Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
  • -10%
  • Katalogové číslo: 007059

Scitec Mega Glutamine 90 kapslí

Scitec Mega Glutamine 90 kapslí - 100% čistý a testovaný L-glutamin - prakticky nenahraditelná anabolická a antikatabolická aminokyselina! Glutamin je nejčastěji se vyskytující aminokyselina v lidském organismu.

sekce
Aminokyseliny jednotlivé
Výrobce:
Scitec Nutrition
balení
90 kapslí

320 Kč (sleva 10%)

288 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

MEGA GLUTAMINE 90 kapslí výrobce Scitec Nutrition

100% čistý a testovaný L-glutamin - Je to prakticky nenahraditelná anabolická a antikatabolická aminokyselina! Glutamin je nejčastěji se vyskytující aminokyselina v lidském organizmu. Jeho důležitost dokazuje i to, že glutamin tvoří až 60% volných aminokyselin ve svalech.

Aminokyselina Glutamin je rovněž nezbytná při svalovém stresu. Trvalý přísun glutaminu předchází poškozování – devastaci svalstva, případné katabolizaci a podporuje produkci růstového hormonu. Zcela zabraňuje destrukci svalové hmoty. Patří do skupiny aminokyselin, které významně zvyšují přirozenou hladinu hormonů, které ovlivňují anabolické (růstové) procesy ve svalech. Už 2 g glutaminu dokáží tuto hladinu zvýšit až na čtyřnásobek.

Při různých stresových situacích, jako je například doba přeď a po tréninku, je potřeba glutaminu zvýšená v takové míře, že množství vytvořené v organizmu už nestačí na pokrytí této potřeby. Kvůli těmto okolnostem se stává glutamin esenciální aminokyselinou. Kromě svalů, potřebuji glutamin i jiné tkáně. Trávící a imunitní systém ho využívá jednak jako zdroj energie a zároveň jako prekurzor nukleotidu (nukleotidy jsou organické molekuly, které jsou hlavními složkami transportních molekul, jako i DNK a RNK). Profitují z nich hlavně tkáně s rychlým dělením buněk, které mají velkou potřebu energie. Pozitivní aspekty glutaminu: podpora vzniku růstového hormonu, oddálení únavy, zvýšení objemu buněk, posilnění imunitního a trávicího systému a zlepšení glykogenové syntézy. Užívání glutaminu zabezpečí optimálně úroveň glutaminu a maximalizování objemu svalových buněk. Svalová hmota roste z tréninku na trénink. Scitec Nutrition distribuuje jen glutamin farmaceutické kvality, testovaný v laboratořích.

Balení: 90 kapslí – 45 dávek

Doporučené dávkování:

  • užívejte 2 - 4 kapsle 2xdenně, nejlépe před a po tréninku, případně večer před spaním

scitec-nutrition

 

DOTAZY / RECENZE

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám