Zlaté Ověřeno zákazníky
Menu

Produktové kategorie
 • -29%
 • Katalogové číslo: 201391A
 • Průměrné hodnocení
  Nehodnotil ještě žádný zákazník.

BioTechUSA Tri Creatine malate 300g

BioTech Tri Creatine malate 300g - oproti klasickému Kreatine Monohydrate představuje velký rozdíl hlavně v tom, že neváže vodu v buněčných stěnách. Tri Creatine Malate Vám zaručí rychlé vstřebávání kreatinu, zvýšení síly a vyrtvalosti.

sekce
KREATIN OSTATNÍ
Výrobce:
Biotech USA
balení
300 g

349 Kč (sleva 29%)

249 Kč

skladem

PO PŘIHLÁŠENÍ ZVÝHODNĚNÁ CENA
Nejlevnější doprava GLS od 69 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma

více o produktu

Tri Creatine malate 300g výrobce BioTechUSA

Tri Creatine Malate oproti klasickému Kreatine Monohydrate představuje velký rozdíl hlavně v tom, že neváže vodu v buněčných stěnách. V žaludku se dělí na kreatin a kyselinu jablečnou. Tri Creatine Malate Vám zaručí rychlé vstřebávání kreatinu, zvýšení síly a vyrtvalosti.

Tri Creatine Malate je sloučenina tvořená vazbou tří molekul kreatinu s jednou molekulou kyseliny jablečné. V žaludeční kyselině se vazba rozpadne a uvolní se čistý kreatin (ne kreatin monohydrát) a kyselina jablečná. Obě látky se okamžitě vstřebávají skrz stěnu střeva. Kyselina jablečná podporuje tvorbu energie, která je podstatná pro řádný výkon svalů a podporuje účinnější tvorbu ATP. Kromě toho kyselina jablečná působí jako katalyzátor v Krebsově cyklu, kde se tuky a glukóza mění na energii.

Tri Creatine Malate se lépe rozpouští ve vodě než kreatin monohydrát, zabraňuje možným žaludečním těžkostem a je účinnější v ATP cyklu. Tato sůl kreatinu nezadržuje vodu jako kreatin monohydrát, přestože neobsahuje molekuly vody. Proto veškerá hydratace a objemový růst se objeví ve svalových buňkách a ne v žaludku, a tak se odstraní i nepříjemné nadýmání. Ti, kteří už vyzkoušeli Tri Creatine Malate, potvrzují zvýšení vytrvalosti a rychlejší regeneraci po intenzivním tréninku.

Doporučené dávkování:

 • 1 dávka = 5 g (1 čajová lžička)
 • užívejte1 dávku Tri Creatine Malate 20 minut před tréninkem
 • smíchejte s cca 20 ml vody nebo jiné tekutiny (ovocný džus)

biotechusa

Dotaz

 • pan petr dne 3. 2. 2017 v 12:15 napsal: Reagovat

  dobry den,vaham mezi produktem tri creatinmalate a crealkalnyn. pi klasickem monohydratu mi boli bricho a mocova trubice. muzete mi prosim tyto produkty porovnat , pripade jeden z tech dvou doporucit?

 • Fitness007.cz dne 17. 1. 2014 v 10:55 napsal: Reagovat

  [quote name="Jaroslav Kaválek"]Dobrý den
  Jenom krátký dotaz. Dávkování 1 x denně 5g. Má to být tedy takto nebo lepší třeba 3g před tréninkem a2 g po něm?? Děkuji[/quote]

  Dobrý den,

  určitě bych doporučoval denní dávku rozdělit na 2, ideálně jak píšete, 2-3g před tréninkem a 2-3g po tréninku, ve dnech volna např. 2-3g ráno a 2-3g večer.

  Přeji pěkný den

Recenze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Vložit dotaz / hodnocení produktu

Recenze: *
         
image  

Ještě jste si nevybrali? Doporučujeme Vám