Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -20%
 • Katalogové číslo: 220035
 • Průměrné hodnocení
  Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Scitec 100% Creatine Monohydrate 500 g

Scitec 100% Creatine Monohydrate 500 g - Prvotní účinek creatine monohydrátu je napomáhání syntéze ATP a tím napomáhá nabíjení svalové hmoty energií, je účinný i v době svalové horečky, protože má i regenerační schopnosti.

sekce
Kreatin monohydrát
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
500 g

399 Kč (sleva 20%)

318 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava od 59 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA

100% Creatine Monohydrate 500g výrobce Scitec Nutrition

Kreatin monohydrát odstartoval revoluci ve sportovní výživě na počátku 90. let, neboť byl poprvé objeven přírodní prostředek s podobnými účinky jako steroidy. Kreatinové zásoby ve svalech jsou potřebné pro dodávku fosfátových skupin k regeneraci spotřebované ATP. Slouží tedy jako zásoba buněčné energie pro svalové kontrakce. Navíc má kreatin schopnost zvětšovat objem svalových buněk a realizovat proteinovou syntézu. Bylo dokázáno, že jak volný kreatin, tak i kreatin fosfát zvyšuje celkovou kreatinovou zásobu ve svalech. Jeho zvýšené množství dále působí na růst svalů a síly, a proto i na zlepšení sportovních výkonů i celkového zdravotního stavu.

Informace výrobce:

Kreatin je pro život nepostradatelná molekula, jeho nízká hladina může způsobit vážná onemocnění. Firma Scitec Nutrition využívá pro výrobu svých produktů jen zcela čisté creatinové směsi Creapure a Ultrapure.

Doporučené dávkování:

 • Nabírací fáze: Během prvních 7 dní 3 dávky denně. Jedna dávka - 5 g = čajová lžička. Užívejte denně ráno nalačno, ihned po tréninku a před spaním. Po ukončení nabírací fáze je patrný rychlý nárůst energie a síly v době tréninku.
 • Udržovací fáze: Tato fáze trvá 21 dní. Užívejte 1 dávku denně. Užívejte v tréninkový den 5 g ihned po tréninku. V netréninkový den jej užijte spolu s gainerem nebo před spaním. Pokud chcete s užíváním kreatinu pokračovat i po ukončení udržovací fáze, začněte opět nabírací fází pro zvýšení hladiny kreatinu ve svalech. Po ukončení druhé udržovací fáze doporučujeme nahradit kreatin jiným přípravkem, např. HMB, Tribulus, ZMA.
 • Pro energizaci při sportovním výkonu: Tento způsob užívání je vhodný především pro sportovce, kteří při sportovním výkonu potřebují uvolnit co nejvíce energie v průběhu výkonu. Doporučujeme tenistům, atletům, hokejistům, fotbalistům... Užívejte 1 dávku (= 5 g) 30 min. před výkonem. Rozmíchejte v 300 ml džusu, který obsahuje sacharidy, popř. v iontovém nápoji.

Kreatin Scitec Vám doporučujeme užívat s gainerynapř. Jumbo , Mass 20 , přírůstky kvalitní svalové hmoty budou ještě výraznější.

Tabulka nutričních hodnot:

5 g (1 čajová lžička)
energetická hodnota 53,9 kcal
kreatin monohydrát 5 g

Balení: 500g

Informace:potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce, nenahrazuje pestrou stravu

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  
 • Jaroslav Belica dne 1. 12. 2017 v 11:45 napsal: Reagovat

  Dobrý den,mám dotaz na creatine monohydrate 100% od scitec nutrition,je kvalitnější tento, než creatine od firmy Carne Labs? Děkuji.

 • vladimir mihalik dne 15. 8. 2017 v 13:54 napsal: Reagovat

  dobry den jak mam uzivat creatin kdyz delam 12hodin tezkou praci sd zelezem? dekuji

 • Martin dne 15. 8. 2017 v 15:42 napsal: Reagovat

  Dobrý den, můžete užívat ráno a večer, respektivě před prací a v průběhu nebo po práci, jde především o udržení kreatinu v krvy, pokud by jste šel po práci na trénink, doporučuji užívat kreatin v době kolem tréninku. Přeji pěkný den

 • Petr Masek dne 26. 4. 2017 v 13:35 napsal: Reagovat

  Dobrý den, na etiketě výrobku je uvedeno jedné dávkování než je zde uvedeno. Napřed. V nabíráci fázi doporučuji denní dávku jako třetinu váhy v gramech, to je při 90 kg, 30 gramu kreatinu, tj 6 dávek. Jakého dávkování se mám držet ? Dekuji

 • Martin dne 29. 4. 2017 v 10:30 napsal: Reagovat

  Dobrý den, jedná se o obecné dávkování, které je potřeba si přizpůsobit vašemim potřebám, tréninku, telesné hmotnosti a podobně, podrobné info ohledně dávkování kreatinu naleznete v Poradně: Kreatin dávkování - jak kreatin užívat, kolik a kdy? Kreatin dávkování - jak kreatin užívat, kolik a kdy? Přeji pěkný den

 • Miloslav Vavřík dne 26. 1. 2017 v 16:18 napsal: Reagovat

  Dobrý den, chci se zeptat za jak dlouho ( cca minut) po tréningu mohu užívat tento doplněk a jestli je možné ho zamixovat s Glukopurem. Děkuji .

 • Martin dne 1. 2. 2017 v 15:49 napsal: Reagovat

  Dobrý den, kreatin můžete konzumovat ihned po tréninku, minuty nehrají žádnou zásadní roli, kombinace s glukorem je ideální. Přeji pěkný den

 • mikolas jan dne 29. 10. 2016 v 21:20 napsal: Reagovat

  dobry den chci se zeptat muzu creatin uzivat 3 krat rano pred treningem a po?dekuji za odpoved

 • Admin dne 31. 10. 2016 v 11:21 napsal: Reagovat

  Dobrý den, Držel bych se dávkováním o uvádí výrobce nýbrž: nabírající fáze: ráno, po tréninku a před spánkem. Přeji pěkný den

 • Peter dne 25. 10. 2016 v 08:11 napsal: Reagovat

  Dobrý deň,je nutné kreatín miešať až s 400 ml vody? Nestačí menší objem? Mixuji to s dextrózou,je to vhodné? Ďakujem

 • Admin dne 26. 10. 2016 v 10:13 napsal: Reagovat

  Dobrý den, můžete můžete to míchat s menší poměrem vody. Můžete to kombinovat s dextrózou. Přeji pěkný den

Vložit dotaz

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám