Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -25%
 • Katalogové číslo: 374034

BioTechUSA 100% Creatine Monohydrate 1000 g

BioTech 100% Creatine Monohydrate 1000 g - Většina výzkumů dokázala, jak úspěšně zvyšuje sílu a tělesnou hmotnost. Je možné říci, že kreatin monohydrát je nejpopulárnějším a nejúčinnějším doplňkem výživy mezi sportovci.

sekce
Kreatin monohydrát
Výrobce:
Biotech USA
balení
1000 g

650 Kč (sleva 25%)

490 Kč

Momentálně nedostupné

Nejlevnější doprava PPL od 70 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

Vyprodáno

více o produktu

100% Creatine Monohydrate 1000g výrobce BioTechUSA

Kreatin patří k nejúčinnějším legálním doplňkům výživy pro sportovce určeným pro nabírání svalové hmoty a nárůst síly. To se ukázalo i při tvorbě nové legislativy EU, kdy NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012 zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin, což zahrnuje i popis účinků kreatinu. To znamená, že EU tyto účinky považuje za vědecky prokázané. Dle textu tohoto nařízení je tedy prokázáno, že, jak je přesně uvedeno, kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru, a že tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně.

Informace výrobce:

Vliv kreatinu na silový výkon má zásadní význam pro proces nabírání svalové hmoty, protože čím vyšší silový výkon v tréninku podáte, tím větší úrovně adaptačních procesů ve svalu, a tedy i svalového růstu dosáhnete.

A to vše s tím, že kreatin je přirozená látka, která se nachází v lidském těle, není návyková ani toxická i při větších dávkách! Přebytečný kreatin, který tělo nespotřebuje, je vylučován močí v podobě kreatininu.

Zdrojem energie pro smršťování svalů je ATP (adenosintrifosfát). ATP poskytuje energii tak, že se jedna molekula fosfátu oddělí, a tak se vytvoří jiná sloučenina - ADP (adenosindifosfát). Bohužel, ve svalových tkáních se uskladňuje jen malé množství ATP. Kreatin odevzdá svoji fosfátovou molekulu ADP, tak se vytvoří znova ATP, které mohou svaly spotřebovat při kontrakci. Čím více kreatinu dodáváte svalům, tím více ATP mohou produkovat. Tak jsou svaly připravené pro maximální výkon. Kreatin pomáhá i v regeneraci vysílených svalových tkání.

Kreatin monohydrát je velmi populární, vyrábí ho mnoho výrobců, což vede ke kvalitativním rozdílům mezi jednotlivými přípravky. Produkty BioTech jsou neustále testovány v laboratořích a je dokazatelné, že BioTech 100 % Creatine Monohydrate je farmaceuticky čistý produkt.

Doporučené dávkování:

 • smíchejte 1 odměrku (5 g) 100 % Creatine Monohydrate s 500 ml Vašeho oblíbeného nápoje
 • startovací fáze: během prvího týdne užívejte 20 g denně (4krát po 5 g), dvě dávky před a dvě po tréninku
 • udržovací fáze: po 1. týdnu užívejte 10 g denně (5 g před a 5 g po tréninku)

Složení: 100 % kreatin monohydrát

Informace: potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

biotechusa

DOTAZY / RECENZE

 • Olga Orlovska dne 2. 9. 2016 v 11:40 napsal: Reagovat

  Dobrý den, mám pár otázek, ohledně dávkování Creatinu Monohydrate BiotechUSA. Startovací fáze je 2x5g před tréninkem a 2x5g creatinu po tréninku. 5g creatinu mám rozpustit v 500 ml nápoje. Takže mám vypít 2x 500 ml před a po tréninku, nebo mám smíchat 10g creatinu v 500 ml nápoje a vypít jenom 500 ml před a 500 ml po ? Další dotaz mám na hroznový cukr, můžu ho při míchat a kolik ? A když jsem u toho kolik ? Dávkování který uvádíte je pro všechny stejný, nebo by se mělo upravovat podle tělesný hmotnosti. Já mám asi tak 55 kg, mám brát stejnou starovací i udržovací dávku co máte uvedenou? A ještě poslední dotaz. Jak dlouho by měla trvat udržovací fáze. A jak dlouhá pauza by měla být mezi další creatinovou kůrou ?

 • Jan Hess dne 2. 6. 2015 v 20:42 napsal: Reagovat

  PRO VSECHNY!!!!TOHLE FAKT FUNGUJE!!jsem vdecny panu ing.Havlickovi...cena i kvalita je skvela...nakupovat budu uz jen zde...

 • David Schlesinger dne 24. 5. 2015 v 09:30 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

 • Petr Ondráček dne 20. 4. 2015 v 15:34 napsal:

  Komentář byl shledán administrátorem za nevhodný.

 • Fitness007.cz dne 17. 12. 2014 v 13:06 napsal: Reagovat

  [quote name="Jindřich Čech"]Dobrý den,
  užívám protein po tréninku (2krát týdně) dále vícesložkový protein před spaním (každý den). Rád bych si zvýšil sílu tímto kreatinem a chci se zeptat jestli už toho nebudu mít moc, jestli je to ještě vhodné. Měřím 191 cm a vážím 89 kg, ale např. na benchpress zvedám zatím pouze 35 kg. Samozřejmě mi jde o nárůst svalové hmoty a tělesné hmotnosti. Děkuji za odpověď.[/quote]

  Dobrý den,

  pro začátečníka je kreatin spíše zbytečný, doporučoval bych vám spíše více tréninkových jednotek, 2 tréninky týdně vám bohužel k nárůstu svalové hmoty a síly stačit nebudou, trénovat by jste měl alespoň 3x týdně.

  Přeji pěkný den

Vložit dotaz / hodnocení produktu

image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám