Můj účet
Přihlášení
Menu

Porovnání bezkalorických omáček a sirupů. Zero sirup. Zero topping. Který je nejlepší do diety?

Zero sirup, zero calories, zero topping. Každý z nás má v okolí někoho, kdo si v těchto pochoutkách libuje a možná jste to i vy sami. Provedli jsme pro Vás odbornou analýzu, dobře prostě je to obyčejná porovnávačka těchto sirupů, abyste si mohli ujasnit a vybrat si, který pro Vás bude ten pravý. Jdeme na to!

Nebudeme srovnávat všechny příchutě, protože každá značka má u svého sirupu více méně stejné složení. Vybrali jsme tedy klasiku a to čokoládový sirup. 

Začneme tím klasickým, který seženeme v každé sámošce či marketu. Ve 100 gramech to dělá cca 258 kalorií, 65 gramů sacharidů a z toho 60g cukrů. Pořádná bombička, ale za to chuť je věšinou skvělá, pokud Vám ji tedy neznechutí ten obsah cukrů. A teď jedeme na ty “naše”. Všechny sirupy mají proklik, takže pokud Vás bude zajímat víc, stačí kliknout. :) 

Zerup Frankys Bakery

Sirupy, které nám mizí z regálů rychlostí blesku. V počtu kalorií je s číslem 9 ve 100 gramech někde uprostřed seznamu sirupů. Sacharidů má 2,1g, v čemž je 0 cukru a 2g vlákniny, takže opět super. Vyrábí se ve všedních i nevšedních příchutích, které chutnají naprosto dokonale, člověk by ani neřekl, že se jedná o bezkalorickou omáčku.

Walden Farm Near Zero

Ze všech zero sirupů barvou nejvíce podobný čokoládě. A jak je na tom složením. Tady se nám to malinko navyšuje. Ale nic vážného. 100 gramů a 16,3 kalorií, to není zase taková trágédie, ne? Protože je tam jen 1,9 gramů sacharidů a 0,9 gramů cukru. Tato značka vyrábí i bezkalorické creamry do kávy, pomazánky, dipy a další, pouchoutky, které mají pravou chuť, ale málo kalorií.)

MyProtein Sugar Free Syrup

Ve 100 gramech je pouze 5 kalorií, 0,7 gramu sacharidů z čehož je jen 0,1 gramu cukru. Do diety senzace. Nebudeme si nic nalhávat, existují mnohem chutnější bezkalorické sirupy, ale říká se sto lidí sto chutí. Sirupy jsou všechny dost průhledné, ale sladké jsou a v kaši nic nezkazí. 

 

Tak to bychom měli. Naše skromné porovnání sirupů je u konce. Další obrázek je na Vás, který si vyberete. Na jeho použití existuje snad nekonečno možností. Dá se použít na lívance, do jogurtů, tvarohů, krémů, na koláče a na buchty, do zmrzliny napadá vás ještě něco? Napište nám, jaké je Vaše nejoblíbenější použití! 

Co si takhle upéct něco zdravého?

 

Nejúčinější dieta. Co je nejdůležitějí při hubnutí?

Máte nějaký svůj výživový styl a tvrdě si stojíte za tím, že je to  ta nejlepší možnost , jak  shodit  přebytečná kila nebo  nabrat svalovou  hmotu a  žádná jiná neexistuje , ale každý jsme jiný a na každého působí něco jiného. Přesto mají ty nejúčinější redukční diety společné charakteristické znaky. Jaké to jsou? 

Proč (ne)řešit sacharidy. Nejlepší rady na hubnutí. Sestav si jídelníček.

​Skoro žádné sacharidy v jídelníčku. Nesmím jíst po 18. hodině. Pokud chci zhubnout musím hladovět. A během den musím jíst každé dvě až tři hodiny, aby tělo furt fungovalo a nezpomalil se mi metabolismus! Pojdme si vyvrátit tyhle hloupé mýty a mrknout proč neřešit sacharidy

Sleduj nás i na sociálních sítích: