Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -5%
 • Katalogové číslo: 0071801

All Stars Protein Hy-Pro Deluxe 500g

All Stars Protein Hy-Pro Deluxe 500g - vysoce hodnotný protein s lahodnými kousky ovoce, je ideálním zdrojem k zajištění dostatečného příjmu kvalitních bílkovin potřebných k optimálnímu růstu svalové hmoty.

sekce
Proteiny 81% a více bílkovin
Výrobce:
All Stars
balení
500 g

599 Kč (sleva 5%)

569 Kč

skladem

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyberte variantu

více o produktu

HY-PRO Deluxe 500g uzavíratelný sáček výrobce All Stars

Vysoce hodnotný 77-78% protein (dle příchutí) s lahodnými kousky ovoce. Je ideálním zdrojem k zajištění dostatečného příjmu kvalitních bílkovin potřebných k optimálnímu růstu svalové hmoty a regeneraci organismu po fyzickém výkonu.

HY-PRO Deluxe poskytuje 4 rozdílné hodnotné bílkovinné složky (syrovátkový koncentrát, kasein, mléčný proteinový izolát a vaječný albumin) bez rostlinných nebo jiných méně kvalitních bílkovin. Potřeba bílkovin u sportovců je vyšší než u běžné populace.(1,5-2 g bílkovin na 1 kg tělesné hmotnosti). Docílit takového množství bez rizika zvýšeného cholesterolu je cestou normální stravy téměř nemožné. Proto jsou téměř nezbytné právě vysoko proteinové směsi typu HY-PRO, ISO TECH, které mají velké množství bílkovin, minimální obsah tuku a žádný cholesterol. 

Doporučené dávkování HY-PRO® Deluxe

 • Smíchejte 2 odměrky (30g)  v mixéru nebo šejkru s 400ml mléka či vody, 10-15 sekund mixujte, dokud se prášek zcela nerozpustí.
 • Pijte až 3 dávky denně, nejlépe k snídani, mezi jídly a před spaním. Pro optimální výsledky, užívejte každý den.
 • dávkování je závislé na vašem příjmu bílkovin z běžné stravy, na intenzitě tréninku a vaší tělesné hmotnosti

all-stars-fitness007.cz

DOTAZY / RECENZE

 • Dagmar Křepelová dne 24. 6. 2017 v 21:53 napsal: Reagovat

  Dobrý večer, mám problémy s přijímáním potravy, dle sdělení lékaře potřebuji bílkoviny. Momentálně nesportuji. Doporučili byste mi tento výrobek ALL STARS PROTEIN HY-PRO DELUXE 500G nebo jaký by byl pro mě vhodný? Děkuji s pozdravem D.K.

 • Martin dne 3. 7. 2017 v 09:15 napsal: Reagovat

  Dobrý den, ano, uvedený protein mohu doporučit, stejně tak jako celou řadu dalších, které jsou vhodné, ale pokud jste si vybrala tento, jistě splní svůj účel. Přeji pěkný den

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám