Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -18%
 • Katalogové číslo: 220012
 • Průměrné hodnocení
  Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Scitec 100% Creatine Monohydrate 300 g

Scitec 100% Creatine Monohydrate 300 g - Prvotní účinek creatine monohydrátu je napomáhání syntéze ATP a tím napomáhá nabíjení svalové hmoty energií. Je účinný i v době svalové horečky, protože má i regenerační schopnosti. Pomáhá snižovat únavu, zvyšuje h

sekce
Kreatin monohydrát
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
300 g

290 Kč (sleva 18%)

239 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava od 59 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA

100% Creatine Monohydrate 300g výrobce Scitec Nutrition


Akce je časově omezená a platí pouze do vyprodání zásob


Kreatin je organická kyselina obsahující dusík, která se vyskytuje v těle obratlovců. 95% kreatinu, který se vyskytuje v těle, se nachází ve svalstvu. Napomáhá v zásobování každé buňky energií, v první řadě však svalových buněk tím, že zvyšuje tvorbu adenozýn-trifosfátu (ATP), který slouží jako energetická zásoba na buněčné úrovni a který mimo jiné zajišťuje stažení svalu.

100% Creatine obsahuje nejvíce vědecky zkoumanou formu kreatinu. Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3g-vých denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. *

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

Doporučené dávkování:

 • Nabírací fáze: Během prvních 7 dní 3 dávky denně. Jedna dávka - 5 g = čajová lžička. Užívejte denně ráno nalačno, ihned po tréninku a před spaním. Po ukončení nabírací fáze je patrný rychlý nárůst energie a síly v době tréninku.
 • Udržovací fáze: Tato fáze trvá 21 dní. Užívejte 1 dávku denně. Užívejte v tréninkový den 5 g ihned po tréninku. V netréninkový den jej užijte spolu s gainerem nebo před spaním. Pokud chcete s užíváním kreatinu pokračovat i po ukončení udržovací fáze, začněte opět nabírací fází pro zvýšení hladiny kreatinu ve svalech. Po ukončení druhé udržovací fáze doporučujeme nahradit kreatin jiným přípravkem, např. HMB, Tribulus, ZMA.
 • Pro energizaci při sportovním výkonu: Tento způsob užívání je vhodný především pro sportovce, kteří při sportovním výkonu potřebují uvolnit co nejvíce energie v průběhu výkonu. Doporučujeme tenistům, atletům, hokejistům, fotbalistům... Užívejte 1 dávku (= 5 g) 30 min. před výkonem. Rozmíchejte v 300 ml džusu, který obsahuje sacharidy, popř. v iontovém nápoji.

Kreatin Scitec Vám doporučujeme užívat s gainerynapř. Jumbo , Mass 20 , přírůstky kvalitní svalové hmoty budou ještě výraznější.

Balení: 300g

Tabulka nutričních hodnot:

5 g (1 čajová lžička)
energetická hodnota 53,9 kcal
kreatin monohydrát 5 g

Informace:potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, nenahrazuje pestrou stravu

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  
 • Petr Šerák dne 8. 12. 2017 v 20:37 napsal: Reagovat

  Příšerná rozpustnost,spíše nerozpustnost ani po dvaceti minutách míchání se prášek nerozpustí to je normální jev?

 • Martin dne 10. 12. 2017 v 09:55 napsal: Reagovat

  Dobrý den, kreatin není rozpustný ve vodě, ani není stabilní, kreatin se vám nerospustí, pouze smíchejte např. s gainerem, iontovým nápojem a vypijte, není ani vhodné kreatin míchat s drinkem předem, ideálně smíchat a rovnou vypít. Přeji pěkný den

Vložit dotaz

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám