Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -10%
 • Katalogové číslo: 2200392
 • Průměrné hodnocení
  Nehodnotil ještě žádný zákazník.

Scitec Amino 5600 200 tablet

Scitec Amino 5600 200 tablet - směs základních a nejdůležitějších aminokyselin nezbytných pro růst svalové hmoty a její regeneraci v době extrémně náročných tréninků a diet. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem brání odbourávání svalové hmoty, esenciální

sekce
Aminokyseliny komplexní
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
200 tablet

310 Kč (sleva 10%)

279 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava GLS od 69 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Amino 5600 200tbl výrobce Scitec Nutrition

Amino 5600 má vysokou biologickou hodnotu aminokyselin upravených nejmodernějšími technologiemi studené filtrace. Surovinu představuje kvalitní aminolátka, která je sestavena z vysoce kvalitních filtrátů syrovátkové bílkoviny. Směs, obsažená v Amino 5600, má výborný profil aminokyselin bez extrémních hodnot. Optimální obsah a čistota jednotlivých aminokyselin zaručuje absolutní využitelnost Amino 5600 ve Vašich svalech. Aminokyselinová složka mléčné syrovátky obsahuje z hlediska anabolizace svalové hmoty optimální poměr anabolických (růstových) aminokyselin, které představují aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), glutamin a arginin.

Amino 3600 je směs základních a nejdůležitějších aminokyselin nezbytných pro růst svalové hmoty a její regeneraci v době extrémně náročných tréninků a diet. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem brání odbourávání svalové hmoty, esenciální aminokyseliny jsou nepostradatelné pro dokonalé fungování organismu. Amino 3600 je vyroben ze syrovátkového proteinu nejvyšší kvality a biologické hodnoty, proto pravidelné a dlouhodobé užívání této kombinace aminokyselin zaručuje dosažení optimálních výsledků.

 • Výborné vstřebávání!
 • Maximální podpora svalového rozvoje!

Doporučené dávkování:

 • Pro silové sporty: Doporučujeme užívat mezi jídly 1x denně 2-4 tablety, kdy je nebezpečí porušení dusíkové rovnováhy a její obrácení na negativní stranu. Druhou dávku 2-4 tablety užijte před spaním, zabráníte tak proteinové destrukci během spánku, pomůžete rovněž tělu v regeneraci.
 • Pro vytrvalostní sporty (fotbal, hokej, tenis, cyklistika,...): Doporučujeme užívat jednu dávku 2-4 tablety ihned po ukončení sportovní aktivity a druhou dávku 2-4 tablety užijte před spaním. V obou případech zabráníte proteinové destrukci - tělo nebude používat vaše svalové buňky k obnově energetických zdrojů. Pomůžete rovněž tělu v regeneraci.

Velikost 1 dávky: 4 kapsle

Velikost balení : 200 tablet

Scitec-whey-protein-professional-fitness00

Dotaz

 • Kamil Škurek dne 1. 1. 2017 v 20:02 napsal: Reagovat

  Dobrý večer Co je osvědčeného na růst svalové hmot. Každý říká něco jiného? Děkuji za odpověď.. Škurek

 • Martin dne 2. 1. 2017 v 09:26 napsal: Reagovat

  Dobrý den, základní stavební látkou svalové hmoty jsou bílkoviny (proteiny), proto Vám doporučuji především kvalitní proteinový přípravek (např. MusclePharm Combat 100% Whey 2270 g , Extrifit CFM Instant Whey 80 2270 g , Universal Animal Whey 1810 g , Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2270g.) tím zajistíte dostatečný přísun bílkovin. samozřejmě pro nárůst svalové hmoty je potřeba splnit další parametry jako dostatečný přájem sacharidů, tuku, odpovídající trénink a regenerace, ale z doplňků vám určitě udělá nejlepší službu proteinový přípravek. Přeji pěkný den

 • Fitness007.cz dne 3. 1. 2014 v 16:18 napsal: Reagovat

  [quote name="Pep"]Dobrý den je možné užívat 2 tablety před fitkem a 2 tablety po? děkuji za odp[/quote]

  Dobrý den,

  ano, je to samozřejmě možné, aminokyseliny lze užívat prakticky kdykoliv během dne na doplnění příjmu bílkovin.

  Přeji pěkný den

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám