Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 007032

Scitec Daily Vita-Min 90 tablet

Scitec Daily Vita-Min 90 tablet - jedna tabletka obsahuje 28 vitamínů a minerálních látek, mezi nimi také komplex B a C vitamínů s prodlouženým vstřebáváním (účinky vitamínu C jsou posílené bioflavonoidy ze šípků), dále 13 minerálních látek, včetně chrómu

sekce
Vitaminy, mineraly
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
90 tablet

430 Kč (sleva 10%)

387 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Scitec Daily Vita-Min 90 tablet výrobce Scitec Nutrition

Daily Vita-Min je speciální receptura multivitamínů a minerálních látek, jejichž vysoký účinek spočívá v přírodních složkách (šípky, kvasnice). Daily VitaMin ve velké dávce obsahuje celou paletu vitamínů a minerálních látek, potřebných pro fyzicky aktivní jedince se zvýšenými nároky na jejich přísun.

Jedna tabletka obsahuje 28 vitamínů a minerálních látek, mezi nimi také komplex B a C vitamínů s prodlouženým vstřebáváním (účinky vitamínu C jsou posílené bioflavonoidy ze šípků), dále 13 minerálních látek, včetně chrómu, Selenu a zinku. Daily VitaMin obsahuje mimořádně vysoké množství vitamínu A, komplex vitamínu B a zinek. Produkt obsahuje Selen, který je důležitým antioxidantem a je nevyhnutelný pro optimální fungování štítné žlázy. Dále je zde obsažený chróm, který reguluje hladinu cukru v krvi a z důvodu zvyšování inzulínové citlivosti je komponentem mnohých „tukožroutů“, ale je užitečný také při každodenním procese látkové výměny. PABA (Kyselina Para-Amino-Benzoová) způsobuje oddálení pocitu únavy a zlepšení nálady. Opatrný výběr dělá recepturu Daily VitaMin nevyhnutelným denním doplňkem výživy pro všechny sportovce!

Balení: 90 tablet – 90 dávek

Doporučené dávkování:

  • užívejte 1 tabletu denně nejlépe s jídlem

Nutriční hodnoty a přesné složení naleznete v popisu zboží nahoře v záložce "Nutriční hodnoty"

scitec-nutrition-fitness007cz

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám