Můj účet
Přihlášení
Menu

Rychlá příprava jídla do krabiček na celý den. Uvařeno do 30 minut.

Rychlá příprava fit jídla na celý den

Ať už chcete shodit pár kil, nebo nabrat svaly, bez dodržování správného jídelníčku se neobejdete. Že na sledování nutričních hodnot a chystání jídla nemáte čas? Ale máte! Přesvědčte se s Magdou, která vám ukáže, jak snadno a rychle připravit fitness jídlo na celý den i jak si pohlídat kalorie.

Trocha úsilí, spousta výhod

Nachystat si jídlo na celý den se vyplatí hned několikrát. Za prvé máte perfektní přehled o tom, co jíte – vyladíte si chutě přesně podle sebe a případně se vyhnete potravinám, na které máte alergii. Za druhé vás to vyjde levněji než kupované krabičky. Navíc ty svoje můžete umýt a znovu použít, takže váš fitness jídelníček tolik nezatíží životní prostředí. Za třetí, když si uvaříte doma, nemusíte během dne běhat po obchodech a ztrácet čas sháněním vhodného jídla. – Ráno si dáte krabičky do tašky a máte vystaráno až do večera. A za čtvrté nebudete zapomínat pravidelně jíst

Krabičky, váha a přehledná apka

„Nemám čas se s tím dělat.“ „Nechci s sebou tahat těžké misky s jídlem.“ „Nevím, kolik si čeho mám dát.“ „Nebaví mě všechno složitě vážit.“ – Poznali jste některý ze svých argumentů, proč to nejde? A víte, že jde příprava fitness pokrmů na celý den zvládnout během necelé půlhodinky?! Když si k tomu pořídíte sadu menších lehkých uzavíratelných krabiček a digitální kuchyňskou váhu, tak se vám taška s jídlem nepronese a vážení bude otázka několika vteřin. Ani množství bílkovin, sacharidů, tuků a dalších hodnot nemusíte nosit v hlavě – stačí si stáhnout do mobilu některou z aplikací, která vám pomůže ohlídat si jak kalorie, tak i pitný režim nebo potřebný příjem proteinů a dalších živin.


Náš tip: Protein místo svačiny

Pravdou je, že proteiny ani jiné doplňky stravy by pravidelně neměly nahrazovat pestoru stravu, ale pokud nestíháte, cestujete nebo máte jen chuť na něco sladkého, můžete klidně proteinem svačinu nahradit, rozhodně není pravidlem, že protein musíte pít jen po cvičení. Jeho dalším benefitem je to, že chutná skvěle, takže jím ochutíte tvaroh, jogurt, koláč a přitom nepřidáte gram cukru navíc. Sáhněte třeba po proteinu SmartFuel.

Za 22 minut hotovo

Příprava snídaně, dvou svačin, oběda a večeře nemusí znamenat maraton u sporáku. Hotovo můžete mít během půlhodiny. Přesvědčte se v následujícím videu, kde vám Magda ukáže, jak na to. Nachystat si jídlo na tréninkový den jí zabralo 22 minut. Inspirujte se jejími recepty a tipy, jak si pokrmy zpestřit. Když si k vaření pustíte třeba oblíbenou muziku nebo audioknihu, může to být docela fajn způsob, jak se odreagovat. Ještě pořád si myslíte, že to nejde?!

Mohlo by Vás zajímat:

 

Nejúčinější dieta. Co je nejdůležitějí při hubnutí?

Máte nějaký svůj výživový styl a tvrdě si stojíte za tím, že je to  ta nejlepší možnost , jak  shodit  přebytečná kila nebo  nabrat svalovou  hmotu a  žádná jiná neexistuje , ale každý jsme jiný a na každého působí něco jiného. Přesto mají ty nejúčinější redukční diety společné charakteristické znaky. Jaké to jsou? 

Proč (ne)řešit sacharidy. Nejlepší rady na hubnutí. Sestav si jídelníček.

​Skoro žádné sacharidy v jídelníčku. Nesmím jíst po 18. hodině. Pokud chci zhubnout musím hladovět. A během den musím jíst každé dvě až tři hodiny, aby tělo furt fungovalo a nezpomalil se mi metabolismus! Pojdme si vyvrátit tyhle hloupé mýty a mrknout proč neřešit sacharidy.

Sleduj nás i na sociálních sítích: