Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -29%
 • Katalogové číslo: 201391A
 • Průměrné hodnocení
  Nehodnotil ještě žádný zákazník.

BioTechUSA Tri Creatine malate 300g

BioTech Tri Creatine malate 300g - oproti klasickému Kreatine Monohydrate představuje velký rozdíl hlavně v tom, že neváže vodu v buněčných stěnách. Tri Creatine Malate Vám zaručí rychlé vstřebávání kreatinu, zvýšení síly a vyrtvalosti.

sekce
KREATIN OSTATNÍ
Výrobce:
Biotech USA
balení
300 g

349 Kč (sleva 29%)

249 Kč

Momentálně nedostupné

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava od 59 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava ZDARMA

Tri Creatine malate 300g výrobce BioTechUSA

Tri Creatine Malate oproti klasickému Kreatine Monohydrate představuje velký rozdíl hlavně v tom, že neváže vodu v buněčných stěnách. V žaludku se dělí na kreatin a kyselinu jablečnou. Tri Creatine Malate Vám zaručí rychlé vstřebávání kreatinu, zvýšení síly a vyrtvalosti.

Tri Creatine Malate je sloučenina tvořená vazbou tří molekul kreatinu s jednou molekulou kyseliny jablečné. V žaludeční kyselině se vazba rozpadne a uvolní se čistý kreatin (ne kreatin monohydrát) a kyselina jablečná. Obě látky se okamžitě vstřebávají skrz stěnu střeva. Kyselina jablečná podporuje tvorbu energie, která je podstatná pro řádný výkon svalů a podporuje účinnější tvorbu ATP. Kromě toho kyselina jablečná působí jako katalyzátor v Krebsově cyklu, kde se tuky a glukóza mění na energii.

Tri Creatine Malate se lépe rozpouští ve vodě než kreatin monohydrát, zabraňuje možným žaludečním těžkostem a je účinnější v ATP cyklu. Tato sůl kreatinu nezadržuje vodu jako kreatin monohydrát, přestože neobsahuje molekuly vody. Proto veškerá hydratace a objemový růst se objeví ve svalových buňkách a ne v žaludku, a tak se odstraní i nepříjemné nadýmání. Ti, kteří už vyzkoušeli Tri Creatine Malate, potvrzují zvýšení vytrvalosti a rychlejší regeneraci po intenzivním tréninku.

Doporučené dávkování:

 • 1 dávka = 5 g (1 čajová lžička)
 • užívejte1 dávku Tri Creatine Malate 20 minut před tréninkem
 • smíchejte s cca 20 ml vody nebo jiné tekutiny (ovocný džus)

biotechusa

Tabulka nutričních hodnot:

100 g 5 g
energetická hodnota 1581 kJ/372 kcal 79 kJ/18,6 kcal
bílkoviny 0 g 0 g
sacharidy 0 g 0 g
tuky 0 g 0 g
tri kreatin malát 100 g 5 g

Složení: 100 % tri kreatin malát

Informace: potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

 

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  
 • pan petr dne 3. 2. 2017 v 12:15 napsal: Reagovat

  dobry den,vaham mezi produktem tri creatinmalate a crealkalnyn. pi klasickem monohydratu mi boli bricho a mocova trubice. muzete mi prosim tyto produkty porovnat , pripade jeden z tech dvou doporucit?

 • Fitness007.cz dne 17. 1. 2014 v 10:55 napsal: Reagovat

  [quote name="Jaroslav Kaválek"]Dobrý den
  Jenom krátký dotaz. Dávkování 1 x denně 5g. Má to být tedy takto nebo lepší třeba 3g před tréninkem a2 g po něm?? Děkuji[/quote]

  Dobrý den,

  určitě bych doporučoval denní dávku rozdělit na 2, ideálně jak píšete, 2-3g před tréninkem a 2-3g po tréninku, ve dnech volna např. 2-3g ráno a 2-3g večer.

  Přeji pěkný den

Vložit dotaz

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám