Dekuji Jirka
 • 23. 5. 2024 v 11:00
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, ano doporučená denní dávka je 1 tableta denně, když se podíváte na složení, je to opravdu silný multivitamín. Přeji pěkný den, Tereza
 • 10. 5. 2024 v 10:42
  Tomas
  Reagovat
  Dobrý den, kdy bude opět dostupné?
 • 10. 5. 2024 v 10:50
  Martin Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, produkt se bohužel již nevyrábí a skladem nebude, výrobce intenzivně finišuje na nové verzi tohoto produktu, hned jak bude vyroben, budeme ho mít v nabídce mezi prvními. Přeji pěkný den, Martin
 • 19. 6. 2024 v 11:19
  Tomas
  Reagovat
  Dobrý den, na webu výrobce je už produkt k dostupný. Kdy očekáváte naskladnění?
 • 19. 6. 2024 v 13:23
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, produkt se bohužel již nevyrábí a skladem nebude, výrobce intenzivně finišuje na nové verzi tohoto produktu, hned jak bude vyroben, budeme ho mít v nabídce mezi prvními. Pokud vám váš oblíbený multivitamín došel, doporučuji zatím Reflex Nexgen 60 kapslí 2+1 ZDARMA Přeji pěkný den, Tereza
 • 19. 6. 2024 v 17:18
  Tomas
  Reagovat
  Dobrý den, na webu výrobce je už produkt k dostupný. Kdy očekáváte naskladnění?
 • 19. 6. 2024 v 19:50
  Martin Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, novou verzi produktu již máme na cestě, naskladnění očekáváme zítra, tedy ve čtvrtek 19.6. odpoledne. Přeji pěkný den, Martin
 • 7. 11. 2023 v 22:11
  Marcela Richterová
  Reagovat
  Dobrý den, mohu tento multivitamin užívat i pokud nejsem aktivní sportovec? Jde mi o to, zda není dávka pak příliš vysoká. Děkuji.
 • 8. 11. 2023 v 08:16
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, ano, určitě můžete. Tento multivitamín může užívat prakticky každý, má super vyvážené složení. :) Přeji pěkný den, Tereza
 • 15. 6. 2023 v 20:51
  Petr Havel
  Reagovat
  Dobrý den, mám problém s polykáním léků, proto bych se chtěl zeptat zda bych mohl případně tabletu Vita Solution rozpůlit, případně rozdrtit? Předem děkuji za odpověď.
 • 16. 6. 2023 v 08:41
  Martin Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, ano, samozřejmě můžete tabletu rozpůlit nebo rozdrtit, je jedno v jaké formě ji přijmete. Přeji pěkný den, Martin
 • 3. 2. 2023 v 16:21
  Banko Josef
  Reagovat
  ...dobrý den.Mám Vitasolution s exp:29.11.2022.Mohu ho ještě použít?není už závadný?Děkuji za odpověď.Banko.
 • 4. 2. 2023 v 06:49
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, pokud byl dobře uchováván (nebyl na přímém slunci, není zvlhlý), můžete jen bez obav užít. Přeji pěkný den, Tereza
 • 20. 4. 2022 v 12:14
  Šimon Proksch
  Reagovat
  Dobrý den, zajímalo by mě dávkování tohoto produktu. Vámi doporučené dávkování je 1 kapsle obden, ale výrobcem 2 kapsle denně, což na první pohled vypadá jako velký rozdíl, jestli si dám za 3 dny 2 kapsle nebo 6. Díky za vysvětlení.
 • 21. 4. 2022 v 09:34
  Tereza Fitness007
  Reagovat
  Dobrý den, děkujeme za upozornění, prom-in předělával složení, protože legislativně neodpovídalo množství vitamínu D a tak se upravilo dávkování. Nyní je produkt upraven a my si toho bohužel nevšimli. Již je vše opraveno. Na produktu i na webových stránkách výrobce je uvedeno 1x denně 1 tableta. Přeji pěkný den, Tereza
O našich produktech víme skoro vše. Zeptejte se, rádi vám pomůžeme.
Přidat dotaz

Vložit dotaz